>Witam, nie wiem czy w dobrym miejscu zakladam wątek ale warto spróbować. Mam do napisania pracę na >temat "zagadnienia wolności i działania". z jakich materiałów, a raczej książek mogę korzystać? >jesli chodzi o wolność myslalam o Platonie, Kancie, Kartezjuszu, Sartre, Heglu i Kartezjuszu..
Kartezjusza bierzesz dwa razy?
>Dobrze wybralam czy mam sie skupic jeszcze na kims innym ..? a co z działaniem? nie bardzo orientuje >się w tej kwestii.. z gory dziekuje za wszystkie odp..
Bierz tych co działali, przywódców wielkich ruchów - Cezar,Marcin Luter,Napoleon ( ogólnie wszystkich związanych z Rewolucją Francuską) itp.
|