Przy założeniu że 4 osoby zajmą 1m^2 to wszyscy ziemianie zmieszczą się na powierzchni 45x45 km. I teraz najlepsze.. otóż gdyby tak wszystkich zebrać na jednym placu to wystarczyła by jedna bomba wodorowa o mocy 50 MT i nie ma ludzików. Ludzi jest dużo za dużo, bo gdyby chcieć każdemu już teraz zapewnić taką jakość życia jak średnia europejska, to potrzebowalibyśmy trzech planet takich jak ziemia a i tak nie minęło by kolejne 100 lat a na wszystkich trzech ziemiach zabrakłoby zasobów i surowców.
|