 |
Polska edukacja, czyli co wolno wojewodzie. Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » ABC Racjonalisty
| Napisano | Autor | Tytuł | | 19-06-2023 11:07 | romaro (25211 punktów) | Polska edukacja, czyli co wolno wojewodzie.
5 na 5 | PiS oburzało się na wulgarny film Andrzeja Seweryna. Tymczasem senator PiS Jacek Bogucki, Poseł na Sejm V, VI, VII i VIII kadencji, w 2007 i w latach 2015-2018 sekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, senator X kadencji. na swoim FB o Donaldzie Tusku w zmienionej wersji "Bluzg": Przebrzydła szumowino, pachołku moskiewski, Ty farbowana świnio, ty szwabie ku€%@ski Chamie wyszczekany, ty śmierdzące jajco...Piotr Zelt - polski aktor telewizyjny, teatralny, filmowy i dubbingowy oraz prezenter telewizyjny z kolei pisze bardzo ostro nie tylko o Jarosławie Kaczyńskim: - Ch**, chwilowo zarządzający bandą ch**w, właśnie dowiaduje się, jakie są nastroje społeczne. Lata mu to. Szefa ma w Moskwie. To nie żaden wizjoner, strateg, to zwykła miernota, brudas, abnegat i fleja, kryptogej, przesiąknięty komunistyczną mentalnością, rozumiejący tylko tyle, że musi zastąpić komunizm, który się zużył, regularnym faszyzmem. Każdy popierający tych zwyrodnialców spod znaku pis , jest zdrajcą Polski, cynicznym koniunkturalistą, dorobkiewiczem, chcącym się podłączyć pod koryto, albo łajdakiem, świnią , ewentualnie zapyziałym durniem, prymitywem, broniącym sławojki, nieuctwa i obsranych gaci. Nie widzę innej możliwości. I na koniec pracowity dzień jak co dzień w wykonaniu pracowników TVP, bolszewickiej szczujni, dbającej od 8 lat, by bojowe nastroje nie opuszczały w naszym kraju nikogo. Mała próbka przygotowywania materiału dla serwisu informacyjnego TVP przez tzw. dziennikarza, Mikołaja Janusza (#Jaok), a tak naprawdę... i tu posłużę się słowami senatora Jacka Boguckiego - przebrzydłej szumowiny, farbowanej świni. Ten krótki film powinien znaleść się w ofercie edukacyjnej TVP. (Może kiedyś się dowiemy na ile szefostwo TVP wyceniało takie prowokacje z PUBLICZNYCH pieniędzy) twitter.com/i/status/1125842743224426496 | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> PiS oburzało się na wulgarny film Andrzeja Seweryna.Ten?Z treści mi wynika, że to element rodzinnej nie tyle publicznej dysputy, co domowej indoktrynacji politycznej. Tyle, że te parę wulgaryzmów w połączeniu z zerową argumentacją przekreślają mówiącego nawet jako indoktrynera. Swoją drogą wydawałoby się, że posługiwanie się przez znaczną część zawodowej aktywności sprawdzonym tekstem literackim powinno własny styl pozytywnie wzbogacać, a tu wyszło ubożuchno. Podtrzymuję zatem swoją kilka razy podnoszoną kwestię, iż tzw. czytelnictwo jest grubo przereklamowane. I jeszcze może dodam, że wulgaryzmy, same w sobie, nie są niczym złym, wszak owo zło jest kwestią umowną, a utalentowani mówcy potrafią tę szczególną pozycję wulgaryzmów zręcznie wykorzystywać, niestety większość, to są mówcy o zdolnościach psiego chuja.
cr
|
|
 | 2 na 2 | szarley (54913 punktów) | >to są mówcy o zdolnościach psiego chuja.
jak ten, który nazwał Cię złodziejką lichwiarką i bandytką? Może Ty go nazwiesz fijołkiem lub stokrotką. Twój wybór, ja nie akceptuję nazywania mnie bandytą, oszustem, złodziejem i lichwiarzem
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
|  | | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | |
|
 | | farmer (22440 punktów) | . >I jeszcze może dodam, że wulgaryzmy, same w sobie, nie są niczym złym, wszak owo zło jest kwestią umowną, a utalentowani mówcy potrafią tę szczególną pozycję wulgaryzmów zręcznie wykorzystywać, niestety większość, to są mówcy o zdolnościach psiego chuja. > cr
Widzę że usunięto mój komentarz o tym że łamiesz regulamin tego forum.
Dlatego pwotrze ci.
4. Uczestnicy Forum zobowiązani są do respektowania norm prawnych i obyczajowych obowiązujących w Polsce.
A ty ten regulamin wielokrotnie złamałas obrażając użytkownik tego forum przyrównując ich do psów.
Swoje kwestie umowne stosuj u siebie. Skoro normy społeczne są ci obce i zrozumienie tego regulaminu
|
|
1 na 1 | pawel_p (154 punktów) |
Piotr Zelt - polski aktor telewizyjny, teatralny, filmowy i dubbingowy oraz prezenter telewizyjny z >kolei pisze bardzo ostro nie tylko o Jarosławie Kaczyńskim:
Piotr Zelt bardzo trafnie ocenił szajkę pisowską. Tak myśli zdecydowanie więcej ludzi.
|
|
 | 3 na 3 | romaro (25211 punktów) | >Piotr Zelt bardzo trafnie ocenił szajkę pisowską. Tak myśli zdecydowanie więcej ludzi. Ja również tak myślę. Tu leży Polska, wyrodków złością zgubiona, przy niej i tolerancja pogrzebiona. A i kto w PiSie tak święty? Kto i sprawiedliwy, żeby mając tak wiele, nie był więcej chciwy?
|
|
1 na 1 | Ślusarz Lublin (14 punktów) | > PiS oburzało się na wulgarny film Andrzeja Seweryna. Tymczasem senator PiS Jacek Bogucki, Poseł na> Sejm V, VI, VII i VIII kadencji, w 2007 i w latach 2015-2018 sekretarz stanu w Ministerstwie> Rolnictwa i Rozwoju Wsi, senator X kadencji. na swoim FB o Donaldzie Tusku w zmienionej wersji> "Bluzg":> Przebrzydła szumowino, pachołku moskiewski, Ty farbowana świnio, ty szwabie ku€%@ski> Chamie wyszczekany, ty śmierdzące jajco...Piotr Zelt - polski aktor telewizyjny, teatralny, filmowy i dubbingowy oraz prezenter telewizyjny z> kolei pisze bardzo ostro nie tylko o Jarosławie Kaczyńskim:> - Ch**, chwilowo zarządzający bandą ch**w, właśnie dowiaduje się, jakie są nastroje społeczne.> Lata mu to. Szefa ma w Moskwie. To nie żaden wizjoner, strateg, to zwykła miernota, brudas, abnegat> i fleja, kryptogej, przesiąknięty komunistyczną mentalnością, rozumiejący tylko tyle, że musi> zastąpić komunizm, który się zużył, regularnym faszyzmem. Każdy popierający tych zwyrodnialców spod> znaku pis , jest zdrajcą Polski, cynicznym koniunkturalistą, dorobkiewiczem, chcącym się podłączyć> pod koryto, albo łajdakiem, świnią , ewentualnie zapyziałym durniem, prymitywem, broniącym sławojki,> nieuctwa i obsranych gaci. Nie widzę innej możliwości. I na koniec pracowity dzień jak co dzień w wykonaniu pracowników TVP, bolszewickiej szczujni,> dbającej od 8 lat, by bojowe nastroje nie opuszczały w naszym kraju nikogo. Mała próbka> przygotowywania materiału dla serwisu informacyjnego TVP przez tzw. dziennikarza, Mikołaja Janusza> (#Jaok), a tak naprawdę... i tu posłużę się słowami senatora Jacka Boguckiego - przebrzydłej> szumowiny, farbowanej świni.> Ten krótki film powinien znaleść się w ofercie edukacyjnej TVP. (Może kiedyś się dowiemy na ile> szefostwo TVP wyceniało takie prowokacje z PUBLICZNYCH pieniędzy)> twitter.com/i/status/1125842743224426496Dziękuję za podjęcie tego tematu. Rozumiem, że jest to kwestia, która budzi wiele emocji i jest ważna dla wielu osób. Zgadzam się, że język używany w publicznej debacie, zwłaszcza na temat tak ważnych kwestii jak edukacja, powinien być szanujący i konstruktywny. Wulgarność i obraźliwość nie przyczyniają się do konstruktywnej dyskusji i mogą odstraszać ludzi od udziału w debacie. Co do samej edukacji w Polsce, zgadzam się, że jest wiele obszarów, które wymagają poprawy. Według ekspertów, polski system edukacji wymaga transformacji na każdym szczeblu, uwzględniając zarówno podstawę edukacji, formy nauczania, jak i prowadzenia szkoły, a także kształcenia, wsparcia i wynagradzania nauczycieli. Niskie pensje, brak prestiżu zawodu nauczyciela, przeładowana podstawa programowa niedostosowana do czasów i potrzeb rynku, zmęczeni i pozbawieni motywacji uczniowie, to tylko niektóre bolączki polskiej szkoły. Jednakże, mimo tych wyzwań, ważne jest, aby pamiętać, że edukacja jest kluczowym elementem społeczeństwa i ma ogromny wpływ na przyszłość naszego kraju. Dlatego też, zamiast skupiać się na negatywach, powinniśmy szukać rozwiązań i sposobów na poprawę systemu edukacji. Podsumowując, niezależnie od naszych osobistych przekonań, ważne jest, abyśmy byli aktywni jako obywatele i wyrażali nasze opinie poprzez głosowanie. Tylko w ten sposób możemy wpłynąć na kierunek, w którym podąża nasz kraj.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|