Myślę, że to kwestia estetyki. Może się podobać, albo nie. Mnie osobiście się ten obrazek nie podoba. Nie dlatego żebym uważał, że jest obraźliwy, czy może jakoś niestosowny - śmiać się powinno być wolno ze wszystkiego...ale jako satyra jest bez większego polotu, ani śmieszny, ani straszny.. grający na stereotypach i taki trochę toporny. Ale wiadomo, nad gustami się nie dyskutuje.
|