 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » ABC Racjonalisty
| Napisano | Autor | Tytuł | | 02-09-2023 01:31 | Mordeusz (2 punktów) | Pytania i Zobowiązania | Dobry wieczór:
Czy na tym forum wspierany jest: ateizm? politeizm? monoteizm? Czy na tym forum wspierana jest: PIS? PO? KONFEDERACJA? Czy na tym forum wspierane są: USA? NIEMCY? ROSJA?
Ja, Mordeusz proszę o odpowiedzi na powyższe pytania. Ja, Mordeusz zobowiązuję się kochać ideologię, partię i państwo, które wy kochacie. Ja, Mordeusz zobowiązuję się nienawidzić ideologię, partię i państwo, które wy nienawidzicie. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | TyDraniu (6569 punktów) | >Dobry wieczór: >Czy na tym forum wspierany jest: ateizm? politeizm? monoteizm?
Pastafarianizm
>Czy na tym forum wspierana jest: PIS? PO? KONFEDERACJA?
Partia, której nie ma i nie będzie: Partia Rozumu.
>Czy na tym forum wspierane są: USA? NIEMCY? ROSJA?
POLSKA
>Ja, Mordeusz zobowiązuję się kochać ideologię, partię i państwo, które wy kochacie. >Ja, Mordeusz zobowiązuję się nienawidzić ideologię, partię i państwo, które wy nienawidzicie.
Przykro mi, ale nie pasujesz.
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
> >Czy na tym forum wspierana jest: PIS? PO? KONFEDERACJA?> Partia, której nie ma i nie będzie: Partia Rozumu.Twojego rozumu, libka niedorozojka  > >Czy na tym forum wspierane są: USA? NIEMCY? ROSJA?> POLSKAna forum racjonalistów wspieramy imperium USA, jesteśmy ich niewolnikami, mało tego, zbrojnym ramieniem, z ich rozkazu pokonamy Rosję Polska zwycięży (a to zwycięży USA...) my jesteśmy tylko krwią ale, lepiej byc najemnym żołnierzem niż pracownikiem którymi sa ludzie państw republik bananowych. USA... sa "opiekunem" całej AMERYKI, rządzą tam, robią co chca, zmieniają rządy, mają tam swoje TVN-y (innych TV tam nie ma) tam jest bieda (ameryka południowa i środkowa) mają tam swoich kulczyków (od naszego libkowego bohatera kulczyka i ogromna bieda) myśle, że dlatego papież nie lubi USA... zna ich imperialną politykę z autopsji
|
|
|  | 2 na 4 | Thoter (6650 punktów) |
>myśle, że dlatego papież nie lubi USA... >zna ich imperialną politykę z autopsji >
Po tym jak papież Franciszek powiedział do rosyjskiej młodzieży "Nie zapominajcie nigdy o waszym dziedzictwie. Jesteście dziećmi wielkiej Rosji; wielkiej Rosji świętych, króla, wielkiej Rosji Piotra I, Katarzyny II, tego wielkiego imperium, o tak wielkiej kulturze i wielkim człowieczeństwie. Nie rezygnujcie nigdy z tego dziedzictwa. Jesteście spadkobiercami Matki Rosji, idźcie z nią naprzód. I dziękuję wam za wasz sposób bycia, za sposób, w jaki jesteście Rosjanami".
Odszukałem w swojej bibliotece książkę, którą planowałem przeczytać ale były ważniejsze, dzisiaj wróciłem do niej aby ją przeczytać. Ojcze nasz. Franciszek w rozmowie z Markiem Pozzą. Przekład Maria Dobosz, wydawnictwo ZNAK, Kraków 2018. Papież Franciszek udowodnił, że zna historię i ma odwagę mówić ludzkim głosem do ludzi. Jak go rozumiem i podziwiam, bo znam historię i wciąż się uczę.
|
|
| |  | 1 na 1 | uxbridge (5980 punktów) | Thoter putinowska glista | Thoter ssie putinowi że smakiem.
|
|
 | | Mordeusz (2 punktów) | Odp: Pytania i Zobowiązania |
>Przykro mi, ale nie pasujesz.
Odpowiedz mi kutasie dlaczego nie pasuję!
|
|
1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> Czy na tym forum wspierany jest: ateizm? politeizm? monoteizm?> Czy na tym forum wspierana jest: PIS? PO? KONFEDERACJA?> Czy na tym forum wspierane są: USA? NIEMCY? ROSJA?Każdy wspiera co chce, ryzykując, że swego nie wybroni, no bo to jest forum dyskusyjne. I pasuje tu każdy umiejący dyskutować.
cr
|
|
 | | Thoter (6650 punktów) | >>Czy na tym forum wspierany jest: ateizm? politeizm? monoteizm? >>Czy na tym forum wspierana jest: PIS? PO? KONFEDERACJA? >>Czy na tym forum wspierane są: USA? NIEMCY? ROSJA?
>Każdy wspiera co chce, ryzykując, że swego nie wybroni, no bo to jest forum dyskusyjne. >
To jest forum w którym "dyskutują": laicy i wizjonerzy. Hamerlika spory z adwersarzami nie można nazwać dyskusją.
|
|
|  | 1 na 1 | uxbridge (5980 punktów) | Thoter wcina gówno putina | Thoter ssie putinowi. A wyszukiwarka Google już skojarzyła hasło "Thoter putinowska gnida" i "Racjonalista". To jeszcze raz: Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl Thoter putinowska gnida Racjonalista.pl
|
|
|  | 2 na 2 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Pytania i Zobowiązania |
> >to jest forum dyskusyjne.> To jest forum w którym "dyskutują": laicy i wizjonerzy.Oraz jeden mistrz rzeczowej dyskusji... 
cr
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|