Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ciężki czas brytyjskiej korony

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
18-01-2024 18:15szarley (54911 punktów)Ciężki czas brytyjskiej korony
Ocena 3 na 3
Słucham jednej z polskich radiowych stacji i uszom nie wierzę

Oto dowiaduję się, że brytyjska rodzina królewska ma wielki problem. Król Karlik III ma pójść na operację i nie ma kto pełnić królewskich obowiązków, bo jego syn Wiluś MUSI SIĘ OPIEKOWAĆ CHORĄ ŻONĄ. Tragedia narodów Korony!

Biedactwo, skoro jego Kaśka jest chora to pewnie teraz musi obiad uwarzyć, pranie zrobić i wyprasować, dzieci opatrzyć, dywany odkurzyć, a to nie jest chałupka, to je srogi burg!

A skoro Kasieńka zachorzała, to kto teraz króliki nafutruje, spod kur jajka wybierze, kozy wydoi?

Dobrze że zima, nie trzeba ogródka plewić, ani grochu sadzić, ale i tak nie będzie kiedy pełnić królewskich obowiązków. Może ma choć ubezpieczenie na wypadek opieki nad chorą żoną i ichni ZUS wypłaci mu jakiś zasiłek?

Gdybym w tym słyszał jakąś ironię w głosie dziennikarza, to bym się śmiał, ale dziennikarzyna to całkiem poważnie głosił.

Czy ktoś tu coś głosi z perspektywy innej planety?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

farmer (22440 punktów)
>Słucham jednej z polskich radiowych stacji i uszom nie wierzę
>Oto dowiaduję się, że brytyjska rodzina królewska ma wielki problem. Król Karlik III ma pójść na
>operację i nie ma kto pełnić królewskich obowiązków, bo jego syn Wiluś MUSI SIĘ OPIEKOWAĆ CHORĄ
>
>Czy ktoś tu coś głosi z perspektywy innej planety?

Nie. Nie jest poprostu dworzaninem.
Nie jest pracownikiem którego można ściągnąć z urlopu.
Nie jest pracownikiem który zastanawia się czy po pracy musi odbierać telefon firmowy i odpisać na maila.
Nie jest pracownikiem który musi chodzić chory do pracy bo straci premie.

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365