Racjonalista - Strona głównaDo treści
syn dziwki i wszystko jasne

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
22-02-2024 10:34okragly (21676 punktów)syn dziwki i wszystko jasne
Joe Biden nazwał Putina "szalonym s*******nem".
szalony to nie jest, ale faktycznie są kontrowersje na temat jego rodziców
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Thoter (6650 punktów)
>Joe Biden nazwał Putina "szalonym s*******nem".
>szalony to nie jest, ale faktycznie są kontrowersje na temat jego rodziców



www.youtube.com/watch?v=29Y2HK_wd0Q

PUTIN LIVE: Putin hosts CIS leaders at opening of "Games of the Future" in Russia's Kazan |WION LIVE
23-02-2024 09:09 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Joe Biden nazwał Putina "szalonym s*******nem".
>>szalony to nie jest, ale faktycznie są kontrowersje na temat jego rodziców
>PUTIN LIVE:
a jeszcze nie tak dawno nasze gazety (usazyda) się rozpisywały, że Putin jest śmiertelnie chory, że nie żyje, że to co widzimy to sobowtór
znamy tylko usazydoprawde, co czyni nas niedorozwojkami
26-02-2024 09:20 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)

>znamy tylko usazydoprawde, co czyni nas niedorozwojkami
>

banbye.com/watch/v_ab3Dr6UZbT7c

Czy idziemy na wojnę? Czy polonia w USA poprze Ukrainę? Po co wizyta Dudy i Tuska w D.C? W. Jeśman

Gdyby nie było Internetu to ogłupiono by nas tak jak naszych dziadków.
Dzisiaj więcej wiemy, więcej rozumiemy, ale na nic nie mamy wpływu.

W pierwszej połowie XX wieku Brytyjczycy tracili hegemonię i użyli Polski do wojny, najpierw z komunizmem Żydów niemieckich a potem Osią Berlin Rzym Tokio. Brytyjczycy ściągnęli do siebie Becka. 6 kwietnia 1939 roku w Londynie brytyjskie gwarancje dla Polski zostały przekształcone w umowę dwustronną.
Dwadzieścia lat wcześniej Bernard Baruch ścignął Dmowskiego do USA i był to początek używania nas do proxy war z komunizmem Żydów niemieckich.
W pierwszej połowie XX wieku przeszliśmy dwie wojny zastępcze.
Dzisiaj znowu jesteśmy używani do wojny zastępczej. Na razie z Żydami amerykańskimi napadamy na Rosję a za dwadzieścia lat będziemy się "bronić" przed Chinami.

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365