Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy ktoś mieszka w Londynie? Jeśli tak, proponuję kawę :)

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
23-02-2014 15:44tigerandlily (194 punktów)Czy ktoś mieszka w Londynie? Jeśli tak, proponuję kawę :)
Ocena 5 na 5
Czy jakieś forumowiczki/jacyś forumowicze mieszkają może w Londynie? Może jakieś spotkanie na kawę/piwo? Aha, to nie jest ogłoszenie matrymonialne Chętnie bym podyskutowała o czymś interesującym, a trochę nie mam tu z kim, znam mało osób. Pozdrawiam!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

ramichael (36666 punktów)
>Czy jakieś forumowiczki/jacyś forumowicze mieszkają może w Londynie? Może jakieś spotkanie na
>kawę/piwo? Aha, to nie jest ogłoszenie matrymonialne Chętnie bym podyskutowała o czymś
>interesującym, a trochę nie mam tu z kim, znam mało osób. Pozdrawiam!

Niestety nie ale jakbys wpadla na wakacje do Edynburga - zapraszam.
24-02-2014 13:03 
 Ocena 1 na 1
tigerandlily (194 punktów)
Chętnie, jeśli zawitam do Edyn
sobieskii (88 punktów)
Ja zapraszam na browarka w Manchesterze
tigerandlily (194 punktów)
Chętnie jeśli będę w Man
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Aha, to nie jest ogłoszenie matrymonialne

Oj tam oj tam, nie tłumacz się

> Chętnie bym podyskutowała o czymś
> interesującym, a trochę nie mam tu z kim, znam mało osób. Pozdrawiam!

Znam ten ból, dookoła siebie mam tylko kilku Polaków - i to sami ludzie z pracy.
Pozdrowienia z Zakaukazia (nie wiem czy to dokładnie tak sie nazwya, ale względem Ciebie jestem za Kaukazem).

Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać
kiryl (2975 punktów)
(zablokowany)
>Czy jakieś forumowiczki/jacyś forumowicze mieszkają może w Londynie? Może jakieś spotkanie na
>kawę/piwo?
Mieszkamy w E17 i chętnie sie z Tobą spotkamy.
tigerandlily (194 punktów)
>>Czy jakieś forumowiczki/jacyś forumowicze mieszkają może w Londynie? Może jakieś spotkanie na
>>kawę/piwo?
>Mieszkamy w E17 i chętnie sie z Tobą spotkamy.
Fantastycznie. Mieszkam dokładnie po drugiej stronie hihi SW19 więc możemy spotkać się w połowie drogi Chciałam wysłać wiadomość na priv ale tu chyba nie ma takiej opcji?
25-02-2014 17:13 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Chciałam wysłać wiadomość na priv ale tu chyba nie ma takiej opcji?

Jest. Klikasz nick rozmówcy, po wyświetleniu profilu znów klikasz na jego nick

Wyświetla się pole, gdzie możesz pisać prywatną wiadomość.
Wcześniej jednak musisz potwierdzić swój adres e-mail (klikając na link, który zazwyczaj przychodzi mailem po aktywacji konta) Istnieje również bariera kilkudziesięciu napisanych postów, poniżej której nie da się wysyłać prywatnych wiadomości.

Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać
27-02-2014 12:57 
 Ocena 1 na 1
tigerandlily (194 punktów)
dzięki
kiryl (2975 punktów)
(zablokowany)
>Chciałam wysłać wiadomość na priv ale tu chyba nie ma takiej opcji?
Wyslalem Ci wiadomosc na prv, czy doszla?
tigerandlily (194 punktów)
tak, odpisałam na maila, który się tam pojawił na (o2.pl). nie wiem, czemu, ale nie mogę wysłać priv z racjonalisty, może dlatego że długo nic tu nie postowałam.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365