 |
Egzorcyzmy on-line full service Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 03-03-2014 01:33 | Marek Matejewski (3695 punktów) | Egzorcyzmy on-line full service
8 na 8 | Nie wiem co jeszcze wytropię w tym tygodniu, ale zaczął się fascynująco: Siedziba: Denver (Colorado) + reszta świata Rodzaj usługi: wypędzanie demonów przez Skype Cennik: jedyne $295 za godzinę Doświadczenie: 20.000 wypędzonych demonów  Do wglądu materiał z onet.pl oraz strona tej parszywej kreatury wyłudzającej pieniądze. Tylko czekać, aż wydawca naszego rodzimego periodyku "Egzorcysta" wprowadzi podobną usługę... | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
5 na 5 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | > Rodzaj usługi: wypędzanie demonów przez Skype> Cennik: jedyne $295 za godzinę> strona tej parszywej kreatury wyłudzającej pieniądze.Ale o co chodzi, czy wydaje Ci się, że przedsiębiorczy Bob za drogo sobie liczy za wypędzanie demonów przez Skype'a? Ale to w sumie jego problem, najwyżej go konkurencja wyeliminuje.
|
|
 | 1 na 1 | Gustav (2 punktów) | Ja też myślałem nad taką działalnością. Takie egzorcyzmy i wróżkarstwo wcale daleko nie odbiega od sposobów zarabiania większości korporacji współczesnego świata. Gospodarka nasza jest tak chora, bo polega na samych wkrętach. Reklama, która wciska ludziom, że potrzebują rzeczy, których wcale nie potrzebują i żeby sobie wzięli kredyt na te niepotrzebne rzeczy. Bo powstający kredyt tworzy nowe pieniądze w obiegu. Brak zaciągania pożyczek bankowych szybko doprowadziłby do upadku gospodarki. Z tym, że niektóre wkręty są legalne i poważane bo opierają się o władzę, przepisy i międzynarodowy system, który widać, że jakoś rzeczywiście działa. Jeśli ktoś kupuje parę butów numer 17 dla szpanu, czyli własnej wewnętrznej ulgi, dla leczenia swoich kompleksów, to tak samo jest z egzorcyzmami. Ktoś za nie zapłaci, uwierzy, że złe demony zostały wypędzone i mu ulży - ten sam efekt. Zapłata jest za poczucie ulgi, zmniejszenie strachu, ogólnie by poczuć się lepiej.
|
|
|  | 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | >Gospodarka nasza jest tak chora, bo polega na samych wkrętach. Wielkie finanse to coraz bardziej wirtualne pieniądze, jakieś wątki ocierające się o tę tematykę są jeszcze aktywne w dziale Gospodarka, o kryptowalutach i o kreacji pieniądza przez banki za pomocą kredytów.
|
|
3 na 3 Iwan Denisowicz (16705 punktów) (zablokowany) | > Tylko czekać, aż wydawca naszego rodzimego periodyku "Egzorcysta" wprowadzi podobną usługę...Pomysł na biznes całkiem sprytny, ale Skype jakoś mi nie podchodzi. Płacąc takie pieniądze wolałbym jednak bardziej realny kontakt 
The only good is knowledge and the only evil is ignorance.
|
|
 | 4 na 4 | mayolina (2278 punktów) | > >Tylko czekać, aż wydawca naszego rodzimego periodyku "Egzorcysta" wprowadzi podobną usługę...> Pomysł na biznes całkiem sprytny, ale Skype jakoś mi nie podchodzi. Płacąc takie pieniądze wolałbym jednak bardziej realny kontakt  > The only good is knowledge and the only evil is ignorance.To egzorcyzm w Polsce będzie tańszy i w dodatku wspomożesz polską gospodarkę. Rzuć okiem na cennik Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich: 60 zl za wizytę przed egzorcyzmem, cennika egzorcyzmów nie ma, ale egzorcystów mają chyba 4 (sprawdziłam raz, ale chcąc potwierdzić zakres usług dostałam DoS), jest też dwoje specjalistów od homoseksualizmu, jedna od kobiecego i jeden (?) od męskiego. EDIT: obeszłam DoS i okazuje się, że egzorystów jest pięciu, konsultacje przez egzorcyzmowe oferuje 6 terapeutów.
|
|
|  | 1 na 1 Iwan Denisowicz (16705 punktów) (zablokowany) | > To egzorcyzm w Polsce będzie tańszy i w dodatku wspomożesz polską gospodarkę.Jest to niby jakaś zaleta, ale raczej aż tak polska gospodarka mnie nie obchodzi. > Rzuć okiem na cennik Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich: 60 zl za wizytę przed egzorcyzmem, cennika egzorcyzmów nie ma, ale egzorcystów mają chyba 4 (sprawdziłam raz, ale chcąc potwierdzić zakres usług dostałam DoS), jest też dwoje specjalistów od homoseksualizmu, jedna od kobiecego i jeden (?) od męskiego.Niby nie dużo przynajmniej za wizytę, ale ukrycie ceny właściwego obrzędu jest całkiem sprytne. Zamówi jakaś zdesperowana duszyczka usługę a potem na nic płacz i żale, przyjdzie płacić 
The only good is knowledge and the only evil is ignorance.
|
|
 | | DyktaFon (9281 punktów) | > >Tylko czekać, aż wydawca naszego rodzimego periodyku "Egzorcysta" wprowadzi podobną usługę...> Pomysł na biznes całkiem sprytny, ale Skype jakoś mi nie podchodzi. Płacąc takie pieniądze wolałbym jednak bardziej realny kontakt  Realny kontakt jest najpierw z diabłem, a potem dopiero Skype.
|
|
|  | Iwan Denisowicz (16705 punktów) (zablokowany) | > Realny kontakt jest najpierw z diabłem, a potem dopiero Skype.Byłby ten diabeł zgrabnym sukkubem to i cena nie wydawałaby się wysoka  Inna rzecz, że i bez egzorcyzmu by się obeszło.
The only good is knowledge and the only evil is ignorance.
|
|
-1 na 1 | Zmey (9 punktów) | Ale w Polsce są już tacy egzorcyści. www.leilana.pl/uzdrawianie/egzorcyzmy.html"Egzorcyzm to moc wyzwolenia od sił demonicznych ze świata astralnego. Jako czysty pryzmat przekazywania energii i współpracy z Bogiem w mojej duszy, oczyszczam siebie i otoczenie z ujemnych sił , przewartościowuję zło na dobro - przemieniam istniejący na Ziemi chaos w Królestwo Pokoju. Dzięki mocy modlitwy, Łasce Bożej, Wodzie Święconej, Krzyżowi Świętemu Aniołowie sprawiają, że osoba jest uwolniona od sił nieczystych, powodujących wiele chorób, załamań psychicznych, depresji, a nawet braku odpowiedzialności za swoje czyny. Niekoniecznie osoba musi być przy operacji egzorcyzmowania. Pracując na odległość potrzebuję dane osobowe lub zdjęcie, dające mentalny obraz danej osoby." Niedawno na pewnym forum mieliśmy zabawną sytuację gdy ktoś się przyznał do korzystania z usług tej paniusi. Co prawda akurat z bioenergoterapii, nie egzorcyzmów. Z drugiej strony jestem ciekawy co Kościół by myślał o egzorcyzmach tej pani.
|
|
 | 2 na 2 Rafał Holewski (224 punktów) (zablokowany) | Z drugiej strony jestem ciekawy co Kościół by myślał o egzorcyzmach tej pani. Cóż mógłby pomyśleć-konkurencja.
|
|
2 na 2 | Mortimer (1359 punktów) | A kasa leci... świetny interes. Jak zarobić, a się nie narobić.
Przypomniały mi się starsze odcinki programu Usterka, w którym to do domu przychodziły wróżki etc i inkasowały ogromne sumy za to, że "oczyściły" dom.
PS. Rozumiem, jakby posprzątały, a nie "oczyściły".
Uczestnicy konklawe, którzy zebrali się po śmierci Mikołaja IV (1288-1292), poczynili niestosowny dla siebie wybór. Papiestwo powierzono bowiem naprawdę POCZCIWEMU człowiekowi.
|
|
-3 na 3 | Ardnasak (-2 punktów) | Egzorcyzmy są bardzo potrzebne. Gdy człowiek wychodzi z opętania poznaje istotę tego, który w nim był i to bardzo realnie, który jest antytezą Najpiękniejszego. Poznaje jego wizualne cechy, jakie przypisali mu izraelici wypędzając na pustynie kozła obarczonego ich grzechami, jakie nadał mu Jezus wypędzając złe duchy w świnie i wszystkie cechy jakie kiedykolwiek zło przybierało w świecie wraz z odorem jaki towarzyszy rozkładowi ciała, bo to przecież pan śmierci. Jakże więc cudowna musi być antyteza, aż trudno sobie wyobrazić... Nigdy jednak nie ośmieliłabym się powiedzieć, że anioły zbuntowane są głupie. Wprost przeciwnie są bardzo inteligentne i maja duże poczucie humoru, tak jak Bóg tyko nieco inne, bo oparte na radości z zabawy manipulowanymi istotami. Niestety zbuntowane Anioły nie posiadają mądrości, bo to zdolność do wyboru Boga, jako najwyższego Dobra, tego co jest w stopniu najwyższym Pięknem, Miłością i Prawdą.
|
|
 | -2 na 2 masonożerca (-70 punktów) (zablokowany) | >Egzorcyzmy są bardzo potrzebne. Gdy człowiek wychodzi z opętania poznaje istotę tego, który w nim był i to bardzo realnie, który jest antytezą Najpiękniejszego. Poznaje jego wizualne cechy, jakie przypisali mu izraelici wypędzając na pustynie kozła obarczonego ich grzechami, jakie nadał mu Jezus wypędzając złe duchy w świnie i wszystkie cechy jakie kiedykolwiek zło przybierało w świecie wraz z odorem jaki towarzyszy rozkładowi ciała, bo to przecież pan śmierci. Jakże więc cudowna musi być antyteza, aż trudno sobie wyobrazić... >Nigdy jednak nie ośmieliłabym się powiedzieć, że anioły zbuntowane są głupie. Wprost przeciwnie są bardzo inteligentne i maja duże poczucie humoru, tak jak Bóg tyko nieco inne, bo oparte na radości z zabawy manipulowanymi istotami. Niestety zbuntowane Anioły nie posiadają mądrości, bo to zdolność do wyboru Boga, jako najwyższego Dobra, tego co jest w stopniu najwyższym Pięknem, Miłością i Prawdą. >
Hej masoni macie jakieś fochy do egzorcyzmów?? nie podoba wam się że Kościół Katolicki ratuje świat od demonów masonerii?? .
PS egzorcyzmy w kościele są za darmo wiec nie pisać tych kłamstw
|
|
|  | | TyDraniu (6569 punktów) | > Hej masoni macie jakieś fochy do egzorcyzmów?? nie podoba wam się że Kościół Katolicki ratuje świat od demonów masonerii?? .Ale my nie jesteśmy masonami  .
|
|
| |  | -3 na 3 masonożerca (-70 punktów) (zablokowany) | > >Hej masoni macie jakieś fochy do egzorcyzmów?? nie podoba wam się że Kościół Katolicki ratuje świat od demonów masonerii?? .> Ale my nie jesteśmy masonami .>
 > Racjonalista jest prowaddzony przez masonów na jednym serwerze więc nie p*****l
|
|
| | |  | 2 na 2 | TyDraniu (6569 punktów) | > Racjonalista jest prowaddzony przez masonów na jednym serwerze więc nie p*****lŁał, zdemaskowałeś nas! Dobra, jesteśmy masonami. I co teraz?
|
|
| | | |  | 1 na 1 |
| | |  | | D.Sprenglewski (426 punktów) | >Racjonalista jest prowaddzony przez masonów na jednym serwerze więc nie p*****l
Skąd masz takie informacje?
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|