Racjonalista - Strona głównaDo treści
PYTANIE

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
12-11-2011 10:58muladen (154 punktów)PYTANIE
Ocena 1 na 1
czy musimy być zakompleksionym o zrobaczywiałych umysłach narodem?Dziś w Wiki. natknąłem się na błędny przekład[z polskiego na nasze]pierwszego pisanego po Polsku zdania

Daj, ać ja pobruszę, a ty poczywaj. Daj, teraz ja pomiele a ty sobie odpocznij. A powinno być[Bralczyk lub Miodek]
Daj ać[Acan Waćpan]ja podupcę a ty odpoczywaj[lub-pocziywaj-patrz -podziwiaj
[ w domyśle niedojdo].
Dlaczego do dziś nie potrafimy,bez domysłów,nazywać rzeczy po imieniu.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

aspagnito (538 punktów)
(zablokowany)
A oglądałeś "Piękny Umysł"? Gdyby nie taka teoria gierek, Nash nic nie wiedziałby o równowadze.

Prawie wszyscy ludzie dzielą się na tych, którzy gwałcą rzeczywistość i na tych, którzy rzeczywistość już zgwałcili... Nieliczni mają ten przywilej dymania jej za jej radosną zgodą...
12-11-2011 12:18 
 Ocena 1 na 1
muladen (154 punktów)
>A oglądałeś "Piękny Umysł"? Gdyby nie taka teoria gierek, Nash nic nie wiedziałby o równowadze.
>
Prawie wszyscy ludzie dzielą się na tych, którzy gwałcą rzeczywistość i na tych, którzy rzeczywistość już zgwałcili... Nieliczni mają ten przywilej dymania jej za jej radosną zgodą...


Oglądałem, film znakomity.A Nash był chyba najwybitniejszym matematykiem naszych czasów,nie wiem co z moim ulubionym Einsteinem.

Jak ja nie lubię pisać.
diogenes (42753 punktów)
>Dlaczego do dziś nie potrafimy,bez domysłów,nazywać rzeczy po imieniu.

Bo rzeczy nie są do rzeczy.


Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
muladen (154 punktów)
>>Dlaczego do dziś nie potrafimy,bez domysłów,nazywać rzeczy po imieniu.
>Bo rzeczy nie są do rzeczy.
>.
Prawdaż,a DIOGENES wylazł z beczki i obsikał agorę.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365