a czy któryś dziennik ustaw podaje już heteronormatywy? bo chętnie bym się doklasyfikował?
no tak, tylko my rządu jeszcze nie mamy, to skąd ustawy....
A! Myślę (bo zdarza mi się) że jak coś Biedroniowi zdechnie to też rechot będzie. O ile rechotki nie wyginą (ustawowo)
Bo pewnym środowiskom rechot strasznie myśli burzy...
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
|