Racjonalista - Strona głównaDo treści
Kolejna tragedia Prezesa... czyli narodowa!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
16-11-2011 17:51Domestos z Bidetu (6257 punktów)Kolejna tragedia Prezesa... czyli narodowa!
Ocena 4 na 4
Jak donosi FAKT :

Zgasł Alik... kot Jarosława Kaczyńskiego

pytań wiele, ale poczekajmy na Głos Jarosława... Czy i tym razem winien Donald? Czy może...?
(jakaś ciekawa koncepcja?)
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

liliac (147340 punktów)
Żałoba narodowa?
16-11-2011 18:10 
 Ocena 2 na 2
Domestos z Bidetu (6257 punktów)
>Żałoba narodowa?

Słuszna linia - ale?
No tak: ale czy to aby nie mało?


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
16-11-2011 18:31 
 Ocena 4 na 4
lukaszewicz (5674 punktów)

>Słuszna linia - ale?
>No tak: ale czy to aby nie mało?

Zgasł Alik....

Ale kto go podpalił?
Spisek weterynarzy?
Kłamstwo szpitalne?
Tomek Fiedorek (5805 punktów)
>Jak donosi FAKT :

Zastanawiałem się, czy (+) przy 12 dotyczy wieku kota np. 12lat i 3 m-ce, ale nie w SE podali, że miał lat 12. Wniosek? Zaznaczyli zdechłego kotka jak człowieka np. +64 Jar..... ups to jeszcze nie teraz.
A propos słowa "zdechł". Wydaje mi się, że jest pierwszy na kim prezes może psy( ) wieszać.
No jak tak można zatytułować artykuł, no jak można się pytam? Żadnego współczucia....
16-11-2011 20:19 
 Ocena 5 na 5
Gosia (9452 punktów)

>A propos słowa "zdechł". Wydaje mi się, że jest pierwszy na kim prezes może psy( ) wieszać.
>No jak tak można zatytułować artykuł, no jak można się pytam? Żadnego współczucia....

Podzielam Twoje oburzenie, sama ze wzburzenia aż zupę przypaliłam...
Powinno być, że Alik poległ i należy publicznie napiętnować weterynarza prowadzącego, aby już nikt nigdy...
Marek222 (511 punktów)
>(jakaś ciekawa koncepcja?)

Jak coś w przyszłości zdechnie Biedroniowi to też będzie można tak głupio rechotać ?

Ignorant stupidity has become a proud badge of in-group solidarity.
16-11-2011 21:43 
 Ocena 3 na 3
Mateusz(Kojut) Kozuch (2120 punktów)
>Jak coś w przyszłości zdechnie Biedroniowi to też będzie można tak głupio rechotać ?

Mialem glupio odpisac, ale ugryzlem sie w palec i tego nie zrobie.
16-11-2011 22:10 
 Ocena 1 na 1
Marek222 (511 punktów)
>>Jak coś w przyszłości zdechnie Biedroniowi to też będzie można tak głupio rechotać ?
>Mialem glupio odpisac, ale ugryzlem sie w palec i tego nie zrobie.

A gryż się gryź aż do krwi, bo za chwilę będzie precedens że można się śmiać z osób publicznych, chyba że (łamane przez lub czasopisma) są uwaga hmmm... długie słowo... nieheteronormatywni, a to wtedy nie można.

Ignorant stupidity has become a proud badge of in-group solidarity.
Mateusz(Kojut) Kozuch (2120 punktów)
Smiac sie zawsze mozna bylo, nawet z tych nie...he...orta...(faktycznie, dlugie slowo)
Domestos z Bidetu (6257 punktów)
a czy któryś dziennik ustaw podaje już heteronormatywy?
bo chętnie bym się doklasyfikował?

no tak, tylko my rządu jeszcze nie mamy, to skąd ustawy....

A! Myślę (bo zdarza mi się) że jak coś Biedroniowi zdechnie to też rechot będzie. O ile rechotki nie wyginą (ustawowo)

Bo pewnym środowiskom rechot strasznie myśli burzy...


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
Despite (432 punktów)
Czy jest juz propozycja pomnika dla Alika?

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365