Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy ateista to humanista czy ścisłowiec? Odpowiedz. Ankieta

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
18-03-2014 15:37potomkin (23 punktów)
(zablokowany)
Czy ateista to humanista czy ścisłowiec? Odpowiedz. Ankieta
Z ciekawości stworzyłam taką ankietę. Odpowiadajcie micropoll.com/a/mpview/1180426-3887113 Proszę odpowiadajcie tylko raz, będę tu zamieszczać wyniki
narazie 8 głosów

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

mayolina (2278 punktów)
a nie lepiej zrobić dobrą ankietę? Ta jest bardzo kiepska, gdyż studiowałam nauki humanistyczne, a teraz chciałabym ścisłe, natomiast pracuję i w naukach humanistycznych i ścisłych. Więc kim, według ciebie, jestem?
19-03-2014 13:54 
 Ocena 3 na 3
Ojciec Ateusz (9201 punktów)
> Więc kim, według ciebie, jestem?

Błędem statystycznym...?
Sygnał (4252 punktów)
>Błędem statystycznym...?

A może sygnałem, że arbitralny podział nie działa ?
potomkin (23 punktów)
(zablokowany)
Powinnam była sprecyzować, młodsza asystentka księgowej, po filologii, która wybiera się a podyplomówkę z zarządzania to dalej humanista. Nauki ścisłe: polibuda, medycyna, ekonomik, nauki o ziemi.
25 głosów
mayolina (2278 punktów)
>Powinnam była sprecyzować, młodsza asystentka księgowej, po filologii, która wybiera się a podyplomówkę z zarządzania to dalej humanista. Nauki ścisłe: polibuda, medycyna, ekonomik, nauki o ziemi.
>25 głosów
>

Jakoś udało mi się zrozumieć co to są nauki ścisłe i gdzie się je studiuje Ale nawet z twoim doprecyzowaniem ankietę nadal uważam za kiepską.
potomkin (23 punktów)
(zablokowany)
Ale nawet z twoim doprecyzowaniem ankietę nadal uważam za kiepską.
>
Wiem że jest prostacka, a chociaż dobrze trafiłam z zawodem?
mayolina (2278 punktów)
>Wiem że jest prostacka, a chociaż dobrze trafiłam z zawodem?
nawet na tym samym kontynencie nie byłaś Akademia sztuk pięknych i dwie filologie, wymarzone matematyka i antropologia, praca to fotografia i literatura, a że z tego trudno się utrzymać więc budżet podpierany chałturami z ekonomii zdrowia.
paganus (731 punktów)
A kafelkarz z artystycznym zacięciem (lubię ładne wzorki kleić), to pod co raczej podpada ?


Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.
20-03-2014 22:12 
 Ocena 1 na 1
hamp (3461 punktów)
Założenia:
  • Ludzie dzielą się na humanistów i ścisłowców;
  • Ateiści są ludźmi;
  • Kafelkarze nie są ani humanistami ani ścisłowcami.

Wnioski:
  • Kafelkarze nie są ateistami;
  • Kafelkarze nie są ludźmi!
paganus (731 punktów)
>Wnioski:
  • Kafelkarze nie są ateistami;
  • Kafelkarze nie są ludźmi!


A to dobrze, czy kiepsko ?


Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.
21-03-2014 05:20 
 Ocena 1 na 1
hamp (3461 punktów)
>A to dobrze, czy kiepsko ?

ad.1. - kiepsko.
ad.2. - neutralnie acz zaskakująco.
Miło mi cię poznać, poza-ludzka formo inteligencji
paganus (731 punktów)
>...formo inteligencji

Ale nie obrażasz mnie, nie ?


Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.
hamp (3461 punktów)
Absolutnie!
Przepraszam, jeżeli zabrzmiało to dwuznacznie.
22-03-2014 18:20 
 Ocena 2 na 2
paganus (731 punktów)
>Absolutnie!
>Przepraszam, jeżeli zabrzmiało to dwuznacznie.

Wiem, wiem, żartowałem.
Jako poza-ludzka forma inteligencji charakteryzuję się większym dystansem do siebie i poczuciem humoru niż Wy Człowieki.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.
potomkin (23 punktów)
(zablokowany)
>A kafelkarz z artystycznym zacięciem (lubię ładne wzorki kleić), to pod co raczej podpada ?

Przepraszam, że za dużo ludzi wykluczyłam, 'broń boże'nie miałam takiej intencji Zmodyfikowałam troche pytanie


21-03-2014 09:28 
 Ocena 2 na 2
Sygnał (4252 punktów)
>>A kafelkarz z artystycznym zacięciem (lubię ładne wzorki kleić), to pod co raczej podpada ?
>Przepraszam, że za dużo ludzi wykluczyłam, 'broń boże'nie miałam takiej intencji Zmodyfikowałam troche pytanie
>

To już zupełnie zmienia wydźwięk pytania. Humanistą to wszak był Newton, Pascal, czy Laplace. Mam wrażenie, że autor ma na myśli tych współczesnych "chómanistuf", którzy po prostu nie umieją matematyki.
paganus (731 punktów)
>>A kafelkarz z artystycznym zacięciem (lubię ładne wzorki kleić), to pod co raczej podpada ?
>Przepraszam, że za dużo ludzi wykluczyłam, 'broń boże'nie miałam takiej intencji >Zmodyfikowałam troche pytanie

Ooo, tera fajnie, znaczy klasa robotnicza ma jednak wpływ na rzeczywistość rozszerzoną a nie tylko fenomenologiczną.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.
21-03-2014 14:51 
 Ocena 4 na 4
potomkin (23 punktów)
(zablokowany)
Poddaję się

paganus (731 punktów)
>Poddaję się.

Więcej wiary !

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365