ha... zawsze mnie zastanawia skąd ten rasizm: => prawe jest lepsze od lewego Cytat: Określenia takie jak prawość, czyjaś prawica, lub dwie lewe ręce, pojawiające się już w Piśmie Świętym, świadczą o większej sympatii naszego gatunku do prawej strony niż do lewej. Już wczesne badania neurologiczne wykazały, że lewa strona jest kontrolowana przez półkule prawą, a więc wynika z tego gorszą, lub nawet "złą".
oczywiście, że wyrocznie KK tak każą i tak jest, ale: dlaczego? na zwykłą logikę? bez zbędnych ideologii i uprzedzeń?
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
|