>Ostatnio spotkałem się z opinią, że jest ona dowodem na istnienie boga. Może mi ktoś przybliżyć dlaczego miało by tak być? (dlaczego według kreacjonistów tak jest?)
Wierzący są nawet w stanie udowodnić, że brak dowodu to najlepszy dowód na istnienie boga.
"W Anglii ludzie starają się być błyskotliwi przy śniadaniu. To straszne. Tylko głupcy są bowiem błyskotliwi o tej porze." Oscar Wilde
|