Racjonalista - Strona głównaDo treści
usazyd upadłym rzymem

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
19-06-2024 17:45okragly (21676 punktów)usazyd upadłym rzymem
usazyd i narzucony nam przez niego antyludzki buk, liberalizm (INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ), z definicji dzieli nas Polaków, zamiast łączyć, nasz buk jest anty ludzki (z definicji)
za to liberalizm jest zgodny z zasadą rządzenia usazyda, pana swiata; dziel, dziel, ... na libków niedorozwojków i .. rządź

my libki jesteśmy głupi (z definicji) nasz buk usażyd naszym panem, steruje nami marionetkami (indywidualnymi, (bez)wolnymi, własność), wysra się tu (spowoduje wojnę) i podetrze nami swoją dupę, zobaczysz, z usazyda gówna nie będą mogły wyjść nasze wnuki (jak w Iraku, Afganistanie, Wietnamie, Korei, Syrii, Libii, ....)
czy ty libku naprawdę wierzysz, że usazydowi zalezy na twoim dobru?
czy naszym patoelitom, psom usazyda, zależy na twoim dobru?

głupi to mają klawe życie, wierzą w takie głupstwa, .... i im dobrze
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

farmer (22440 punktów)
>usazyd i narzucony nam przez niego antyludzki buk, liberalizm (INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ), z
>definicji dzieli nas Polaków, zamiast łączyć, nasz buk jest anty ludzki (z definicji)
>liberalizm jest zgodny z zasadą rządzenia; dziel, dziel, ... na libków niedorozwojków i .. rządź
>my libki jesteśmy głupi (z definicji) nasz buk usażyd naszym panem, steruje nami marionetkami
>(indywidualnymi, wolnymi, własność), wysra się tu (spowoduje wojnę) i podetrze nami swoją dupę,
>zobaczysz, z usazyda gówna nie będą mogły wyjść nasze wnuki (jak w Iraku, Afganistanie, Wietnamie,
>Korei, Syrii, Libii, ....)
>czy ty libku naprawdę wierzysz, że usazydowi zalezy na twoim dobru?
>głupi to mają klawe życie, wierzą w takie głupstwa, .... i im dobrze

Wojne rozpętała Rosja.

Mieszkanie w Moskwie kosztuje 115milonow zł.

Wynika z nich, że aż 35 mln nie ma w domu toalety i aż 47 mln nie ma ciepłej wody. Zawrotna liczba 29 mln Rosjan nie ma w ogóle bieżącej wody.


Na Białorusi jest nędznie że z kraju ucieklo 500tys ludzi.
Do Rosji też. Brak wizy język.
Ale kto mógł to na zachód.

Tego nawet nin trzeba pisać.

Głupek wstaiwa dzień w dzień te swoje wysrywy licząc że znajdzie głupszego od siebie.
Ponieważ głupek nazwał mnie głupkiem ja go też tak tytułuje

Tak jak każdego KONDONA który mnie przewie. A takich kondownow nie brakuje na tym forum.


Przypomnę tylko wszystkim. Że od czasów braku moderacji różne śmiecie pozwalają sobie na obszczekiwanie innych bez konsekwencji

To jest zasługą Agnosiewicza który pozwolil na tą sytuację.

A te wszystkie przygłupy niestety nie reagują tylko na bat.

Jeszce tylko jedno mnie nurtuje. Ile razy po mordzie dostali wszyscy co odzywają się że ktoś szczeka albo że jest kundlem.

Ktoś wie ?


Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
20-06-2024 09:24 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>Wojne rozpętała Rosja.
sprowokowana przez usazyda, chce tam umieścic swoje bazy zabijania Rosjan (no bo kogo innego?), a ma ich na całym swiecie już 1 000 i ciagle mu mało, nienażarty potwór

>Ale kto mógł to na zachód.
a 2 000 000 Polaków gdzie wyjechało?
Polska to tylko przystanek

>Głupek wstaiwa dzień w dzień te swoje wysrywy licząc że znajdzie głupszego od siebie.
tylko ty się odzywasz

>Ponieważ głupek nazwał mnie głupkiem ja go też tak tytułuje
nie tłumacz sie, obaj mamy słome w butach

>A te wszystkie przygłupy niestety nie reagują tylko na bat.
bat w ręku i poszły konie po betonie , jak to ładnie brzmi i wygląda.

fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem
św czwórca racjonalistów wg okraglego
20-06-2024 16:36 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Wojne rozpętała Rosja.
>sprowokowana przez usazyda, chce tam umieścic swoje bazy zabijania Rosjan (no bo kogo innego?), a ma ich na całym swiecie już 1 000 i ciagle mu mało, nienażarty potwór

Ukraina oddała HONOROWO Rosji głowice.

Rosja napadła na Ukrainę mimo gwarancji że tego nie zrobi.

Tak jak na forum .gdy nie ma moderacji fekalny romaro albo ty bez konsekwencji obrażacie spamujecie łamiecie regulamin.

>>Ale kto mógł to na zachód.
>a 2 000 000 Polaków gdzie wyjechało?

Głupku to jest twoj argument o nieludzkim liberalizmie. A Białoruś nieodsc że wymiera. To ludzie z niej uciekają.
Zaorałeś się.

>Polska to tylko przystanek
>>Głupek wstaiwa dzień w dzień te swoje wysrywy licząc że znajdzie głupszego od siebie.
>tylko ty się odzywasz

Łamiesz regulamin. Masz to w dupie jak Rosja. Bo ty musisz .
Ale tak łatwo ci nie pójdzie jak Łukaszanece na Białorusi czy Putinowi w Rosji że ucieszy naród.

>>Ponieważ głupek nazwał mnie głupkiem ja go też tak tytułuje
>nie tłumacz sie, obaj mamy słome w butach

Mylisz sie. Owszem przy wywaleniu GNOJU zawsze człowiek się pobrudzi. I zapachem przejdzie.
Ale tak to wygląda .

>>A te wszystkie przygłupy niestety nie reagują tylko na bat.
>bat w ręku i poszły konie po betonie , jak to ładnie brzmi i wygląda.

Mam dla ciebie dobra wiadomość. Ponieważ na forum wrócił FEKALNY romaro zmieie stopkę

>. Patologia romaro.....Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry (rozumiem, będąc żarliwym ateistą od dzieciństwa(?) modlitwy nie znasz żadnej?)
20-06-2024 18:27 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>Wojne rozpętała Rosja.
>>sprowokowana przez usazyda, chce tam umieścic swoje bazy zabijania Rosjan (no bo kogo innego?), a ma ich na całym swiecie już 1 000 i ciagle mu mało, nienażarty potwór
>Ukraina oddała HONOROWO Rosji głowice.
no to niech honorowo sobie zbudują (Rosjanie wybudowali im kilka elektrowni atomowych, to dobra podstawa do budowy bomby)
w tym roku dostali bodaj 100 mld $, ile taka bomba może kosztować? 100 mln?

>Rosja napadła na Ukrainę mimo gwarancji że tego nie zrobi.
to po co się zbroiła, przyjmowała usazyda i angoli, pozwoliła im budowac bazy przy granicy z Rosją?

>Tak jak na forum .gdy nie ma moderacji fekalny romaro albo ty bez konsekwencji obrażacie spamujecie łamiecie regulamin.
święty racjonalista się znalazł.

>>>Ponieważ głupek nazwał mnie głupkiem ja go też tak tytułuje
Złapał kozak głupka, a głupek za łeb trzyma

>Mam dla ciebie dobra wiadomość. Ponieważ na forum wrócił romaro zmieie stopkę
tamta była ładniejsza


fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem
św czwórca racjonalistów wg okraglego
farmer (22440 punktów)
>>>>Wojne rozpętała Rosja.
>>>sprowokowana przez usazyda, chce tam umieścic swoje bazy zabijania Rosjan (no bo kogo innego?), a ma ich na całym swiecie już 1 000 i ciagle mu mało, nienażarty potwór
>>Ukraina oddała HONOROWO Rosji głowice.
>no to niech honorowo sobie zbudują (Rosjanie wybudowali im kilka elektrowni atomowych, to dobra podstawa do budowy bomby)
>w tym roku dostali bodaj 100 mld $, ile taka bomba może kosztować? 100 mln?
>>Rosja napadła na Ukrainę mimo gwarancji że tego nie zrobi.
>to po co się zbroiła, przyjmowała usazyda i angoli, pozwoliła im budowac bazy przy granicy z Rosją?

Jak po co?
A Po co są moderatorzy na forum?

Jest przecież regulamin .

I co ? Masz go gdzieś. Gdyby byli ciebie by nie było. Bo nie dałbyś rady spamowac dzień w dzień.

Sam napisałeś że masz świadomość że na własnym blogu nikt by tego nie czytał.

Robisz to więc z premedytacją.



>>Tak jak na forum .gdy nie ma moderacji fekalny romaro albo ty bez konsekwencji obrażacie spamujecie łamiecie regulamin.
>święty racjonalista się znalazł.
>>>>Ponieważ głupek nazwał mnie głupkiem ja go też tak tytułuje
>Złapał kozak głupka, a głupek za łeb trzyma
>>Mam dla ciebie dobra wiadomość. Ponieważ na forum wrócił romaro zmieie stopkę
>tamta była ładniejsza

Nie była. Typowe cwaniactwo w stylu Rosyjskim .
Korzystac.


>Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry (rozumiem, będąc żarliwym ateistą od dzieciństwa(?) modlitwy nie znasz żadnej?)
fazimodo (251 punktów)
>>>>>Wojne rozpętała Rosja.
>>>>sprowokowana przez usazyda, chce tam umieścic swoje bazy zabijania Rosjan (no bo kogo innego?), a ma ich na całym swiecie już 1 000 i ciagle mu mało, nienażarty potwór
>>>Ukraina oddała HONOROWO Rosji głowice.
>>no to niech honorowo sobie zbudują (Rosjanie wybudowali im kilka elektrowni atomowych, to dobra podstawa do budowy bomby)
>>w tym roku dostali bodaj 100 mld $, ile taka bomba może kosztować? 100 mln?
>>>Rosja napadła na Ukrainę mimo gwarancji że tego nie zrobi.
>>to po co się zbroiła, przyjmowała usazyda i angoli, pozwoliła im budowac bazy przy granicy z Rosją?
>Jak po co?
> A Po co są moderatorzy na forum?
>Jest przecież regulamin .
>I co ? Masz go gdzieś. Gdyby byli ciebie by nie było. Bo nie dałbyś rady spamowac dzień w dzień.
>Sam napisałeś że masz świadomość że na własnym blogu nikt by tego nie czytał.
>Robisz to więc z premedytacją.
>>>Tak jak na forum .gdy nie ma moderacji fekalny romaro albo ty bez konsekwencji obrażacie spamujecie łamiecie regulamin.
>>święty racjonalista się znalazł.
>>>>>Ponieważ głupek nazwał mnie głupkiem ja go też tak tytułuje
>>Złapał kozak głupka, a głupek za łeb trzyma
>>>Mam dla ciebie dobra wiadomość. Ponieważ na forum wrócił romaro zmieie stopkę
>>tamta była ładniejsza
>Nie była. Typowe cwaniactwo w stylu Rosyjskim .
>Korzystac.
>
>Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry (rozumiem, będąc żarliwym ateistą od dzieciństwa(?) modlitwy nie znasz żadnej?)

Witamy w prawdziwym świecie, gdzie nikt się nie p*****li, nie ma moderacji i płatki śniegu sąwystawione na głupotę i spierdolenie innych. Czyli dokładnie to samo co z moderacją która kontroluje co ci do łba propaganda wrzuca. Bez moderacji masz propagandę ruskich spierdolin jak okrągły jaka to Korea Polnocna jest zajebista i najlepszym krajem do życia. Z moderacja byś miał propagandę jak trzeba zmieniać płeć dzieciom a biali powinni zostać wymordowani przez czarnych, a światem powinni rządzić żydzi bo holokaust.
Po to niby się portal nazywa racjonalista żebyś racjonalnie oceniał samemu co jest czym. A ty marzesz się jak dziecko z downem przy pierwszej uszczypliwości, bo typ któremu jebię z ryja gownem na kilometr nazwał ciebie głupkiem. Trochę powagi i dystansu bo się zesrasz. I tak nikt tego forum nie czyta oprocz grupki 10 spierdolin na krzyż i aktualnie mnie bo sobie o istnieniu tego tworu przypomniałem niedawno.
farmer (22440 punktów)
>>>>>>Wojne rozpętała Rosja.
>>>>>sprowokowana przez usazyda, chce tam umieścic swoje bazy zabijania Rosjan (no bo kogo innego?), a ma ich na całym swiecie już 1 000 i ciagle mu mało, nienażarty potwór
>>>>Ukraina oddała HONOROWO Rosji głowice.
>>>no to niech honorowo sobie zbudują (Rosjanie wybudowali im kilka elektrowni atomowych, to dobra podstawa do budowy bomby)
>>>w tym roku dostali bodaj 100 mld $, ile taka bomba może kosztować? 100 mln?
>>>>Rosja napadła na Ukrainę mimo gwarancji że tego nie zrobi.
>>>to po co się zbroiła, przyjmowała usazyda i angoli, pozwoliła im budowac bazy przy granicy z Rosją?
>>Jak po co?
>> A Po co są moderatorzy na forum?
>>Jest przecież regulamin .
>>I co ? Masz go gdzieś. Gdyby byli ciebie by nie było. Bo nie dałbyś rady spamowac dzień w dzień.
>>Sam napisałeś że masz świadomość że na własnym blogu nikt by tego nie czytał.
>>Robisz to więc z premedytacją.
>>>>Tak jak na forum .gdy nie ma moderacji fekalny romaro albo ty bez konsekwencji obrażacie spamujecie łamiecie regulamin.
>>>święty racjonalista się znalazł.
>>>>>>Ponieważ głupek nazwał mnie głupkiem ja go też tak tytułuje
>>>Złapał kozak głupka, a głupek za łeb trzyma
>>>>Mam dla ciebie dobra wiadomość. Ponieważ na forum wrócił romaro zmieie stopkę
>>>tamta była ładniejsza
>>Nie była. Typowe cwaniactwo w stylu Rosyjskim .
>>Korzystac.
>>
>Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry (rozumiem, będąc żarliwym ateistą od dzieciństwa(?) modlitwy nie znasz żadnej?)

>Witamy w prawdziwym świecie, gdzie nikt się nie p*****li,

No właśnie w prawdziwym świecie a zdałem takie pytanie ile razy dostali po mordzie ci co mówią kundel szczekasz kurwiu pies.

? Jak myślisz dostali?

>nie ma moderacji i płatki śniegu sąwystawione na głupotę i spierdolenie innych. Czyli dokładnie to samo co z moderacją która kontroluje co ci do łba propaganda wrzuca. Bez moderacji masz propagandę ruskich spierdolin jak okrągły jaka to Korea Polnocna jest zajebista i najlepszym krajem do życia. Z moderacja byś miał propagandę jak trzeba zmieniać płeć dzieciom a biali powinni zostać wymordowani przez czarnych, a światem powinni rządzić żydzi bo holokaust.

To są odrębne sprawy. Moderacja tu nie moderowała jako tako tematów. Były działy.

Więc jak wchodzi widzisz gdzie jesteś to samo z siebie jest to moderacja

To tak jakbyś był w szoku że na koncercie Iron Maiden jest głosno. I ktos drze jape żeby to sciszyc.


>Po to niby się portal nazywa racjonalista żebyś racjonalnie oceniał samemu co jest czym. A ty marzesz się jak dziecko z downem przy pierwszej uszczypliwości, bo typ któremu jebię z ryja gownem na kilometr nazwał ciebie głupkiem. Trochę powagi i dystansu bo się zesrasz. I tak nikt tego forum nie czyta oprocz grupki 10 spierdolin na krzyż i aktualnie mnie bo sobie o istnieniu tego tworu przypomniałem niedawno.

Nie wszędzie musi być nasrane.

Jak wchodzę gdzieś to nie zastanawiam się czy jakiś debil wie co to są zasady społeczne i czy nagle się nie zesra.

A na tym forum ludzie wchodzą akceptują regulamin co jest absurdem na tej stronie

Przestrzegać ZASAD SPOŁECZNYCH.

Każde razowo gdy ktoś nazwie cię głupkiem leci lepa na ryj.

Tylko podtrzymuje pytanie. Doastal ktoś w ryj ?

Ja widzę roznice w powodzeniu komus w twarz kurwiu a napisaniu tego.



>Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry (rozumiem, będąc żarliwym ateistą od dzieciństwa(?) modlitwy nie znasz żadnej?)
21-06-2024 13:17 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

> Bez moderacji masz propagandę ruskich spierdolin jak okrągły
usazyd ma najlepsze położenie pod względem bezpieczeństwa na świecie, z lewej strony ocean i tysiace km do Japoni (zniewolonego sojusznika, ma tam 4 bazy wojenne) z prawej strony ocean i zniewolna przez usazyda europa, z północy Kanada, tez zniewolona przez usazyda i z p[oludnia zniewolony, biedny Meksyk a mimo to na zbrojenia wydają co wszyscy pozostali razem wzięci. Rosjanie niedawno urwali im się ze smyczy dlatego ją zaatakował
kij się zawsze znajdzie, jeśli się chce Rosję uderzyć, w tym wypadku glupia Ukraina szczuta przeciw Rosji

>Po to niby się portal nazywa racjonalista żebyś racjonalnie oceniał samemu co jest czym.
libki z definicji sa nieracjonalne, człowiek indywidualny, wolny jest głupi
dopiero przeciwieństwo libka czyli komuna stwarza super mózg, nadczłowieka, boga

czy ty libku (synonimy głupiego, ładniej brzmi, nikt się nie obrazi) jesteś w stanie to pojąć

>I tak nikt tego forum nie czyta oprocz grupki 10 spierdolin na krzyż
libki z definicji nic nie mogą zbudowac, dlatego nasza druzyna przegrywa z libkami ale w mniejszym stopniu i to z małych krajów jak Szwecja, Dania, Holandia, Portugalia (za komuny wygrywaliśmy z Holandią 4:0), nie mówiąc o Szwecji, Dani, Portugalii czy Niemcach

nie mówiąc o tak prostym przedsięwzięciu jak auto elektryczne, na Białorusi od 6 lat produkują nie mówiąc o komunistycznych Chinach


fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem
św czwórca racjonalistów wg okraglego

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365