>>Moze mi ktos wyjasni jak to jest ze w panstwie prawa jakas >>instytucja jest wylaczona z jego jurysdykcji. >>Aha, dot. to 'Kto ile daje', dzial Wiadomosci. >Pytasz, jakbyś nie miał oczu i nie widział. >Polska nie jest państwem prawa, a Kościół jest i będzie wyłączony spod prawa, bo tak chcieli Polacy w referendum przeważającą ilością głosu godząc się na konkordat, dający Kościołowi faktyczną nietykalność. >Główny Inpektor Danych Osobowych tylko może po cichu wypłakać się w mankiet garstce dziennikarzy, jak zresztą i inni urzędnicy. I tak żaden kompletnie z dziennikarzy nie odważy się napisać żadnego artykułu z obawy o swoją pracę. A jak już napisze, to jest to tak zakamuflowane, tak zawoalowane, że wychodzi raczej na apoteozę Kościoła. Kosciol i wladza zawsze sie wspieraly, bo sa sobie potrzebni do oglupiania ludzi. Kto zna dobrze historie ten wie ze kosciol katolicki potrafi wspolpracowac z kazdya kanalia,o ile przynosi mu to korzysci materialne ktt
|