Racjonalista - Strona głównaDo treści
Różaniec assistance

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
17-12-2010 15:15malinmac (353 punktów)Różaniec assistance
Ocena 2 na 2
Ostatnio znalazłem coś takiego jak "Różaniec Assistance" www.rozaniecassistance.pl/ .
Odmówią za Ciebie różaniec w zamian za datek. Ludzie, szczęka opada i nie tylko. Siostrzyczki zebrały już kilkadziesiąt tysięcy, bez podatków, bez problemu. Idę o zakład, że nie jedna fundacja na rzecz potrzebujących nie odnotowuje takich wpływów.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

diogenes (42753 punktów)
>Odmówią za Ciebie różaniec w zamian za datek.
W rozmowie z pewnymi żulami dowiedziałem się, że są ludzie, którzy stawiają im dobrą wódkę, żeby wypili za ich zdrowie. Tak więc firma ta powinna rozszerzyć paletę swoich usług o Piejemy za twoje zdrowie!

>Ludzie, szczęka opada i nie tylko.

Korek opada na dno.


Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
Alicja Duda (25557 punktów)
>Ostatnio znalazłem coś takiego jak "Różaniec Assistance" www.rozaniecassistance.pl/ .
>Odmówią za Ciebie różaniec w zamian za datek. Ludzie, szczęka opada i nie tylko.
Ciekawa jestem czy na msze niedzielne też za kogoś chodzą za pieniądze?

Zmień politykę, głosuj na kobiety.
AdamGr (3037 punktów)
Ale dlaczego takie zgorszenie ?
Ja uważam że na reszcie robią to co tak zawzięcie krygują, bez owijania w bawełnę i szmaty.
Chyba profesjonalista lepiej odmówi różaniec i intencje bedą zawodowo właściwe i czyste, nie ?
No to o co chodzi ?
Wyobraźcie sobie taką maszynę "spowiednio-pokutnik" z otworem na datek :
przyciski podświetlana z wyborem grzechów, wybierasz, potwierdzasz wyskakuje wyliczenie-rozwiązanie na ekranie.
I teraz w jako opcja wrzucasz datek, wciskasz "ognia" i z głośnika dobiega wyliczony zestaw modlitw.
A ty idziesz na zakupy czy gdzie tam.
Fotokomórka wykrywa następnego chętnego, rozlega się "pukanie w drewno" i...
Wszystko sprawnie, bez kolejek, bez wstydu i żenady.
Wrzucaj daj my na to 5 złociszów, 1 zł idzie na świece caritas dla potrzebujących, a 4 złocisze na paliwo do merca żeby biskup tą świece dostarczył np. głodnym bezdomnym.
Prąd do maszyny darmo rzecz jasna, od państwa w ramach "czegoś tam".
Bill Kilgore (3086 punktów)
(zablokowany)
Świetne! Setny iocus, setny...
KarolG (2892 punktów)
Dobry pomysł na biznes


Thank God, I'm an atheist
malinmac (353 punktów)
>Dobry pomysł na biznes

Tak też pomyślałem. Zobaczcie biznes ma dwa tysiące lat, pomysł stary jak świat, a ile jeszcze nieodkrytych możliwości. Może by tak jakąś stronę z odpustami zrobić, dogadać się nawet z jakimś księdzem, nawet coś innego byle z księdzem. Takie rzeczy w XXI wieku, w na pozór demokratycznym świecie!!!!.

Czy nie starczy, że ogród jest piękny? Czy muszą w nim jeszcze mieszkać wróżki?
17-12-2010 21:36 
 Ocena 2 na 2
sirBuk_PanBuk (6257 punktów)
>>Dobry pomysł na biznes
>Tak też pomyślałem. Zobaczcie biznes ma dwa tysiące lat, pomysł stary jak świat, a ile jeszcze nieodkrytych możliwości...

To możemy zrobić stronę alternatywną: "daj nam datek a NIE pomodlimy się za Ciebie"
kłopot tylko bo tu trzeba by było podatek chyba jednak płacić...

>Czy nie starczy, że ogród jest piękny? Czy muszą w nim jeszcze mieszkać wróżki?
w końcu krety też musza mieć jakąś radochę...

Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
farmer (22440 punktów)
Ale za dwoje drzwi 13000 zł? Nie mogę znaleźć zdjęć tych drzwi. Te co znalazłem na ich stronie jakoś nie warte 7500 zł.
malinmac (353 punktów)
>Ale za dwoje drzwi 13000 zł? Nie mogę znaleźć zdjęć tych drzwi. Te co znalazłem na ich stronie jakoś nie warte 7500 zł.

Ze specjalnym systemem "w jedną stronę...". I prowadzą do królestwa niebieskiego. Z wyprzedaży od św.Piotra


Czy nie starczy, że ogród jest piękny? Czy muszą w nim jeszcze mieszkać wróżki?
lukaszewicz (5674 punktów)
U nas to może nowość ale na zachodzie śpiewają już o tym od dawna.

na przykład tu
Manian (950 punktów)
Rydzykowi rośnie konkurencja.
ahia (83 punktów)
>Rydzykowi rośnie konkurencja.

I co z tego, że rośnie. I tak wygrywa...
Jest jednym spośród najlepszych przedsiębiorców w sektorze żenady.
A spowiedź online?
Wymieniasz grzechy (nieważne jakiego kalibru),
klikasz "amen", płacisz 25zł i jesteś rozgrzeszony. O.
A jak nie zapłacisz, to nie jesteś.
Nie genialne?

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365