Popieram pomysł w pełniej rozciągłości, drobny szczegół trzeba dopracować. Jest kij, a gdzie marchewka? Może w zamian za wieloletnie składki wprowadzić darmowe pogrzeby i inne ceremonie dla rodziny takiego samotnika?
>Może w zamian za wieloletnie składki wprowadzić darmowe pogrzeby i inne ceremonie dla rodziny takiego samotnika?
może CO? no widać że kolega nie z Krakowa... jak DARMOWE? rozumiem, ze to żart! co najwyżej - karta stałego klienta - czyli rabat 0,1% za każdy pogrzeb!
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.