Racjonalista - Strona głównaDo treści
Zamach

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
15-07-2024 11:01zeniu73 (6483 punktów)Zamach


Gdybym nie wiedzial to bym pomyslal, ze jest to scena z filmu.

Senile Joe chyba moze pozegnac sie z Oval Office.
Welcome Mysoginist Donald
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

endymion (638 punktów)
>Gdybym nie wiedzial to bym pomyslal, ze jest to scena z filmu.
>Senile Joe chyba moze pozegnac sie z Oval Office.
>Welcome Mysoginist Donald

Śmierdzi teatrzykiem dla gojów
farmer (22440 punktów)
>
>Welcome Mysoginist Donald

Ale przynajmniej nie nazista czy tam faszysta. No chyba nie pisałeś zachowawczo?


Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
15-07-2024 16:29 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)
>>>Welcome Mysoginist Donald
>Ale przynajmniej nie nazista czy tam faszysta. No chyba nie pisałeś zachowawczo?

Jak nie jest jak jest

en.m.wikipedia.org/wiki/Trumpism

Nie chciałem powtarzać rzeczy, która dla prawdziwych demokratów i moralnie czystych übermenschòw jest jasna jak słońce 😁
farmer (22440 punktów)
>>>>Welcome Mysoginist Donald
>>Ale przynajmniej nie nazista czy tam faszysta. No chyba nie pisałeś zachowawczo?
>Jak nie jest jak jest
>en.m.wikipedia.org/wiki/Trumpism
>Nie chciałem powtarzać rzeczy, która dla prawdziwych demokratów i moralnie czystych übermenschòw jest jasna jak słońce 😁
>

Zazwyczaj nie dajesz takich domysłów. Tylko piszesz swoje. A tu co zabraklo odwagi?

Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
zeniu73 (6483 punktów)
>>>>>Welcome Mysoginist Donald
>>>Ale przynajmniej nie nazista czy tam faszysta. No chyba nie pisałeś zachowawczo?
>>Jak nie jest jak jest
>>en.m.wikipedia.org/wiki/Trumpism
>>Nie chciałem powtarzać rzeczy, która dla prawdziwych demokratów i moralnie czystych übermenschòw jest jasna jak słońce 😁
>>
>Zazwyczaj nie dajesz takich domysłów. Tylko piszesz swoje. A tu co zabraklo odwagi?

Chciałem po cichu wejść, żeby piesków nie pobudzić. Nie chciałem od razu obszczekania całej wsi.
15-07-2024 23:27 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>>>>Welcome Mysoginist Donald
>>>>Ale przynajmniej nie nazista czy tam faszysta. No chyba nie pisałeś zachowawczo?
>>>Jak nie jest jak jest
>>>en.m.wikipedia.org/wiki/Trumpism
>>>Nie chciałem powtarzać rzeczy, która dla prawdziwych demokratów i moralnie czystych übermenschòw jest jasna jak słońce 😁
>>>
>>Zazwyczaj nie dajesz takich domysłów. Tylko piszesz swoje. A tu co zabraklo odwagi?
>Chciałem po cichu wejść, żeby piesków nie pobudzić. Nie chciałem od razu obszczekania całej wsi.
>
Nie da się ukryć.

Norlmalnie to faszyści naziści psy szczekanie a tu cyk....cicho grzecznie.

Odwagi zabrklo jak Hmerlikowi przed szefem żeby go bandyta nazwać.
Na.forum to bandyci a w realu.

Co byście bez tego internetu zrobili.

Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
zeniu73 (6483 punktów)

>Co byście bez tego internetu zrobili.

Mniej kundli odganiali.
farmer (22440 punktów)
>>Co byście bez tego internetu zrobili.
>Mniej kundli odganiali.


Przynajmniej TRUMP nie naziszta faszsta. A Co ty tam napisales że kto ?

Dobre dobre. Jaka samokontrola . W twoim języku to OGON PODKULIŁEŚ.

Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
zeniu73 (6483 punktów)
>>>Co byście bez tego internetu zrobili.
>>Mniej kundli odganiali.
>Przynajmniej TRUMP nie naziszta faszsta. A Co ty tam napisales że kto ?
>Dobre dobre. Jaka samokontrola . W twoim języku to OGON PODKULIŁEŚ.

Weź tabletki bo Tourette ci się włączył. I idź spać żebys nie miał jutro chrypy. Musisz dużo obszczekać i obsikać.
16-07-2024 00:21 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>>Co byście bez tego internetu zrobili.
>>>Mniej kundli odganiali.
>>Przynajmniej TRUMP nie naziszta faszsta. A Co ty tam napisales że kto ?
>>Dobre dobre. Jaka samokontrola . W twoim języku to OGON PODKULIŁEŚ.
>Weź tabletki bo Tourette ci się włączył. I idź spać żebys nie miał jutro chrypy. Musisz dużo obszczekać i obsikać.
>

Nie potrafię tego co ty czyli tych psich sztuczek.
Ale potrafię sensownie wykazać absurd co przyprawia ciebie i tobie podobnych do szału.

Zazwyczaj nie wiele trzeba.

Zazwyczaj pisałeś o nazistach faszystach a tu a nie słowa.
Mój wpis jest celny. Aty ? Co?


Ale jak się nie grzeszy inteligencja to trzeba nadrabiac pyskowniem.
Nie ty jeden. Pisz dalej.


Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
zeniu73 (6483 punktów)
.
>Zazwyczaj pisałeś o nazistach faszystach a tu a nie słowa.
>Mój wpis jest celny. Aty ? Co?

Jesteś głupi jak but z lewej nogi 🤣

Skoro Trump jest faszystą i ja jestem faszystą to logiczne jest, że nie obrażę kumpla takim określeniem.

Co nie oznacza, że jako faszysta muszę u kumpla faszysty zachwycać się jego mizoginią.

Poza tym - jeśli ty obsikujesz każdy wątek to nie znaczy, że ja muszę w każdym coś o faszystach majaczyć 🤣

Na takich jak ty mówiło się kiedyś ciul 🤣🤣🤣
16-07-2024 00:40 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>.
>>Zazwyczaj pisałeś o nazistach faszystach a tu a nie słowa.
>>Mój wpis jest celny. Aty ? Co?
>Jesteś głupi jak but z lewej nogi 🤣
>Skoro Trump jest faszystą i ja jestem faszystą to logiczne jest, że nie obrażę kumpla takim określeniem.

Trump jest twoim kumplem? Czego to ludzie w internecie sobie nie ubzduraja.

Każdy O ZDROWYCH zmysłach nie będzie cię posadzal o bycie kumplem TRUMPA. Bo przecież nazywales tu innych faszystami.

LOGICZNE jest że nikt nie będzie zgadywał kto jest twoim kumplem a kto nie.


>Co nie oznacza, że jako faszysta muszę u kumpla faszysty zachwycać się jego mizoginią.
>Poza tym - jeśli ty obsikujesz każdy wątek to nie znaczy, że ja muszę w każdym coś o faszystach majaczyć 🤣
>Na takich jak ty mówiło się kiedyś ciul

Na takich jak ty mowi się kozak w necie p***a w świecie.

To jak Hamerlik co go wysłałem do szefa żeby go bandyta nazwał.

Pokornie przyznal że musi gdzieś pracować.

Moje pisanie nie jest twoimi psimi sztuczkami. Obce jest ci wymiana zdań na tym poziomie.
Zachowujesz się jak wyżej napisałem typowy gówniarz.
Bez tych prostackich kolokwializmów rozmowa cię irytuje bo wymaga wysiłku intelektualnego a nie że ktoś jest czyimś psem i już.

Tak to nie działa. Już samo pisanie bez tych emotek może być trudne dla.ciebie trudne.
A jawi się jako infantylne.



Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
zeniu73 (6483 punktów)
>>.
>>>Zazwyczaj pisałeś o nazistach faszystach a tu a nie słowa.
>>>Mój wpis jest celny. Aty ? Co?
>>Jesteś głupi jak but z lewej nogi 🤣
>>Skoro Trump jest faszystą i ja jestem faszystą to logiczne jest, że nie obrażę kumpla takim określeniem.
>Trump jest twoim kumplem? Czego to ludzie w internecie sobie nie ubzduraja.

I widzisz ciulu, trzeba ci jak upośledzonemu tłumaczyć - kumpel w sensie brat w wierze. Ja faszysta , on faszysta więc się rozumiemy.

No ale w każdym wątku udowadniasz, że pomimo dobrego węchu nie rozpoznajesz sarkazmu, ironii a o aluzji nawet nie wspominając.

Głupiś jak spleśniały chleb.

>Na takich jak ty mowi się kozak w necie p***a w świecie.
>To jak Hamerlik co go wysłałem do szefa żeby go bandyta nazwał.

Wysłać to ty se mogłeś jedynie wiadomość dla drugiego takiego jak ty na hydrant lub drzewko.

>Obce jest ci wymiana zdań na tym poziomie.

Na twoim? Na pewno 🤣

A teraz do budy i spać. Jutro ciężki dzień masz.
16-07-2024 01:01 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>.
>>>>Zazwyczaj pisałeś o nazistach faszystach a tu a nie słowa.
>>>>Mój wpis jest celny. Aty ? Co?
>>>Jesteś głupi jak but z lewej nogi 🤣
>>>Skoro Trump jest faszystą i ja jestem faszystą to logiczne jest, że nie obrażę kumpla takim określeniem.
>>Trump jest twoim kumplem? Czego to ludzie w internecie sobie nie ubzduraja.
>I widzisz ciulu, trzeba ci jak upośledzonemu tłumaczyć - kumpel w sensie brat w wierze. Ja faszysta , on faszysta więc się rozumiemy.
>No ale w każdym wątku udowadniasz, że pomimo dobrego węchu nie rozpoznajesz sarkazmu, ironii a o aluzji nawet nie wspominając.
>Głupiś jak spleśniały chleb.


Niezłe urojenia. Kumpel to kumpel. Masz kumpli?
Bo Trump już nim nie jest.

Szybko cię wyjasniam.

Już ci pisałem że napisałeś zachowawczo a zazywaczaj to chojrak z cibie.
Faszyści naziści.



>>Na takich jak ty mowi się kozak w necie p***a w świecie.
>>To jak Hamerlik co go wysłałem do szefa żeby go bandyta nazwał.
>Wysłać to ty se mogłeś jedynie wiadomość dla drugiego takiego jak ty na hydrant lub drzewko.

Zrobiłem to i się zamknął.
Wie że pisanie a mówienie w twarz to dwie różne sprawy. Tak jak ty. Aż chce się napisać DAJ GŁOS.



>>Obce jest ci wymiana zdań na tym poziomie.
>Na twoim? Na pewno 🤣
>A teraz do budy i spać. Jutro ciężki dzień masz.
>

Z tobą idzie mi zazwyczaj łatwo. Ten poziom który prezentujesz nie wymaga specjalnie wysiłku.

Ot wystarczy bez EMOCJI wskazać na nieścisłości.


Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
zeniu73 (6483 punktów)
.
>Szybko cię wyjasniam.

Nic nie wyjaśniasz. Piszesz bez ładu i składu kalecząc ojczysty język i odpowiadasz na własne konfabulacje ignorując wyjaśnienia innych.

Rzadko przyznaję 'romaro rację ale akurat co do twojej osoby miał 100% racji.
16-07-2024 01:18 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>.
>>Szybko cię wyjasniam.
>Nic nie wyjaśniasz. Piszesz bez ładu i składu kalecząc ojczysty język i odpowiadasz na własne konfabulacje ignorując wyjaśnienia innych.
>Rzadko przyznaję 'romaro rację ale akurat co do twojej osoby miał 100% racji.

Język ojczysty nie składa się kundli szczac czy kurwiu.
Osoby tobie podobne nie będa mi wytczyac norm patoli jako normalnych.

Wyjaśniam i robię to celnie zachowując przyzwoitosc w rozmowie.

Tak jak zrobiłem to wtym wątku.
Absolutnie nie mam się czego wstydzic. A wręcz przeciwnie.

SZLAG was trafia że nie muszę jak wy być wulgarnym żeby rozmawiac.
Że potrafię się obejść bez tych kudndli psów itd.

Wymyśliłes sobie kumpla TRUMPA bo nie chciałeś go nazwać faszystą . BEŁKOT.

BELKOT to bełkot. Czy twój czy okrągłego czy Hamerlika.
Okraszony emotkami jak u dziecka.




Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
zeniu73 (6483 punktów)
.
>Wymyśliłes sobie kumpla TRUMPA bo nie chciałeś go nazwać faszystą . BEŁKOT.

Podejrzewam, że naprawdę jesteś upośledzony. W sensie medycznym.

W pierwszej odpowiedzi napisałem ci, że Trump jest faszystą i zalinkowałem Wikipedię.

Czyli twoja konfabulacja, że nie chciałem go nazwać faszystą jest idiotyczna.

Kwestię z kumplem ci już wyjaśniłem. Tak samo sarkastycznie napisałbym o Hitlerze czy Putinie po tym jak romaro (i ty) refleksyjne szczekacie na mnie nazista czy putinowski troll jeśli nie śpiewam do waszej melodii.

Oczywiste jest, że postać, z której nie mam osobistego kontaktu nie może być moim kumplem w sensie dosłownym.

Tylko idiota lub umysłowo upośledzony ( no i ty) nie zajarzy tego i weźmie to dosłownie.

To jest surrealne, że taki stary ciołek jak ty żyje bez dozoru.
16-07-2024 02:11 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>.
>>Wymyśliłes sobie kumpla TRUMPA bo nie chciałeś go nazwać faszystą . BEŁKOT.
>Podejrzewam, że naprawdę jesteś upośledzony. W sensie medycznym.
>W pierwszej odpowiedzi napisałem ci, że Trump jest faszystą i zalinkowałem Wikipedię.
>Czyli twoja konfabulacja, że nie chciałem go nazwać faszystą jest idiotyczna.
>Kwestię z kumplem ci już wyjaśniłem. Tak samo sarkastycznie napisałbym o Hitlerze czy Putinie po tym jak romaro (i ty) refleksyjne szczekacie na mnie nazista czy putinowski troll jeśli nie śpiewam do waszej melodii.
>Oczywiste jest, że postać, z której nie mam osobistego kontaktu nie może być moim kumplem w sensie dosłownym.

Więc nie jest twoim kumplem w żadnym sensie . Tylko swoj bełkot nieudolnie wyjaśnisz brnąc w głupoty.
TRUMP nie jest twoim kumplem.


>Tylko idiota lub umysłowo upośledzony ( no i ty) nie zajarzy tego i weźmie to dosłownie.

W kwestii Trumpa celnie stwordziłem że twój wpis jest zachowawczy. Gdyż zazwyczaj zgrywasz bohatera nazywajc na lewo i prawo kogo tam się da nazista czy faszystą

Normalny wpis norlamne spostrzeżenie i twój bełkot o szczekaniu.

>To jest surrealne, że taki stary ciołek jak ty żyje bez dozoru.



Uroiles sobie TRUMPA jako kumpla tłumacząc czemu nie nazwałeś go faszystą.
Nie pisz mi o dozorze. Sarkazmie i dosłowności.

Poświęciłem wystarczająco dużo czasu na ten twój bełkot.
To coś nie wymaga aż specjalnie takiej analizy.
Zwłaszcza że wymaga przebicia się przez ten wasz patologiczny język.











Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
zeniu73 (6483 punktów)
.
>W kwestii Trumpa celnie stwordziłem że twój wpis jest zachowawczy. Gdyż zazwyczaj zgrywasz bohatera nazywajc na lewo i prawo kogo tam się da nazista czy faszystą

No. I teraz się przestraszyłem i nagle, ni stąd ni zowąd nie napisałem o faszystach. 1000 wątków o faszystach i nagle jeden zachowawczy wątek.

Idiotus maximus 🤣

No ale czego się spodziewać po ciołku, który przez lata infantylnie bombuje każdy wątek chr bełkocząc o kundelkach 🤣
16-07-2024 02:38 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>.
>>W kwestii Trumpa celnie stwordziłem że twój wpis jest zachowawczy. Gdyż zazwyczaj zgrywasz bohatera nazywajc na lewo i prawo kogo tam się da nazista czy faszystą
>No. I teraz się przestraszyłem i nagle, ni stąd ni zowąd nie napisałem o faszystach. 1000 wątków o faszystach i nagle jeden zachowawczy wątek.
>Idiotus maximus 🤣
>No ale czego się spodziewać po ciołku, który przez lata infantylnie bombuje każdy wątek chr bełkocząc o kundelkach 🤣
>

Celnego stwierdznia. Że wpis jest zachowawczy a zazwyczaj piszesz o faszystach i nazistach.

Czyli napisałem prawde co powyżej potwierdziłes.

Już pisałem. Ja nie potrzebuje porównac kogoś do psów szczekania itd. czy tam Ciołka czy kurwia.

Dlatego śpię spokojnie. Wiadomo wymaga to intelektualnego wysiłku a nie bezwolnej paplaniny o psach lub j.w wspomniałem.








Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
zeniu73 (6483 punktów)

> A jawi się jako infantylne.

Infantylne jest nieumiejętność władania polskim językiem mniemając o sobie, że jest się potworem inteligencji.
quick (6853 punktów)
>Gdybym nie wiedzial to bym pomyslal, ze jest to scena z filmu.
To wynik silnej polaryzacji sceny politycznej. Kto ponosi za to odpowiedzialność? Wszyscy wiemy.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
zeniu73 (6483 punktów)
>>Gdybym nie wiedzial to bym pomyslal, ze jest to scena z filmu.
>To wynik silnej polaryzacji sceny politycznej. Kto ponosi za to odpowiedzialność? Wszyscy wiemy.

No ale chyba nie demokraci i moralnie czyści übermensche????
15-07-2024 16:40 
 Ocena 1 na 1
quick (6853 punktów)
>>>Gdybym nie wiedzial to bym pomyslal, ze jest to scena z filmu.
>>To wynik silnej polaryzacji sceny politycznej. Kto ponosi za to odpowiedzialność? Wszyscy wiemy.
>No ale chyba nie demokraci i moralnie czyści übermensche????
Pewnie, że nie, jakże inaczej...
Poważnie jednak, to kończy się czas utuczonych. Intensyfikuje się napięcie międzynarodowe, a to zawsze przynosi zmiany.

Trudne czasy tworzą silnych ludzi, silni ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy tworzą słabych ludzi, a słabi ludzie tworzą trudne czasy.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
15-07-2024 18:35 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)
>>>>Gdybym nie wiedzial to bym pomyslal, ze jest to scena z filmu.
>>>To wynik silnej polaryzacji sceny politycznej. Kto ponosi za to odpowiedzialność? Wszyscy wiemy.
>>No ale chyba nie demokraci i moralnie czyści übermensche????
>Pewnie, że nie, jakże inaczej...
>Poważnie jednak, to kończy się czas utuczonych. Intensyfikuje się napięcie międzynarodowe, a to zawsze przynosi zmiany.

No to chyba lepiej żyć według maksymy szarleya: to nie u mnie więc się tym nie przejmuję 😀

Z zamkniętymi oczami lepiej się żyje.
15-07-2024 20:03 
 Ocena 1 na 1
quick (6853 punktów)
>>>>>Gdybym nie wiedzial to bym pomyslal, ze jest to scena z filmu.
>>>>To wynik silnej polaryzacji sceny politycznej. Kto ponosi za to odpowiedzialność? Wszyscy wiemy.
>>>No ale chyba nie demokraci i moralnie czyści übermensche????
>>Pewnie, że nie, jakże inaczej...
>>Poważnie jednak, to kończy się czas utuczonych. Intensyfikuje się napięcie międzynarodowe, a to zawsze przynosi zmiany.
>No to chyba lepiej żyć według maksymy szarleya: to nie u mnie więc się tym nie przejmuję 😀
>Z zamkniętymi oczami lepiej się żyje.
Chodzi chyba o to, na co mamy wpływ, a na co nie.
Jako państwo średniego kalibru, możemy wpływać na politykę mocarstw w ograniczonej mierze, ale możemy. Mam na myśli mocarstwa, które są naszym sojusznikiem, choć i tak nieraz zdarza się, że dogadują się oni z innymi macarstwami ponad naszymi głowami. Naszym zadaniem jest neutralizować taką praktykę, prowadząc politykę, która wpłynie na klakulacje silniejszego, by uzwglednial nasze stanowisko w konkretnej sprawie. Np. bronić przed USA stanowiska, iż nie leży również w ich interesie, by kończyć wojnę na rosyjskich warunkach. Dlaczego? Ponieważ USA ma na celu osłabienie Rosji, więc w każdej chwili mogą one nacisnąć Ukrainę by siadała do stołu, uznając tym samym, że Rosja jest już wystarczająco osłabiona, co w rzeczywistości nie jest wystarczające. Nam jednak zależy na czymś więcej, i co jak mniemam, dopiero to będzie wystarczające. W interesie Polski, ale także Ukrainy, jest stworzenie nowej trwałej równowagi regionalnej, której gwarantem będzie również Polska, przeciwważąca w regionie wpływy rosyjskie. Oczywiście w tzw. koalicji balansującej, wraz z krajami takimi jak Rumunia i Węgry.

Swoją drogą jednak, warto mieć świadomość, iż do tego rodzaju polityki, ci robieni miękkim h.ujem, się nie nadają. Wzmaga się napięcie, więc będzie popyt na silnego, a nie miękiszona.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
szarley (54913 punktów)
>No to chyba lepiej żyć według maksymy szarleya: to nie u mnie więc się tym nie przejmuję

Mam się przejmować problemami bogatego niemieckiego narodu, który żre owoce pracy Polaków, Czechów, Rumunów?

Pracujemy na Was, Niemców, to darujcie sobie jeszcze obciążanie nas swoimi kłopotami

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
zeniu73 (6483 punktów)
>>No to chyba lepiej żyć według maksymy szarleya: to nie u mnie więc się tym nie przejmuję
>Mam się przejmować problemami bogatego niemieckiego narodu, który żre owoce pracy Polaków, Czechów, Rumunów?
>Pracujemy na Was, Niemców, to darujcie sobie jeszcze obciążanie nas swoimi kłopotami

Nie podałeś ile BMW z Czech płaci podatku w Niemczech. Na razie więc nie wiem dokładnie ilu was i gdzie na tych Niemców pracujecie.

Czechy w 2023 dostały 3,6 miliardów euro więcej niż wpłaciły a Niemcy 19 miliardów mniej niż wpłaciły.

Podaj jakieś liczby, które by poparły twoją tezę, że pracownicy BMW w Czechach pracują na niemieckich rencistów.
szarley (54913 punktów)
>>>No to chyba lepiej żyć według maksymy szarleya: to nie u mnie więc się tym nie przejmuję
>>Mam się przejmować problemami bogatego niemieckiego narodu, który żre owoce pracy Polaków, Czechów, Rumunów?
>>Pracujemy na Was, Niemców, to darujcie sobie jeszcze obciążanie nas swoimi kłopotami
>Nie podałeś ile BMW z Czech płaci podatku w Niemczech
BMW ma fabrykę w Zabrzu. Jak myślisz kto czerpie zyski z tej fabryki? Polacy?

>. Na razie więc nie wiem dokładnie ilu was i gdzie na tych Niemców pracujecie.
Ja też nie wiem DOKŁADNIE ile

>Czechy w 2023 dostały 3,6 miliardów euro więcej niż wpłaciły a Niemcy 19 miliardów mniej niż wpłaciły.

Piszesz o unijnych dotacjach, ciekaw jestem czy podatki płacone przez firmy na które pracują robotnicy w za granicą nie są większe niż te 19 mld

>Podaj jakieś liczby, które by poparły twoją tezę, że pracownicy BMW w Czechach pracują na niemieckich rencistów.
Nie znam liczb, ale nie próbuj mi wmówić, że niemieckie firmy mające fabryki za granicą nie transferują zysków do Niemiec. To nie są dobroczynne instytucje


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
zeniu73 (6483 punktów)
>>>>No to chyba lepiej żyć według maksymy szarleya: to nie u mnie więc się tym nie przejmuję
>>>Mam się przejmować problemami bogatego niemieckiego narodu, który żre owoce pracy Polaków, Czechów, Rumunów?
>>>Pracujemy na Was, Niemców, to darujcie sobie jeszcze obciążanie nas swoimi kłopotami
>>Nie podałeś ile BMW z Czech płaci podatku w Niemczech
>BMW ma fabrykę w Zabrzu. Jak myślisz kto czerpie zyski z tej fabryki? Polacy?

Dalej nie podałeś liczb.

Po pierwsze Polacy chyba nie pracują tam przymusowo. Czyli zarabiają na siebie i swoją rentę.

Zawsze mogą zrezygnować z pracy w obcym, nie płacącym podatków koncernie i zatrudnić się w firmie, która podatki płaci w Polsce.

Czy pracownicy w każdym obcym koncernie pracują na obywateli z kraju z którego pochodzi koncern???

Czy polscy pracownicy Tesli w Grünheide pracują dla Amerykanów?
Pracownicy PSA w Zabrzu dla Francuzów?

Czy niemieccy pracownicy Orlenu pracują na Polaków?

>>. Na razie więc nie wiem dokładnie ilu was i gdzie na tych Niemców pracujecie.
>Ja też nie wiem DOKŁADNIE ile

Nie wiesz ale pohamerlikujesz?

>>Czechy w 2023 dostały 3,6 miliardów euro więcej niż wpłaciły a Niemcy 19 miliardów mniej niż wpłaciły.
>Piszesz o unijnych dotacjach, ciekaw jestem czy podatki płacone przez firmy na które pracują robotnicy w za granicą nie są większe niż te 19 mld

Zmień prawo.

Chyba, że twierdzisz, że BMW płaci podatek od zysku w Niemczech a czeskie firmy mające fabryki za granicami Czech płacą podatki od zysku w kraju działania a nie w Czechach.

>>Podaj jakieś liczby, które by poparły twoją tezę, że pracownicy BMW w Czechach pracują na niemieckich rencistów.
>Nie znam liczb, ale nie próbuj mi wmówić, że niemieckie firmy mające fabryki za granicą nie transferują zysków do Niemiec. To nie są dobroczynne instytucje

Tak samo jak wiele innych koncernów.

No chyba, że Niemcy robią coś nielegalnego i coś, czego czeskie firmy nie robią.

Jakieś info na ten temat? Czy tylko hamerlikowanie i żale ściskające dupę?
szarley (54913 punktów)
>>BMW ma fabrykę w Zabrzu. Jak myślisz kto czerpie zyski z tej fabryki? Polacy?
>Dalej nie podałeś liczb.

I nie podam. Nie są potrzebne
Żadna niemiecka firma nie buduje fabryki za granicą w innym celu niż ZYSK, a od tego zysku płaci podatki w Rzeszy
Nie wierzę, że jest to kilka marek

>Po pierwsze Polacy chyba nie pracują tam przymusowo.
Nie o tym mowa
Pracownicy zarabiają, płacą podatki, poddostawcy zarabiają. Interes jest obopólnie korzystny, co nie zmienia faktu, że polscy robotnicy pracują na niemiecki dobrobyt

>Czy pracownicy w każdym obcym koncernie pracują na obywateli z kraju z którego pochodzi koncern???
Tak. Także na to idą owoce ich pracy

>Pracownicy PSA w Zabrzu dla Francuzów?
Tak, część owoców ich pracy trafia do Francji

>Czy niemieccy pracownicy Orlenu pracują na Polaków?
Tak. Zyski z ich pracy idą do Płocka

>>>. Na razie więc nie wiem dokładnie ilu was i gdzie na tych Niemców pracujecie.
>>Ja też nie wiem DOKŁADNIE ile
>Nie wiesz ale pohamerlikujesz?

Wiem, że Grenlandia jest większa od Monaco. Nie znam liczb

>>>Czechy w 2023 dostały 3,6 miliardów euro więcej niż wpłaciły a Niemcy 19 miliardów mniej niż wpłaciły.
>>Piszesz o unijnych dotacjach, ciekaw jestem czy podatki płacone przez firmy na które pracują robotnicy w za granicą nie są większe niż te 19 mld
>Zmień prawo.
A po co?
Czy ja piszę, że coś w tym złego?
Piszę jedynie, że nie mam obowiązku użalać się nad bogatym niemieckim narodem i jego problemami

>Chyba, że twierdzisz, że BMW płaci podatek od zysku w Niemczech a czeskie firmy mające fabryki za granicami Czech płacą podatki od zysku w kraju działania a nie w Czechach.
Tak nie twierdzę, ale porównanie skali wystarczy
Ile jest niemieckich fabryk w Polsce, a ile polskich w Niemczech
Tylko nie pytaj o liczby. Wiesz i bez nich w którą stronę płynie więcej kapitału na inwestycje, a w którą zyski.

Ja nie podważam obopólnej korzyści z tego układu.
Jest prawem właściciela konsumpcja zysku z zainwestowanych pieniędzy, nie ma znaczenia narodowość inwestora, prawa ma takie same, stwierdzam jedynie że stać Was - Niemców na lepsze życie na które pracują inni. To że Niemcy wykorzystały swoje możliwości to ich zasługa, każdy mądry by tak zrobił, ale nie wymagaj użalania się nad nimi


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
zeniu73 (6483 punktów)
Czyli reasumujac wsysztkie firmy robia tak samo ale tobie troche zal dupe sciska, ze BMW i inne niemieckie koncerny generuja wyzsze zyski (bez podawania liczb, bo te wyzsze zyski to tylko twoje odczucie, podejrzenie) i dlatego troche hamerlikujesz.

O.K. zrozumialem.

>Jest prawem właściciela konsumpcja zysku z zainwestowanych pieniędzy, nie ma znaczenia narodowość inwestora, prawa ma takie same, stwierdzam jedynie że stać Was - Niemców na lepsze życie na które pracują inni. To że Niemcy wykorzystały swoje możliwości to ich zasługa, każdy mądry by tak zrobił, ale nie wymagaj użalania się nad nimi

Nie wymagam uzalania. Sam mam tzw Schadenfreude (radosc z cudzego nieszczescia), ze Niemcy wlasnie spadaja na ryj i sa przez wlasny rzad robieni w konia.
Czesto pisze o ich hipokryzji, poczuciu moralnej wyzszosci nad innymi i pouczaniu innych demokracji pomimo burdelu na swoim podworku.

Po prostu myslalem, ze to otwarte forum a nie zbieranina zuli spod budki
szarley (54913 punktów)
>Czyli reasumujac wsysztkie firmy robia tak samo ale tobie troche zal dupe sciska, ze BMW i inne niemieckie koncerny generuja wyzsze zyski

Nie.
Żal mi jest że nie startując z tych samych bloków transferują zysku głównie w jedną stronę

Było sobie dwóch braci Jan i Piotr Odziedziczyli po ojcu po połowie gospodarstwa
Jan inwestował zyski , kupował po hektarze, Piotr zyski przeznaczał na rehabilitację chorego dziecka a w końcu i gospodarstwo po kawałku na ten cel wyprzedawał. Po latach został parobkiem u Jana. Nie jego wina, ale niech się Jan nie wstydzi przyznać, że część owoców pracy Piotra (słusznym prawem pracodawcy) zagarnia.
Niemcy nie zaznali dziesięcioleci rujnującego gospodarkę i społeczeństwo komunizmu. Mądrze robią, że tę przewagę wykorzystują, ale niech nie udają, że dzieje im się z tego powodu krzywda. Płacą za głupią imigracyjną politykę? Ich sprawa.

>(bez podawania liczb, bo te wyzsze zyski to tylko twoje odczucie, podejrzenie)
Nie muszę wystawiać termometru, żeby wiedzieć kiedy ubrać płaszcz
Doprawdy nie dostrzegasz skali niemieckich inwestycji w Polsce i skali polskich w Niemczech?

>Po prostu myslalem, ze to otwarte forum a nie zbieranina zuli spod budki
Ktoś Ci wzbrania czegoś pisać?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
zeniu73 (6483 punktów)

>Nie muszę wystawiać termometru, żeby wiedzieć kiedy ubrać płaszcz

Trąci hamerlikanizmem. Hamerlik też nie musi wiedzieć wszystkiego żeby cię nazwać złodziejem.

>Doprawdy nie dostrzegasz skali niemieckich inwestycji w Polsce i skali polskich w Niemczech?

A ta różnica wynika z rasizmu? Z protekcjonizmu?

Kto pozwala na inwestycje firm niemieckich w Polsce jeśli z tego co mówisz jest to niemoralne, żeby Polacy pracowali na niemieckie renty?

Czemu polskie firmy nie inwestują tyle samo lub więcej w Niemczech i nie pozwalają aby Niemiec pracował na Polaka?
szarley (54913 punktów)
>>Nie muszę wystawiać termometru, żeby wiedzieć kiedy ubrać płaszcz
>Trąci hamerlikanizmem.

Czy Ty naprawdę nie widzisz kto więcej inwestuje a potem transferuje zyski?
Polskie firmy w Niemczech czy niemieckie w Polsce?

>>Doprawdy nie dostrzegasz skali niemieckich inwestycji w Polsce i skali polskich w Niemczech?
>A ta różnica wynika z rasizmu? Z protekcjonizmu?

Z nierównego startu w kapitalizm

>Kto pozwala na inwestycje firm niemieckich w Polsce jeśli z tego co mówisz jest to niemoralne,

Nie zmyślaj, nie napisałem, że to niemoralne

>żeby Polacy pracowali na niemieckie renty?
Pracują. Trudno. Trzeba się z tym pogodzić

>Czemu polskie firmy nie inwestują tyle samo lub więcej w Niemczech
Jaja sobie robisz?

Nie mają takich możliwości bo nie mają takiego kapitału. Po prostu

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
16-07-2024 17:47 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)
>>>Nie muszę wystawiać termometru, żeby wiedzieć kiedy ubrać płaszcz
>>Trąci hamerlikanizmem.
>Czy Ty naprawdę nie widzisz kto więcej inwestuje a potem transferuje zyski?
>Polskie firmy w Niemczech czy niemieckie w Polsce?
>>>Doprawdy nie dostrzegasz skali niemieckich inwestycji w Polsce i skali polskich w Niemczech?
>>A ta różnica wynika z rasizmu? Z protekcjonizmu?
>Z nierównego startu w kapitalizm
>>Kto pozwala na inwestycje firm niemieckich w Polsce jeśli z tego co mówisz jest to niemoralne,
>Nie zmyślaj, nie napisałem, że to niemoralne
>>żeby Polacy pracowali na niemieckie renty?
>Pracują. Trudno. Trzeba się z tym pogodzić
>>Czemu polskie firmy nie inwestują tyle samo lub więcej w Niemczech
>Jaja sobie robisz?
>Nie mają takich możliwości bo nie mają takiego kapitału. Po prostu

Czyli twoje żale (bo ciągłe wspominanie o płaceniu przez
Polaków zatrudnionych dobrowolnie w niemieckich firmach na terenie Polski rent Niemcom to żale) to tylko takie lekkie p*****lenie o szopenie.
Bo ani to nielegalne ani polskie firmy nie robią inaczej (a jak by miały większy kapitał to by robiły tak na taką samą skalę jak BMW).

Ty zawsze twierdzisz, że demokracja to taki system, w którym masz bezpośredni udział i bezpośredni wpływ -

Więc wybierz sobie tak w następnych wyborach, żebyś nie musiał soe żalić, że Polacy płacą poprzez dobrowolną pracę w niemieckich firmach na renty Niemców.

Może twój wybór spowoduje wygnanie BMW i polski pracownik z BMW będzie pracował w innej firmie, która wszystkie podatki będzie płaciła w Polsce.
szarley (54913 punktów)
>Więc wybierz sobie tak w następnych wyborach, żebyś nie musiał soe żalić, że Polacy płacą poprzez dobrowolną pracę w niemieckich firmach na renty Niemców.

Jeśli skończyłeś poważną rozmowę to idź się napić

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
19-07-2024 16:38 
 Ocena 2 na 2
DyktaFon (9281 punktów)
>>Więc wybierz sobie tak w następnych wyborach, żebyś nie musiał soe żalić, że Polacy płacą poprzez dobrowolną pracę w niemieckich firmach na renty Niemców.
>Jeśli skończyłeś poważną rozmowę to idź się napić

Niepotrzebnie się kłócicie Bo obaj macie po części rację. A po części nie. Ja też bym wolał, aby to Polacy bardziej inwestowali w Niemczech... ale to się nie zdarzy, bo my nie jesteśmy od inwestowania, a od szczekania jedni na drugich i patrzenia, czy przypadkiem sąsiad zza miedzy (nie z zagranicy!) za dużo nie zarabia. I w ten sposób ten sąsiad nigdy dużo nie zarobi, bo inny Polak zaraz go udupi. Więc u nas nigdy nie powstanie żadne BMW ani podobny twór (a jak nawet chciałby powstać, to polskiemu właścicielowi w którymś momencie przestanie się chcieć walczyć z całym otoczeniem i po prostu sprzeda swój biznes jakiemuś Niemcowi czy innemu chętnemu). Wiele jest na świecie firm, których korzenie wywodzą się z Polski lub od Polaka. Ale ich rozkwit to już nie polska zasługa...
Wolnośćmyśli (1516 punktów)
W kraju o tak wielkiej konsumpcji narkotyków, liczbie sztuk broni na mieszkańca gdzie każdy debil może kupić karabin w sklepie tak jak my grabie w ogrodniczym, nie powinno dziwić że znalazł się jakiś sfrustrowany idiota, któremu już się znudziły strzelanki na konsoli i teraz chciał się poczuć "kimś ważnym" w realnym świecie.
-Tam od razu go zastrzelono i tak być powinno !
U nas zostałby schwytany, osadzony i skazany nieprawomocnym wyrokiem, z możliwością apelacji, obrońcą z urzędu i telewizorem w celi a wszystko za pieniadze praworządnych obywateli.
Obywatel USA nie zapłacił nic.. bo nabój kosztował 1$.
15-07-2024 18:38 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)
>W kraju o tak wielkiej konsumpcji narkotyków, liczbie sztuk broni na mieszkańca gdzie każdy debil może kupić karabin w sklepie tak jak my grabie w ogrodniczym, nie powinno dziwić że znalazł się jakiś sfrustrowany idiota, któremu już się znudziły strzelanki na konsoli i teraz chciał się poczuć "kimś ważnym" w realnym świecie.
>-Tam od razu go zastrzelono i tak być powinno !
>U nas zostałby schwytany, osadzony i skazany nieprawomocnym wyrokiem, z możliwością apelacji, obrońcą z urzędu i telewizorem w celi a wszystko za pieniadze praworządnych obywateli.
>Obywatel USA nie zapłacił nic.. bo nabój kosztował 1$.

To czy nie lepiej odstrzelić wszystkich sfrusteowanych zanim coś zrobią?

Tak, żeby zostali tylko sami zadowoleni????
15-07-2024 21:11 
 Ocena 1 na 1
DyktaFon (9281 punktów)

>To czy nie lepiej odstrzelić wszystkich sfrusteowanych zanim coś zrobią?
>Tak, żeby zostali tylko sami zadowoleni????

Sfrustrowani nie rodzą się sami. My ich wychowujemy obiecując złote góry, przekupując przed wyborami, a na końcu czują się oszukani. Jakby od początku musieli się mierzyć z życiem, a nie czekać na dopłaty i zapomogi, to nie byliby sfrustrowani. Może część by odpadła w normalnym życiu, ale ci ciut lepsi byliby twardsi. Jeśli dzieciom kilkuletnim wmawia się "ja mam prawo" (np. ja mam prawo przeklinać i będę tak robił), to co się dziwić? Problem w tym, że ci sfrustrowani wychowują jeszcze bardziej sfrustrowanych. Ciekawe, gdzie jest koniec tego pijackiego ciągu...
15-07-2024 21:49 
 Ocena 2 na 2
zeniu73 (6483 punktów)
>>To czy nie lepiej odstrzelić wszystkich sfrusteowanych zanim coś zrobią?
>>Tak, żeby zostali tylko sami zadowoleni????
>Sfrustrowani nie rodzą się sami. My ich wychowujemy obiecując złote góry, przekupując przed wyborami, a na końcu czują się oszukani. Jakby od początku musieli się mierzyć z życiem, a nie czekać na dopłaty i zapomogi, to nie byliby sfrustrowani. Może część by odpadła w normalnym życiu, ale ci ciut lepsi byliby twardsi. Jeśli dzieciom kilkuletnim wmawia się "ja mam prawo" (np. ja mam prawo przeklinać i będę tak robił), to co się dziwić? Problem w tym, że ci sfrustrowani wychowują jeszcze bardziej sfrustrowanych. Ciekawe, gdzie jest koniec tego pijackiego ciągu...
>

No tak. Tylko jeśli facio byl sfrustrowany to czemu strzelał do Trumpa a nie Bidena? To czym był sfrustrowany? Możliwą wygraną Trumpa???
16-07-2024 18:57 
 Ocena 1 na 1
Wolnośćmyśli (1516 punktów)
>No tak. Tylko jeśli facio byl sfrustrowany to czemu strzelał do Trumpa a nie Bidena?
Bo go nie lubił z jakiegoś powodu, może np. dlatego że Trump to polityk prawicowy, który odebrałby zasiłki nierobom i posłał ich do roboty ? Może to był taki właśnie nierób, pasożyt ?
16-07-2024 19:30 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>No tak. Tylko jeśli facio byl sfrustrowany to czemu strzelał do Trumpa a nie Bidena?
>Może to był nierób, pasożyt ?
w raju byliśmy pasożytami, nierobienie to nasze ustawienie fabryczna


fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem
św czwórca racjonalistów wg okraglego
16-07-2024 22:25 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)
>>>No tak. Tylko jeśli facio byl sfrustrowany to czemu strzelał do Trumpa a nie Bidena?
>>Może to był nierób, pasożyt ?

To był telawidz, który chłonął "wiedzę" z telawizora.
W USA Żydzi otumaniają roboli "rozrywką" i telawizją.
Sądząc po wieku, zassał też "patriotyczną" propagandę od funkcjonariuszy oświatowych.
DyktaFon (9281 punktów)
>>>No tak. Tylko jeśli facio byl sfrustrowany to czemu strzelał do Trumpa a nie Bidena?
>>Może to był nierób, pasożyt ?
>w raju byliśmy pasożytami, nierobienie to nasze ustawienie fabryczna

Niestety dla znacznej większości ludzi tak. I stąd biorą się kłopoty nie tylko pojedynczych ludzi, ale i całych społeczeństw. Szczególnie, jeśli (jak w demokracji) te nieroby uzyskują władzę.
farmer (22440 punktów)
>>>>No tak. Tylko jeśli facio byl sfrustrowany to czemu strzelał do Trumpa a nie Bidena?
>>>Może to był nierób, pasożyt ?
>>w raju byliśmy pasożytami, nierobienie to nasze ustawienie fabryczna
>Niestety dla znacznej większości ludzi tak. I stąd biorą się kłopoty nie tylko pojedynczych ludzi, ale i całych społeczeństw. Szczególnie, jeśli (jak w demokracji) te nieroby uzyskują władzę.

Nie do końca.

Ile osób wzięło udział w Twoim głosowaniu?

To wszystko idzie od dołu. Akceptacja brak pewnych zachowań. Potem już jest za późno. Bo nie ma wyboru. Tu wciąż jest.

Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
17-07-2024 17:13 
 Ocena 1 na 1
Wolnośćmyśli (1516 punktów)
>w raju byliśmy pasożytami, nierobienie to nasze ustawienie fabryczna
Mówiłem że nie wiesz o czym piszesz.. pasożyt to osobnik czerpiący korzyści z jednoczesnym wyrządzaniem szkód.
Idź zapytaj indianina czy buszmena albo aborygena jak wygląda jego codzienność.. to zobaczysz czy "nic nie robi". Samo się pewnie wszystko zrobi.
17-07-2024 17:35 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>w raju byliśmy pasożytami, nierobienie to nasze ustawienie fabryczna
>Mówiłem że nie wiesz o czym piszesz.. pasożyt to osobnik czerpiący korzyści z jednoczesnym wyrządzaniem szkód.
>Idź zapytaj indianina czy buszmena albo aborygena jak wygląda jego codzienność.. to zobaczysz czy "nic nie robi". Samo się pewnie wszystko zrobi.
czy zbieranie grzybów, łapanie ryb (wędkarstwo) jest pracą?
nie mówiąc o łowiectwie które w Polsce było przywilejem królów
w raju bylismy inteligentniejsi niż dzisiaj, wiedzieli gdzie i kiedy pójść by nie wrócić z pustymi rękoma
Indianie podczas jednego polowania zabijali nawet 40 bizonów (mieli takie głupe wierzenie, że muszą zabić całe stado, bo jak jakiegoś zostawią to przekaże pozostałym bizonom informację, żeby tu nie przychodzić się paść)

fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem
św czwórca racjonalistów wg okraglego
okragly (21676 punktów)
to nie zamach, tylko pstryczek w ucho

jest też wyciąganie za uszy, ja juz mam naderwane, krew też nie raz poleciała
Thoter (6650 punktów)
>to nie zamach, tylko pstryczek w ucho

pawel82.ne(*)ch-na-trumpa-to-falszywa-flaga
Smuggler (45 punktów)
(zablokowany)
>Gdybym nie wiedzial to bym pomyslal, ze jest to scena z filmu.
>Senile Joe chyba moze pozegnac sie z Oval Office.
>Welcome Mysoginist Donald

wszystiego dobrego od prezydenta USA.

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365