> No w sumie... skoro druga Japonia nie wyszła  Jak to mówił jeden łysy: "nic mi w życiu nie wyszło tak jak włosy". Miała być Japonia, Irlandia, Węgry, Chiny itp. itd. Ktoś tam ma być drugim Bońkiem, Małyszem, Kubicą itp. itd. Nawet miał być u nas drugi Zapatero... A wychodzi z tego dupa blada.
"W Anglii ludzie starają się być błyskotliwi przy śniadaniu. To straszne. Tylko głupcy są bowiem błyskotliwi o tej porze." Oscar Wilde
|