>... czyli mogę chyba Panu złożyć gratulacje? Było sporo spekulacji na ten temat, jaką decyzję podejmie komitet noblowski; co zostanie uhonorowane - śmiała idea teoretyczna czy trud odkrycia eksperymentalnego. Sprawdziła się moja wersja (którą obstawiałem) stąd pewne rozczarowanie niektórych w CERNie. Dominuje jednak ogólna satysfakcja i radość że ta epopea, prawie 50-letnia, tak się zakończyła. Dziękuję za gratulacje ale ja jestem związany z eksperymentem Alice, który nie partycypował w poszukiwania tej "diabelskiej" cząstki.
|