 |
praca mgr - poszukiwanie respondentów Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 26-05-2014 19:06 | sedacja (4 punktów) | praca mgr - poszukiwanie respondentów | Witam,
Jestem studentką pedagogiki na Uniwersytecie Gdańskim i poszukuję osób do badania (wywiad)do pracy magisterskiej. Interesują mnie rodzice najlepiej zdeklarowani ateiści, którzy mają dzieci w wieku szkolnym, najlepiej I-III. Zainteresowanych proszę o kontakt. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
adamcopper (64 punktów) (zablokowany) | jakbym mial ci cos doradzic po 10 latach studiowania w tym zahaczeniu o doktorat, to nie uzalezniaj swojej pracy naukowej od dobrej checi innych ludzi, jak dasz kase to przyjda na badania, za darmo to nawet kopa w d**pe nie dostaniesz  mgr sie pisze szybko i krotko bo i tak to leci na koniec do smietnika,a jesli sie wybierasz potem na doktorat to wystarczy dobry jego projekt a na mgr wcale nie patrza akurat
|
|
 | 2 na 2 | szarley (54911 punktów) |
>mgr sie pisze szybko i krotko bo i tak to leci na koniec do smietnika,a jesli sie wybierasz potem na doktorat to wystarczy dobry jego projekt a na mgr wcale nie patrza akurat >
Ciekawe jaką szkołę kończyłeś...
|
|
|  | adamcopper (64 punktów) (zablokowany) |
>> >Ciekawe jaką szkołę kończyłeś... >
oswiec mnie zatem jaki los spotkal twoja mgr :>
ps
SGGW w warszawie studia dzienne, a mgr to strata czasu studenta , nerwow rowniez na uzeranie sie z promotorem, pracodawcy tego nigdy nie zobacza, na rozmowie kwalifikacyjnej na doktorat tez mgr nie ogladaja
|
|
| |  | 1 na 1 | szarley (54911 punktów) | >>> >>Ciekawe jaką szkołę kończyłeś... >> >oswiec mnie zatem jaki los spotkal twoja mgr :>
Skończyła w Urzędzie Patentowym
|
|
| | |  | | sedacja (4 punktów) | > >>>>>Ciekawe jaką szkołę kończyłeś...> >>> >oswiec mnie zatem jaki los spotkal twoja mgr :>Skończyła w Urzędzie PatentowymMam jeszcze trochę czasu i jestem pełna nadziei, że jednak zrealizuje swój pomysł. Trochę więcej optymizmu by Ci się przydało adamcooper, ja mam ostatnio mało także nie dołuj mnie
|
|
| | | |  | 2 na 2 | szarley (54911 punktów) | > >>>>>>Ciekawe jaką szkołę kończyłeś...> >>>> >>oswiec mnie zatem jaki los spotkal twoja mgr :>Skończyła w Urzędzie Patentowym> Mam jeszcze trochę czasu i jestem pełna nadziei, że jednak zrealizuje swój pomysł. Trochę więcej optymizmu by Ci się przydało adamcooper, ja mam ostatnio mało także nie dołuj mnie > Nie wiem, dlaczego napisałaś to pod moim wpisem, ale odpowiem Przyjrzyj się wpisom Adamcoppera. Poglądy wypowiadane bez uzasadnienia i bez przemyślenia, ich krytyka zbywana milczeniem, brak szacunku dla zasad ortografii... Różne prace lądują w koszu. Może wnioski z Twojej znajdą praktyczne zastosowanie, albo staną się fundamentum Twojego doktoratu, może będą Twoją pierwszą publikacją... Jednak, aby tak się stało potrzebny jest jeden warunek: PRACA. Nie licz na to, że ktoś osiąga sukces pracując 8 godzin na dobę. (Pracą jest też czytanie mądrych rzeczy)
|
|
1 na 1 | ziemiojad (338 punktów) | mam córkę - kończy I kl. SP. Jeśli nie będzie to wymagało ode mnie zbytniego wysiłku i nie pochłonie wiele czasu to chętnie pomogę.
|
|
1 na 1 | Meretseger (61860 punktów) | Nie mam dzieci w wieku szkolnym, więc nie mogę pomóc, ale życzę powodzenia.
|
|
adamcopper (64 punktów) (zablokowany) | minimalna proba badana zeby to uznala nauka to 100 rodzin, na tej podstawie by mozna jako tako wyciagnac wnioski na cala populacje badana,chcoiaz wedlug mnie i tak byloby to baaaardzo zafaszlowane
i teraz policzmy, zrobic wywiad z 100 rodzinami, ile to ci zajmie czasu , nawet jesli jakims cudem ci sie uda zebrac tyle respondentow
jestem zdziwiony ze twoj promotor ci tego nie odradzil, no chyba ze u niego sa inne zasady pisania prac naukowych oO
ps
gratuluje zatem pracy w urzedzie patentowym, uwierze jak zobacze skany dokumentow lol
|
|
 | 1 na 1 | sedacja (4 punktów) | >minimalna proba badana zeby to uznala nauka to 100 rodzin, na tej podstawie by mozna jako tako wyciagnac wnioski na cala populacje badana,chcoiaz wedlug mnie i tak byloby to baaaardzo zafaszlowane >i teraz policzmy, zrobic wywiad z 100 rodzinami, ile to ci zajmie czasu , nawet jesli jakims cudem ci sie uda zebrac tyle respondentow >jestem zdziwiony ze twoj promotor ci tego nie odradzil, no chyba ze u niego sa inne zasady pisania prac naukowych oO >ps >gratuluje zatem pracy w urzedzie patentowym, uwierze jak zobacze skany dokumentow lol
Widzę,że istota badań jakościowych jest Ci obca...
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|