Ciekawe tylko,że raz mówicie,że coś jest symbolem, bo wam księżom tak wygodnie, a potem nagle każecie coś traktować dosłownie, bo tak napisał Pan Bóg w Biblii.
Otóż, jeśli chodzi o ognie Piekielne, to należy to traktować według Kościoła Katolickiego dosłownie, nawet na obrazach Piekło jest wyobrażane w postaci ognia lawy trawiącego dusze potępione.
|