Racjonalista - Strona głównaDo treści
Miałem właśnie objawienie.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
31-05-2014 18:41ks. Andrzej Bielecki [8] (-9 punktów)
(zablokowany)
Miałem właśnie objawienie.
Ocena -4 na 4
Ukazała mi się Święta Maryja Dziewica i zleciła mi misję. Niestety to tajna misja, więc nie mogę powiedzieć o co chodzi, ale wyjawię, że będziecie mnie tu spotykać bardzo często.
Pozdrawiam, ks. Andrzej Bielecki.

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

adamcopper (64 punktów)
(zablokowany)
lol, uprzedajac twoja blokade na ip przez operatora to poszukaj juz teraz programow do zmiany ip na zagraniczne

np ip changer, free hide ip itd

co do objawienia matki boskiej to pewnie z goraca, przegrzany i niedolteniony mozg moze zobaczyc wszystko, slynne fatamorgany na pustyniach
druga przyczyna objawien jest dlugi post, organizm trawi sam siebie, a substancje powstajace w wyniku tego w organizmie zatruwaja mozg i wywoluja wlasnie wizje
trzecia przyczyna objawien to brak snu np w wyniku dlugotrwalej modlitwy, mozg popada w stan pomiedzy jawa i snem z zmeczenia aby sie zregenerowac i myli sie wtedy rzeczywistosc z urojeniami/objawieniami

ps

przypominam ze matka boska jest urody arabskiej a nie niebieskooka blondynka :>
Selanos (12869 punktów)
Podejrzewam, że zablokowanie konta i skasowanie Pańskich postów to dla moderatora minuta, góra dwie, więc pewnie nie jest Pan nawet dużym kłopotem, co najwyżej irytującym robaczkiem
adamcopperr (1 punktów)
(zablokowany)
Tyle,że cenzura, jest przyznaniem się do własnej słabości i braku argumentów w dyskusji. :>

Nawet najdziwniejsza wypowiedź daje zarazem pole do popisu w rozmowie, ale akurat o tym się zwykle w internecie zapomina.
31-05-2014 22:22 
 Ocena 4 na 4
Selanos (12869 punktów)
>Tyle,że cenzura, jest przyznaniem się do własnej słabości i braku argumentów w dyskusji. :>

Kara za łamanie regulaminu, to nie cenzura, tylko kara za łamanie regulaminu, dokładnie to i nic więcej. Pańska trwa zdaje się miesiąc, więc radzę skasować to konto, bo multikonta nie są mile widziane.
Christos (2696 punktów)
>Ukazała mi się Święta Maryja Dziewica i zleciła mi misję.

Tak, tak. To bardzo miłe ze strony pielęgniarza, że pozwala Ci korzystać z komputera.


No gods, no masters...I am who I am.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365