 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
| Napisano | Autor | Tytuł | | 02-06-2012 23:07 | KORIUS (14106 punktów) (zablokowany) | Strefa Jezusa 2012
3 na 3 | -Gdyby komuś się zdawało, że w tym całym EURO 2012 najważniejsza jest piłka nożna, albo jakieś tam stadiony, autostrady, hotele, cała ta śmieszna infrastruktura, to oczywiście jest w błędzie. Nie szaliki, flagi, trąbki i takie tam, o zgrozo nawet nie piwo. Najważniejsza, jak zawsze i wszędzie, jest? Ewangelizacja! Religijne sępy zatroszczą się o potrzeby duszyczek podchmielonych kibiców, podnieconych sukcesami lub rozżalonych porażką. "Strefa Jezusa" zapewnia msze w różnych językach. Ciekawi mnie frekwencja, szczególnie kibiców z krajów gdzie zamyka się kościoły. niezalezna(*)zyli-ewangelizacja-na-euro2012-Zresztą nikomu nie ujdzie na sucho. Piłkarze, trenerzy, sędziowie, działacze, kto tylko zapragnie, albo nie zdoła się wykręcić, dostanie specjalnie przygotowany modlitewnik z myślami Jana Pawła II. radiogdans(*)i-dla-pikarzy-i-trenerow-.htmlWięc nie lękajmy się, musimy wygrać, duchowo już wygraliśmy!  | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
3 na 3 kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | > niezalezna(*)zyli-ewangelizacja-na-euro2012Cudne są niektóre komentarze pod linkowanym materiałem. Aż chce się zapytać dlaczego na drodze ewolucji kretyni żyjący w wirtualnym, religijnym świecie nie są eliminowani.
Zera pchają się do władzy, bo mają siebie za wybrane jednostki. (Tomasz Rybak)
|
|
 | 11 na 11 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | > >niezalezna(*)zyli-ewangelizacja-na-euro2012> Cudne są niektóre komentarze pod linkowanym materiałem.Eee, tam - cudne... Na Prawdziwe Wyżyny bywalcy forum Niezaleznej wznoszą się, kiedy jest o Zamachu, Kondominium, Putinie, Bolku, ryżym i Szczynukowie-KomuchRuskim - ewangelizacja, z tego co widać, dość słabo ich podnieca. Choć to i owo odnotowania warte zawsze się znajdzie  . Np. nieotumaniona (29/05/2012 - 15:15) powołując się na książkę Królestwo szatana jakiegoś ks. Ignacego Charaszewskiego obnaża masoński Plan zniszczenia Kościoła Świętego, co to go se (tego Plana) masony w punktach spisały, żeby nie zapomnieć czego, jakby co, a Najlepszy jest punkt 12, który mówi: 12. Uczyć, że Jezys był TYLKO człowiekiem, że miał braci i siostry i nienawidził istniejących instytucji, mówić, że lubił przebywać w otoczeniu prostytutek, szczególnie Marii Magdaleny, opowiadać, że nie przebywał w Kościołach i Synagogach. (wytłuszczenie moje - big_zyd) Dobrze wiedzieć, że one "wolne" (a w istocie Zniewolone do Zła) mularze w Zakłamaniu swym posuwają się już do tego, by przeczyć przebywaniu Jezusa w Kościołach, podczas gdy każdy wie, iż Jezus co i rusz zapisywał się - a to do rzymskiego, a to do ukraińsko-bizantyńskiego, a to do ewangelicko-reformowanego, a to do Adwentystów... O przebywaniu Jezusa w kościołach szkoda nawet gadać - skoro jasne jak Światłość świata, iż Gorliwie uczęszczał na niedzielną Eucharystię, roraty, nieszpory, nabożeństwa majowe i pierwsze piątki miesiąca, bo jakżeby inaczej? Nawet i w starozakonnej teologii można się na Niezaleznej podszkolić dzięki niejakiemu Zav (30/05/2012 08:32): nie przeszkadza mi Tora, ponieważ Tora to również Słowo Boże (w głównej mierze zbierzna (tak w oryginale - big_zyd) ze Starym Testamentem. W głównej mierze - bo niektóre fragmenty Tory ze Starym Testamentem nic wspólnego nie mają. 1046 lat ewangelizacji - pomyśleć... No, ale to Stara Ewangelizacja była. Teraz Nowa idzie - Dużo Lepsza pewnikiem  .
Biskup zaś ma być nienaganny, mąż jednej żony, trzeźwy, umiarkowany, przystojny... (1 Tm 3, 2)
|
|
|  | 3 na 3 | Rafał Poniecki (7132 punktów) | > > Plan zniszczenia Kościoła Świętego, co to go se (tego Plana) masony w punktach spisały, żeby nie zapomnieć czego, jakby co,..<<Tam jest też pewnie tajny punkt mówiący, żeby swoim człowiekiem obsadzić tron papieski. > Biskup zaś ma być nienaganny, mąż jednej żony, trzeźwy, umiarkowany, przystojny... (1 Tm 3, 2)Wypisz, wymaluj bp. Głódź-Flaszka.
|
|
| |  | 2 na 2 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | > >> Plan zniszczenia Kościoła Świętego, co to go se (tego Plana) masony w punktach spisały, żeby nie zapomnieć czego, jakby co,..<<> Tam jest też pewnie tajny punkt mówiący, żeby swoim człowiekiem obsadzić tron papieski.Był tajny, póki go Matka Boża w Orędziu z La Salette światu nie Objawiła. I kurde - jakby się spełnia cosik... 
Biskup zaś ma być nienaganny, mąż jednej żony, trzeźwy, umiarkowany, przystojny... (1 Tm 3, 2)
|
|
2 na 2 | MadameDeVoltaire (1428 punktów) | >Ciekawi mnie frekwencja, szczególnie kibiców z krajów gdzie zamyka się kościoły.
Może będą chcieli zapoznać się z lokalnym folklorem : D
gang bang, shot you dead
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|