No właśnie... neuroleptyki, antagoniści dopaminy, blokujący receptory D2 w mózgu... stosowane przy schizofrenii, chorobie afektywnej dwubiegunowej, Zespole Aspegera, zaburzeniach osobowości itp. ...mogą one uszkadzać mózg ?.
W mainstreamie medycznym praktycznie się o tym nie mówi... a opozycyjne ośr4odki powtarzają stale te same ustalenia. Jak ustalić coś obiektywnego ?.
Może się wypowiedzieć jakiś lekarz ?. |