Racjonalista - Strona głównaDo treści
Redwatch.info

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
30-05-2009 21:15Beaustil (35 punktów)Redwatch.info
Jeśli było lub zły dział - to przepraszam.

Mówiąc w skrócie: boję się (nie o siebie).
Nawoływanie do nienawiści, a państwo nic nie robi.
A co Wy o tym myślicie? Możemy temu jakoś zaradzić?


Strasznie krótko, ale najlepiej wyrażę to tak:
O, kur*a. Boje się. co to za chory twór.

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

stilgar (7322 punktów)
Prokuratura prowadzi sprawę, ale strony zamknąć nie można, bo stoi na amerykańskim serwerze, a tam prawa nie łamie...

A zaradzic temu się nie da - problemem nie jest ta strona, tylko ludzie którzy ją stworzyli. A takich ludzi jest niestety dość dużo. Gdyby nie ci ludzie, takie strony nie miałyby racji bytu. A jak walczyć z takimi ludźmi ? Oto jest pytanie...
Beaustil (35 punktów)
>Prokuratura prowadzi sprawę, ale strony zamknąć nie można, bo stoi na amerykańskim serwerze, a tam prawa nie łamie...

To wiedziałem, ale wiem również, że sprawa ciągnie się w nieskończoność.

>A zaradzić temu się nie da - problemem nie jest ta strona, tylko ludzie którzy ją stworzyli. A takich ludzi jest niestety dość dużo. Gdyby nie ci ludzie, takie strony nie miałyby racji bytu. A jak walczyć z takimi ludźmi ? Oto jest pytanie...

Dobra edukacja? Wychowanie? Kościół?
Nie myślę, aby było ich dużo (w skali kraju), szacuję liczbę na 5-20k.
stilgar (7322 punktów)

>Dobra edukacja? Wychowanie? Kościół?
>Nie myślę, aby było ich dużo (w skali kraju), szacuję liczbę na 5-20k.
20k to mało?
Beaustil (35 punktów)
>20k to mało?
A 5k w skali kraju? Z czego kilkadziesiąt (30-40)% popisuje się, jak nie będzie publiczki to przestaną.
Nie zauważyłeś nawiasu
30-05-2009 22:17 
 Ocena 1 na 1
stilgar (7322 punktów)
>>20k to mało?
>A 5k w skali kraju? Z czego kilkadziesiąt (30-40)% popisuje się, jak nie będzie publiczki to przestaną.
>Nie zauważyłeś nawiasu
Zauwazylem, tylko, że tutaj skala sie nie liczy - ci ludzie są sami dla siebie publiczką, wiec tylko ich liczba sie liczy. Oczywiscie, to, że są tak rozcieńczeni zmniejsza szanse, ze na jakiegoś trafie, ale jakby mnie wzieli na celownik, to bym sie bał, bez względu na ich liczebność...
Beaustil (35 punktów)
>Zauwazylem, tylko, że tutaj skala sie nie liczy - ci ludzie są sami dla siebie publiczką, wiec tylko ich liczba sie liczy. Oczywiscie, to, że są tak rozcieńczeni zmniejsza szanse, ze na jakiegoś trafie, ale jakby mnie wzieli na celownik, to bym sie bał, bez względu na ich liczebność...

Masz rację. A tak na marginesie prawie każdy by się bał.
Ale jeśli to Ci ludzie są problemem to co robić, żeby w nowym pokoleniu takich nie było?
Surowe kary?
Nauki kościoła głoszące homoseksualizm itp., choćby jako grzech, ale każące tolerować?
Szkoła?
30-05-2009 22:50 
 Ocena 2 na 2
stilgar (7322 punktów)
>Ale jeśli to Ci ludzie są problemem to co robić, żeby w nowym pokoleniu takich nie było?
>Surowe kary?
Mysle, że kary by przynosiły dokładnie odwrotny skutek, bo czuliby sie prześladowani. IMHO ci ludzie takie postawy wynoszą z domu, gdzie nie wiedzie im sie najlepiej, a za wszystkie nieszczęścia jakie ich dotykają obwiniają innych, najczęśniej za wszystkim stoją tajemniczy Oni, którzy są zagrożeniem ( w zależności od sytuacji: żydzi, homoseksualiści, Murzyni, muzułmanie, komuniści...). Tacy ludzie boją się zmian, które niosą te grupy, więc starają się zachować status quo za wszelką cenę. Do tego zwykle dochodzi brak osiągnięć, co powoduje, że jedyną rzeczą z której można być dumnym to pochodzenie czy przynależność do jakiejś grupy...

Tak jak byli wychowani, tak zapewne wychowają i swoje dzieci...

Zapewne może tutaj pomóc odpowiednia edukacja czy bliskość znienawidzonej grupy, dzięki czemu można sie przekonać, że "nie taki diabeł straszny", ale raczej nie da sie wykorzenić takich postaw zupełnie. Przykładem mogą być żydzi, którzy mieszkali w dużej liczbie w naszym kraju jeszcze nie tak dawno, i mimo obecności przez stulecia co jakiś czas mieli organizowany pogrom... ( juz nie wspominając o plotkach o porywaniu dzieci...)

>Nauki kościoła głoszące homoseksualizm itp., choćby jako grzech, ale każące tolerować?
Te nauki są fałszywe - mówią jedno, ale prezentują zupełnie odmienne postawy. Kościół "powszechny" nigdy nie akceptował odmienności...
>Szkoła?
Raczej tak, na tym polu można by wiele zdziałać, bo obecnie szkoły mimo swojej misji w ogóle nie wychowują a i z nauczaniem bywa różnie...
Beaustil (35 punktów)
>Te nauki są fałszywe - mówią jedno, ale prezentują zupełnie odmienne postawy. Kościół "powszechny" nigdy nie akceptował odmienności...

Co rozumiesz pod słowem "powszechny".
Są księża(nie wiem jak to inaczej dobitnie wyrazić):
*zjebani (gdy miałem 14 lat sprowokowałem jednego, aby wyszedł z Kościoła w trakcie mszy)
*wyrąbiści (znam kilku, choć nie jestem katolikiem)
stilgar (7322 punktów)
>>Te nauki są fałszywe - mówią jedno, ale prezentują zupełnie odmienne postawy. Kościół "powszechny" nigdy nie akceptował odmienności...
>Co rozumiesz pod słowem "powszechny".
Katolicki, to słowo oznacza właśnie "powszechny".
>Są księża(nie wiem jak to inaczej dobitnie wyrazić):
>*zjebani (gdy miałem 14 lat sprowokowałem jednego, aby wyszedł z Kościoła w trakcie mszy)
A to chyba musiało być ciekawe
>*wyrąbiści (znam kilku, choć nie jestem katolikiem)
Wszędzie można znaleźć sympatycznych i charyzmatycznych ludzi.
Smith (10069 punktów)
>Mówiąc w skrócie: boję się (nie o siebie).
>Nawoływanie do nienawiści, a państwo nic nie robi.
>A co Wy o tym myślicie? Możemy temu jakoś zaradzić?
A ja o siebie też. Z naziolami nie można dyskutować bo szybko kończą się im argumenty a swoją rację udowodnić muszą bo to jedyne co mają.
Prokuratura prowadzi sprawę ale w skuteczność prokuratury to wierzę tak mocno jak w niepokalane poczęcie. Prokuratura i Policja są od tego, żeby ścigać a nie złapać bo do czego będą później potrzebni?
Kiedyś był dosyć prężny anty nazi front od ręcznego tłumaczenia. I niestety było to dosyć skuteczne rozwiązanie wobec kultu przemocy.
A teraz myślę, że jedynym rozwiązaniem jest wyśmiewanie i szkalowanie gdzie się tylko nadarza okazja.
Głupia duma z powodu koloru skóry, świadczy tylko o braku innych do niej powodów. Naziole przeważnie są tępi i strasznie wrażliwi na punkcie swojego poczucia godności. Przyłączają się do nich ludzie nie mający własnej osobowości po to by skorzystać z grupowej. Jeżeli będą wyśmiewani na każdym kroku to będzie to dla nich nie do zniesienia. Najpierw będzie agresja, ale z czasem instynkt stadny i ta dotkliwa pustka wypełniona czymś co jest wstydliwe bo ośmieszane na każdym kroku sprawi, że znajdą inne stado i przewodnika. A każdy inny będzie lepszy.
Łoł ale mowe paląłem
Bardzozły (3161 punktów)
Cytat:
Strasznie krótko, ale najlepiej wyrażę to tak:
O, kur*a. Boje się. co to za chory twór.

A czego tu się bać? Polska strona redłacza Wskazuje w jakiej kondycji jest środowisko skinków - także intelektualnej, ale przede wszystkim chodzi mi o aktywność "szpiegowską". Strona istnieje od łohoho i jeszcze trochę, a tym baranom udało się znaleźć po 2-3 sztuki "wrogów białej rasy" na województwo(nowe). W razie jakiejś zawieruchy dałoby się w okolicy znaleźć po trzech userów naszego forum którzy mają w zainteresowaniach "sport, sztuki walki" i wysłać do ochrony ludzi wymienionych na stronie(niektórzy mają dopisek: niebezpieczny w walce czy starciu - cóż, albo skinki słabe, albo Oni mocni ).

Redwatch Poland - strona zagraniczna (sama nazwa na to wskazuje - pewnie żydowska prowokacja - żaden Prawdziwy Polak Patriota nie nazwałby Prawdziwie Polskiej Patriotycznej Strony po angielsku).

Redłacz Poland - strona trochę bardziej polska, przynajmniej polskie znaki ma .

Obij paszczę Bardzozłemu

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365