Racjonalista - Strona głównaDo treści
Książka: Ewangelia według Chrystusa

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
28-06-2010 08:13władysław Bojczuk (89 punktów)Książka: Ewangelia według Chrystusa
Ocena 1 na 1
Poszukuję książki "Ewangelia według Chrystusa" Autor SARAMAGO
Może ktoś mi pomoze. Nie mogę sobie poradzić, nawet nie dowiedziałem się czy została przetłumaczona na polski.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

(Alicja)Duda (25557 punktów)
>Poszukuję książki "Ewangelia według Chrystusa" Autor SARAMAGO

www.biblionetka.pl/book.aspx?id=2588
Gosia (9452 punktów)
>Poszukuję książki "Ewangelia według Chrystusa" Autor SARAMAGO
>Może ktoś mi pomoze. Nie mogę sobie poradzić, nawet nie dowiedziałem się czy została przetłumaczona
>na polski.

Została, przez Cezarego Długosza, a wydana w 1992 przez Kantor Wydawniczy SAWW. Możesz ją znaleźć na aukcjach internetowych, ale jest dość kosztowna (np. na Świstaku.pl - 200 pln).

Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji.
Św. Tomasz z Akwinu
de Vill (1165 punktów)

>Została, przez Cezarego Długosza, a wydana w 1992 przez Kantor Wydawniczy SAWW. Możesz ją znaleźć na aukcjach internetowych, ale jest dość kosztowna (np. na Świstaku.pl - 200 pln).

Mnie, w księgarni, kosztowała 47 000 złotych. Starych oczywiście. Miękka okładka, nakład niestety nie podany.
schlawiner (400 punktów)
>Poszukuję książki "Ewangelia według Chrystusa" Autor SARAMAGO
Wspomnę "dla porządku", że organ Watykanu skomentował w swoim dołującym stylu niedawną śmierć Jose Saramago.
Terebint (Marcin) (795 punktów)
>>Poszukuję książki "Ewangelia według Chrystusa" Autor SARAMAGO
>Wspomnę "dla porządku", że organ Watykanu skomentował w swoim dołującym stylu niedawną śmierć Jose Saramago.

To znaczy, co takiego napisali? Możesz podrzucić link do tej informacji?
01-07-2010 12:34 
 Ocena 1 na 1
schlawiner (400 punktów)
>>Wspomnę "dla porządku", że organ Watykanu skomentował w swoim dołującym stylu niedawną śmierć Jose Saramago.
>To znaczy, co takiego napisali? Możesz podrzucić link do tej informacji?

derstandar(*)o-war-populistischer-Extremist
Oryginału nie czytałem bo i po co.
Arystyp z Cyreny (6368 punktów)
Dostaniesz w każdej normalnej bibliotece wojewódzkiej i pewnie w niektórych miejskich również.


"Mądrość jest dobrem, aczkolwiek jest pożądana nie sama dla siebie, ale z uwagi na konsekwencje"

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365