Racjonalista - Strona głównaDo treści
Bitcoin - moja cyfrowa kołderka ;)

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
07-08-2024 16:03Murdoch_13 (1467 punktów)Bitcoin - moja cyfrowa kołderka ;)
Ocena 1 na 1
Jak dobrze jest mieć Bitcoina w świecie pełnym zawirowań. W świecie, gdzie wojny wybuchają bez ostrzeżenia, pandemie straszą nas na każdym kroku, kryzysy ekonomiczne sprawiają, że portfele stają się coraz cieńsze, inflacja zżera nasze oszczędności, a konwencjonalny system finansowy jest w rękach banków i rządów manipulujących wszystkimi naszymi ruchami Bitcoin jest jak bezpieczny kokon.

Nie martwię się o inflację, nie boję się roszczeń ze strony chytrych urzędasów czy bankowych pism - każdy może mnie cmoknąć w dupę!

Świat płonie a Bitcoin trwa.



Z Bitcoinem czuję się jak pod ciepłą kołderką, gdy za oknem panuje zimno inflacji, zawirowania polityczne i globalny niepokój.

Dziękuję Satoshi Nakamoto za stworzenie czegoś tak wspaniałego - prawdziwego daru w tych chorych czasach.

.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

farmer (22440 punktów)
>Jak dobrze jest mieć Bitcoina w świecie pełnym zawirowań. W świecie, gdzie wojny wybuchają bez
>ostrzeżenia, pandemie straszą nas na każdym kroku, kryzysy ekonomiczne sprawiają, że portfele stają
>się coraz cieńsze, inflacja zżera nasze oszczędności, a konwencjonalny system finansowy jest w
>rękach banków i rządów manipulujących wszystkimi naszymi ruchami Bitcoin jest jak bezpieczny kokon.
>Nie martwię się o inflację, nie boję się roszczeń ze strony chytrych urzędasów czy bankowych pism -
>każdy może mnie cmoknąć w dupę!
>Dziękuję Satoshi Nakamoto za stworzenie czegoś tak wspaniałego - prawdziwego daru w tych chorych
>czasach.
>.

Chyba raczej DOLAROWI i EURO podziękuj że jest roznica kursowa.

Wciąż nie potrafisz rozwiazać zagadki

Jak za 3000 ;BTC kupić coś warte 500000 BTC
Otóż należy dokonać spekulacji długo albo krótkoterminowej.

Aktualnie raczej chyba nie należy pożycz BTC bo trup gotowy.

Ale.tego już nie napiszesz.


Ale skoro już idzie to w tą stronę i rządy ZAADOPTUJA BTC pewnie będzie to problem dla ludzi.

Otóż państwa takie jak POLSKA pewnie będą musialy to kupić do rozliczeń.
Tak jak robią to teraz z DOLAREM i tak jak PUtin chciał żeby rublach mu płacić za gaz.

Dopływ kapitału do BTC jest potrzebny do wzrostu. Stąd reklamy
i naganianie na różnych formach.

Wiadomo żeby ktoś kupił ktoś musi sprzedac.
Inaczej to nie będzie dzialac.

Roboty same nie wywyinduja kursu.

I skoro jest taki zajebisty to czemu nie wchodzisz na full?
Nie mów się boisz.

Ja wiem że kupić coś za 10k a za 50k $ to różnica. Inne piętro.




Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
Murdoch_13 (1467 punktów)
Jestem praktycznie całkowicie zaangażowany w BTC. Jak mogę być jeszcze bardziej zaangażowany?

Poza BTC mam jedynie 500 euro i niecałe 1000 zł.

Jeśli kiedykolwiek zdecyduję się zbyć BTC, to tylko po to, by natychmiast przejść w coś użytecznego.

Złotówki, euro czy nawet dolary kompletnie mnie nie przekonują jako sposób przechowywania większych środków - nie ufam papierowym pieniądzom emitowanym przez państwa.

Wystarczy jedno orędzie polityka w telewizji, aby wartość papierowej waluty spadła kilkukrotnie lub nawet do zera.

W Polsce było tak wiele razy. Niektórzy tracili z dnia na dzień oszczędności trzymane w domu, bo nagle państwo anulowało wartość banknotów (tak było podczas denominacji złotówki po wojnie).

Bitcoin pozostaje odporny na takie ryzyka.


Cóż mogę więcej dodać?

Rozumiem Twoją frustrację, że nie stać cię już na 1 BTC, ale nie wiem czemu nie możesz kupić w takim razie 0.1 BTC.

Nawet teraz kupno 0.1 BTC solidnie zabezpieczyłoby twoją przyszłość.

.
07-08-2024 18:30 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>Jestem praktycznie całkowicie zaangażowany w BTC. Jak mogę być jeszcze bardziej zaangażowany?

Kup sobie 1BTC. Wciąż o tym piszesz. W czym masz problem.

Wartość twojej pracy spadła?

>Poza BTC mam jedynie 500 euro i niecałe 1000 zł.
>Jeśli kiedykolwiek zdecyduję się zbyć BTC, to tylko po to, by natychmiast przejść w coś użytecznego.

Spekulacja inflacja.

>Złotówki, euro czy nawet dolary kompletnie mnie nie przekonują jako sposób przechowywania większych środków - nie ufam papierowym pieniądzom emitowanym przez państwa.

Dzięki nim masz wzrost. Znów zmieniasz temat

>Wystarczy jedno orędzie polityka w telewizji, aby wartość papierowej waluty spadła kilkukrotnie lub nawet do zera.

Dzięki temu zarobisz .

>W Polsce było tak wiele razy. Niektórzy tracili z dnia na dzień oszczędności trzymane w domu, bo nagle państwo anulowało wartość banknotów (tak było podczas denominacji złotówki po wojnie).

Zastanów się co piszesz.

Skoro waluta straci na wartości to na co zamienisz ?
Sam sobie cały czas zaprzeczasz .


>Bitcoin pozostaje odporny na takie ryzyka.

Tego nie wiesz. Jest wart w dolarach. Jutro może być wart zero.

>Cóż mogę więcej dodać?
>Rozumiem Twoją frustrację, że nie stać cię już na 1 BTC, ale nie wiem czemu nie możesz kupić w takim razie 0.1 BTC.
>Nawet teraz kupno 0.1 BTC solidnie zabezpieczyłoby twoją przyszłość.

Ale to ciebie nie stać na 1BTC pytałem jak go kupić.

Nie potrafisz odpowiedzieć.

Jak brak ci argumentów to piszesz o frustracji.
To strona nawet nie jest z śmiesznymi obrazkami?
Myślisz że ci uwierzę w to co piszesz?
A zwłaszcza jak ktos pisze o BTC

BTC potrzwbuje świeżych dolarów na tych poziomach.
Oj potrzebuje.
Bez tych dolarów BTC nie stanieje. Zastanów się co ty piszesz



Kto się w internecie chwali stanem konta?

Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
Murdoch_13 (1467 punktów)
>>W Polsce było tak wiele razy. Niektórzy tracili z dnia na dzień oszczędności trzymane w domu, bo nagle państwo anulowało wartość banknotów (tak było podczas denominacji złotówki po wojnie).
>Zastanów się co piszesz.
>Skoro waluta straci na wartości to na co zamienisz ?

Bezpośrednio na dobra użyteczne lub ewentualnie na nową walutę, którą z pewnością szybko wymyślą po upadku starej - i to tylko na chwilę i tylko po to, aby jak najszybciej wymienić ją na realne dobra.

W tej grze w krzesełka, jaką jest system fiat oparty na tworzeniu pieniądza bez pokrycia w żadnej pracy i wartości, będę modlił się, aby przed zakończeniem transakcji nie zostać bez swojego miejsca, czyli możliwości wymiany waluty na realne dobra:

youtu.be/2XkpWXsg8ng?feature=shared

.
07-08-2024 19:10 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>W Polsce było tak wiele razy. Niektórzy tracili z dnia na dzień oszczędności trzymane w domu, bo nagle państwo anulowało wartość banknotów (tak było podczas denominacji złotówki po wojnie).
>>Zastanów się co piszesz.
>>Skoro waluta straci na wartości to na co zamienisz ?
>Bezpośrednio na dobra użyteczne lub ewentualnie na nową walutę, którą z pewnością szybko wymyślą po upadku starej - i to tylko na chwilę i tylko po to, aby jak najszybciej wymienić ją na realne dobra.
>W tej grze w krzesełka, jaką jest system fiat oparty na tworzeniu pieniądza bez pokrycia w żadnej pracy i wartości, będę modlił się, aby przed zakończeniem transakcji nie zostać bez swojego miejsca, czyli możliwości wymiany waluty na realne dobra:
>youtu.be/2XkpWXsg8ng?feature=shared
>.

W końcu zaczynasz pisać o prawdziwej strukturze BTC. Tak BTC.* Czyli para BTC coś tam

Myślisz się co do fiata. To BTC nie ma pokrycia. To pasożyt. Który jest wyceniany.

Praca od zawsze była wycenina. BTC powstał i był odrazu przeliczany przez inne waluty .

Stąd błyskawiczna utrata wartości twojej pracy. Pogłębianie się inflacji przez BTC milionerów .
I deprcjenownie walut przez BTC. Poprzez dopływ nowych użytkowników.

Kilkaset milionów zrobi robotę
Co widać na obrazku




Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
Murdoch_13 (1467 punktów)
>BTC powstał i był odrazu przeliczany przez inne waluty .

Wow. Na pewno nikt wcześniej nie zauważył, że Bitcoin jest "przeliczany przez inne waluty", podobnie jak dolar, euro i złoto. Naprawdę nowatorskie spostrzeżenie

To jednak nie wyjaśnia dlaczego ktoś miałby używać tych innych walut jako długoterminowego środka przechowywania wartości

Masz ból dupy, bo nie nabyłeś pełnego BTC gdy było to jeszcze w Twoim zasięgu - proste

>Co widać na obrazku
>

Widać formację flagi, co sugeruje typową reakcję akumulacyjną przed kontynuacją trendu

Innymi słowy, jeśli teraz nie ulokujesz swoich oszczędności w BTC, później będzie jeszcze trudniej

.
07-08-2024 20:34 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>BTC powstał i był odrazu przeliczany przez inne waluty .
>Wow. Na pewno nikt wcześniej nie zauważył, że Bitcoin jest "przeliczany przez inne waluty", podobnie jak dolar, euro i złoto. Naprawdę nowatorskie spostrzeżenie

Ty nie zauważyłeś pisząc głupoty o rewolucyjnym BTC

Nie nie jest rewolucyjny.

>To jednak nie wyjaśnia dlaczego ktoś miałby używać tych innych walut jako długoterminowego środka przechowywania wartości
>Masz ból dupy, bo nie nabyłeś pełnego BTC gdy było to jeszcze w Twoim zasięgu - proste

O czym ty ciągle bredzisz? To ciebie nie stac na 1BTC

Wyjaśnienie głupot jakie piszesz nie jest Bólem dupy tylko ty konsekwentnie to powtarzasz bo nie masz jak obronić bredni o BTC

>>Co widać na obrazku
>>formację flagi, co sugeruje typową reakcję akumulacyjną przed kontynuacją trendu

Ja tu flag nie pokazuje tylko wymiany spekulantow.


>Innymi słowy, jeśli teraz nie ulokujesz swoich oszczędności w BTC, później będzie jeszcze trudniej

Ale to ty nic nie masz. Tylko marzenia. A ja nie pisze co mam.

Roznica między BTC a mieć jest kolosalna. Ty jeszce nie jesteś na tym etapie.

Czego ci życzę. Obyś miał.

Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
Murdoch_13 (1467 punktów)
W dzisiejszym świecie wiele rzeczy, które posiadamy, może zostać zabranych lub zniszczonych.

Historia jest pełna przykładów upadków państw, wojen i katastrof, które prowadziły do masowych wywłaszczeń i zniszczeń.

Jednak Bitcoin to jedna z niewielu rzeczy, którą naprawdę można posiadać w sensie pełnej kontroli i niezależności.

To właśnie miałem na myśli, pisząc o "ciepłej kołderce" w niepewnych czasach.

Systemy polityczne, mimo że wywołują złudzenie bezpieczeństwa, są z natury podatne na zmiany i wstrząsy. To, co wydaje się pewne dzisiaj, może zostać zniszczone jutro, a tylko nieliczne rzeczy, takie jak Bitcoin, mogą zapewnić prawdziwą niezależność i bezpieczeństwo w niepewnych czasach.

Każdy z nas ma swoją wizję przyszłości i strategię realizacji celów. Czas pokaże które podejście było trafne, a które tylko mrzonką.

.
farmer (22440 punktów)
>W dzisiejszym świecie wiele rzeczy, które posiadamy, może zostać zabranych lub zniszczonych.
>Historia jest pełna przykładów upadków państw, wojen i katastrof, które prowadziły do masowych wywłaszczeń i zniszczeń.
>Jednak Bitcoin to jedna z niewielu rzeczy, którą naprawdę można posiadać w sensie pełnej kontroli i niezależności.

Sam w sobie ale przecież pieniądze nie służą samym sobie tylko kupuje się za nie DOM który ogranicza z definicji.

>To właśnie miałem na myśli, pisząc o "ciepłej kołderce" w niepewnych czasach.
>Systemy polityczne, mimo że wywołują złudzenie bezpieczeństwa, są z natury podatne na zmiany i wstrząsy. To, co wydaje się pewne dzisiaj, może zostać zniszczone jutro, a tylko nieliczne rzeczy, takie jak Bitcoin, mogą zapewnić prawdziwą niezależność i bezpieczeństwo w niepewnych czasach.
>Każdy z nas ma swoją wizję przyszłości i strategię realizacji celów. Czas pokaże które podejście było trafne, a które tylko mrzonką.
>.

Przecież przeciętny człowiek nie jest wstanie z pracy mieć tak pieniędzy że będzie kupował dom samochód i jeszce będzie miał drugie tyle oszczędności.

( Oczywiście jest to możliwe ) W jakiejś mierze.
Bo gdyby się tak działo nie operowalbys na BTC. Sam zreszta to przyznajac.

Jeśli więc opierasz się na niezależności nie to znaczy że nie posiadasz to o czym piszesz że może ulec zniszczeniu.

Bo może. To fakt. Ale to chyba nie o to chodzi



Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365