>Nie "raju" a prymitywnego i surowego sposobu życia.. marzenie chłopca
> wśród innuitów jest najwyższy na świecie odsetek samobójstw, z powodu izolacji, samotności i monotonii życia codziennego. z powodu zetknięcia z cywilizacją, wystarczy że taki wypije 100gr wódki i głupieje np skacze na głowe z klifu
>Jeśli to jest "raj" to dlaczego tak wielu z nich woli umrzeć niż dalej tak żyć ? właśnie, cywilizacja prowokuje skakanie w przepaść, to że 30% kobiet urodzonych w latach 80 nie ma dzieci jest zbiorowym samobójstwem
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem św czwórca racjonalistów wg okraglego
|