Racjonalista - Strona głównaDo treści
Biskup Skworc wzywa do upominania antyreligijnych

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
26-02-2012 19:27Mikuś Frąckiewicz (616 punktów)Biskup Skworc wzywa do upominania antyreligijnych
wiadomosci(*)-obra,1,5037948,wiadomosc.html

Kolejny kościelny obrońca wolności słowa Tenże biskup krzyczy, że ataki na wiarę mają na celu destrukcję umysłów narodu, w szczególności młodzieży, pod płaszczykiem sztuki. Cóż, posłuchałem niedawno piosenki Nergala, a mój umysł nie uległ destrukcji...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

fiiś (1053 punktów)
>Kolejny kościelny obrońca wolności słowa Tenże biskup krzyczy, że ataki na wiarę mają na celu
>destrukcję umysłów narodu, w szczególności młodzieży, pod płaszczykiem sztuki.
>
Wierzący przeżywają syndrom oblężonej twierdzy więc będą się coraz bardziej radykalizować.
Rola kościoła czy wiary jako społecznego spoiwa i narzędzia społecznej komunikacji (porozumienia), się kończy. Narzędziem komunikacji staje się sieć, w niej zaczynają się tworzyć społeczne cele i zręby organizacji. W moim przekonaniu upadek kościoła jest nieunikniony, to tylko kwestia czasu. Stąd to zacietrzewienie.
Gosia (9452 punktów)

>Kolejny kościelny obrońca wolności słowa Tenże biskup krzyczy, że ataki na wiarę mają na celu
>destrukcję umysłów narodu, w szczególności młodzieży, pod płaszczykiem sztuki. Cóż, posłuchałem
>niedawno piosenki Nergala, a mój umysł nie uległ destrukcji...

Nieszczęsny Młodzianku Uległ, uległ, tylko nie jesteś tego świadom, najlepszy dowód, że kwestionujesz zdanie świętego szafarza! Egzorcysty ci trza, na początek posłuchaj tego, a jak już będziesz "skruszony, złamany i wypalony" to ciupasem do spowiedzi!

Feministką jest dziś każda kobieta, która ma ochotę myśleć o swych własnych sprawach tak, jak mężczyźni uważają, że nie powinna. (Alice Duer Miller)

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365