Racjonalista - Strona głównaDo treści
Atak hakerów na Frondę

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
10-07-2012 19:43Zabójca-Bogów (3947 punktów)Atak hakerów na Frondę
Ocena 18 na 22
Strona "Frondy" zamknięta ze względu na "hakerów"?
Terlikowski: "Prosimy o wsparcie modlitewne"


wiadomosci(*)_ze_wzgledu_na__hakerow__.html

"Niezidentyfikowani hakerzy zaczęli niszczyć zawartość strony Fronda.pl, kasując z niej nasze materiały. Do odwołania strona portalu poświęconego jest zawieszona. Trwają prace techniczne, które mają uniemożliwić lewakom niszczenie wolności dyskusji. Prosimy o wsparcie modlitewne. Nie damy się!" - napisał na Facebooku Tomasz Terlikowski.

Może wezwą egzorcystów do ochrony przed hakerami ?
Podsunę im taki pomysł .
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Selanos (12869 punktów)
>"Niezidentyfikowani hakerzy zaczęli niszczyć

Jak już fronda wróci, to po długim śledztwie komisji Macierewicza okaże się, że to były środowiska ateistyczne, liberalne, lewackie, feministyczne, homoseksualne, no i Tusk we własnej osobie. Wszystko pod patronatem Palikota.
10-07-2012 20:23 
 Ocena 2 na 4
Zabójca-Bogów (3947 punktów)
Zwróciłeś uwagę na powód ataku ?
Oskarżył Terlikowski hakerów że to niby oni napisali txt. na temat okładki "lisosyńskiego" pisma -- który zgodny z duchem krzyża i naukami ojca śńiętego jak nic wyszedł z pod ręki obdarzonego łaską redaktora Frondy.
P.S. Podałeś wielu sprawców ale przypuszczam że winni wskazani przez Terlikowskiego i tak nas zaskoczą .
10-07-2012 20:48
 Ocena 14 na 14
diogenes (42753 punktów)
>Do odwołania strona portalu poświęconego jest zawieszona.

W czym oni ją święcili, że to nie działa? W gnojówce?
Podejrzewam, że to nie atak hakerów, ale portal osiągnął po prostu granicę absurdu niestrawnego dla światłowodów i zwykłych drutów.

Mam nadzieję, że w ślady portalu, w stan zawieszenia, pójdzie jego naczelny.

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
Marek Matejewski (3695 punktów)
Czekałem na kolejny odcinek terlikowego fantasy. Eh, nudny wieczór się szykuje...
10-07-2012 21:26 
 Ocena 2 na 2
diogenes (42753 punktów)
>Czekałem na kolejny odcinek terlikowego fantasy. Eh, nudny wieczór się szykuje...

Noce nie tracą nic z tajemniczości. Czyżbyś uprawiał intelektualny masochizm?

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
10-07-2012 21:40 
 Ocena 3 na 3
Selanos (12869 punktów)
>Noce nie tracą nic z tajemniczości. Czyżbyś uprawiał intelektualny masochizm?

Ja wychodzę z założenia, że wroga trzeba znać. Trzeba wiedzieć w które miejsce uderzyć, żeby najbardziej bolało
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
>Do odwołania strona portalu poświęconego jest zawieszona.
Ciekaw jestem jak święci się portal. Chlapie się wodą na serwer?


Zera pchają się do władzy, bo mają siebie za wybrane jednostki. (Tomasz Rybak)
10-07-2012 22:18 
 Ocena 4 na 4
farmer (22440 punktów)
>>Do odwołania strona portalu poświęconego jest zawieszona.
>Ciekaw jestem jak święci się portal. Chlapie się wodą na serwer?

Nie wiem, ale pewnie tak skuteczne jak gromnica. Ostatnio było sporo burz w kraju może nie zapalili świeczki i im serwer wywaliło?
10-07-2012 22:49 
 Ocena 3 na 3
diogenes (42753 punktów)
>Ciekaw jestem jak święci się portal. Chlapie się wodą na serwer?

W przypadku Frondy zrobiono odwrotnie.

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
11-07-2012 16:09 
 Ocena 1 na 1
licho nie śpi (487 punktów)
>>Ciekaw jestem jak święci się portal. Chlapie się wodą na serwer?<<

Może tylko na portal do serwerowni
Dominik Gajewski (677 punktów)
Właśnie próbowałem wejść na Fronde a tu nic! Kategorycznie żądam zwrotu mojego ulubionego portalu dla myślących inaczej! I gdzie ja teraz wyszukam te perełki ((
A na poważnie to sądzę że sami zamknęli po tym jak pod tekstem Tomasza Terlikowskiego rzeczony haker napisał iż zrobił to bo jest bardzo łatwy dostęp do haseł i maili użytkowników a pewnie z połowa ma takie same mailowe. ogólnie to potępiam to bo to że ktoś potrafi wejść komuś do domu forsując drzwi nie uprawnia do włamań, mógł wysłać maila do ludzi z tej listy i tyle. Ostatnio zresztą był duży artykuł na podstawie badań w których stwierdzono iż najbardziej ze względu na zabezpieczenia narażeni są użytkownicy stron o charakterze religijnym (wcześniej uważało się że najniebezpieczniejsze są o tematyce pornograficznej). Co pokazuje tak przy okazji że modlitwa słabo zabezpiecza przed wirusami komputerowymi. Wsparcie się może Frondzie przydać ale od jakiegoś paskudnego niedowiarka który zamiast modlitwy używa bardziej konwencjonalnych metod. Tak czy siak życzę im szybkiej naprawy usterki by nie powstała zaraz nowa teoria spiskowa.
11-07-2012 00:21 
 Ocena 2 na 2
Selanos (12869 punktów)
>Właśnie próbowałem wejść na Fronde a tu nic! Kategorycznie żądam zwrotu mojego ulubionego portalu dla myślących inaczej! I gdzie ja teraz wyszukam te perełki ((

No i proszę, ile ciekawych rzeczy wyniknie z tego ataku! Dowiemy się ilu mamy miłośników frondy na racjonaliście! Jesteśmy jacyś tacy niemili, wchodzimy tam żeby poprawić sobie humor.
11-07-2012 00:32 
 Ocena 10 na 10
Wściekły Azot (849 punktów)
(zablokowany)
Byłem tam, kiedy właśnie umierali.

Terlikowski opublikował news-skargę, że hakerzy nawiedzają mu Frondla, czego dowodem są nasilające się kabotyńsko-komiczno-kołtuńsko-jątrzące zmiany w wielu tekstach newsów i artykułów. Dosłownie zaraz pod tekstem Terlikowskiego objawił się tekstowo Zły Duch, który groził kopytem za stan zabezpieczeń serwisu i proponował korepetycje informatyczne po 50 zł za godzinę lekcyjną
Propozycję wsparł, bestia, siarczystą uwagą, że na Frondlu jeszcze nie widać pornosów. Jeszcze

Poniżej natychmiast ruszyła litania żalów, którymi biczowali Terlikowskiego (bo Złego Hakera jakoś niezbyt) wierni z dyskami spalonymi (tak!) Piekielnym Podstępem, z danymi osobistymi obnażonymi wobec bliźnich, z zawartością komputerów pohańbioną za przyczyną Frondlowej niefrasobliwości. Wielu zwracało uwagę Terlikowskiemu, że w świątki i piątki zanosili do redakcji wołania o widocznych znakach działania Złego w ich komputerach, ale łask wysłuchania nie otrzymali. Padały tez postulaty, żeby wypalić tenże nawiedzony Frondel żywym ogniem, a popiół rozdmuchać po sieci.

Terlikowski zdążył jeszcze wpleść między te gorzkie żale swoje ogłoszenie duszpasterskie, że niebawem ześle na wiernych nowy serwis Frondla, który porazi Złych swą odpornością, a wiernym da ukontentowanie aż do rozanielenia.

I nad całością zapadły ciemności, ponieważ Terlikowski zdecydował się wyciągnąć wtyczkę ode złego, a nie tłumaczyć się, przepraszać, mitygować i nadstawiać d...oliczki do kopania za grzechy niechlujstwa.

Sama działalność Złego, choć dość wstrzemięźliwa w tym wypadku, wcale mnie nie skłania do aplauzu. Jednak doznania płynące z czytania gorączkowych komentarzy w klimacie kołtuństwa, żądzy mordu, ignorancji i politykierstwa - jak zwykle na Frondlu - bezcenne
11-07-2012 01:15 
 Ocena 7 na 7
Selanos (12869 punktów)
Frondel zostanie teraz konsekrowany, będzie miał stygmaty i zostanie męczennikiem.
15-07-2012 11:22 
 Ocena 3 na 3
Kuba K. (3909 punktów)
>Frondel zostanie teraz konsekrowany, będzie miał stygmaty i zostanie męczennikiem.
>
A Wściekły Azot po swojej wypowiedzi:

Cytat:
Byłem tam, kiedy właśnie umierali.


Będzie zmuszony zeznawać jako świadek w procesie beatyfikacyjnym/kanonizacyjnym
15-07-2012 11:26 
 Ocena 2 na 2
Kuba K. (3909 punktów)
>Byłem tam, kiedy właśnie umierali.
>Terlikowski opublikował news-skargę, że hakerzy nawiedzają mu Frondla (...) zaraz pod tekstem Terlikowskiego objawił się tekstowo Zły Duch, który groził kopytem za stan zabezpieczeń serwisu i proponował korepetycje informatyczne po 50 zł za godzinę lekcyjną

Wyjątkowo tanio jak na Złego Ducha - czyżby jakaś promocja?
11-07-2012 09:12 
 Ocena 2 na 2
Tohver (1287 punktów)
>Właśnie próbowałem wejść na Fronde a tu nic! Kategorycznie żądam zwrotu mojego ulubionego portalu dla myślących inaczej! I gdzie ja teraz wyszukam te perełki ((

Spróbuj tutaj: www.pch24.pl/
Zauważyłem to niedawno w jakimś kiosku. Moim zdaniem są jeszcze zabawniejsi.
05-08-2012 17:35 
 Ocena 1 na 1
17latek (578 punktów)
>Właśnie próbowałem wejść na Fronde a tu nic! Kategorycznie żądam zwrotu mojego ulubionego portalu dla myślących inaczej! I gdzie ja teraz wyszukam te perełki ((
>A na poważnie to sądzę że sami zamknęli po tym jak pod tekstem Tomasza Terlikowskiego rzeczony haker napisał iż zrobił to bo jest bardzo łatwy dostęp do haseł i maili użytkowników a pewnie z połowa ma takie same mailowe. ogólnie to potępiam to bo to że ktoś potrafi wejść komuś do domu forsując drzwi nie uprawnia do włamań, mógł wysłać maila do ludzi z tej listy i tyle. Ostatnio zresztą był duży artykuł na podstawie badań w których stwierdzono iż najbardziej ze względu na zabezpieczenia narażeni są użytkownicy stron o charakterze religijnym (wcześniej uważało się że najniebezpieczniejsze są o tematyce pornograficznej). Co pokazuje tak przy okazji że modlitwa słabo zabezpiecza przed wirusami komputerowymi. Wsparcie się może Frondzie przydać ale od jakiegoś paskudnego niedowiarka który zamiast modlitwy używa bardziej konwencjonalnych metod. Tak czy siak życzę im szybkiej naprawy usterki by nie powstała zaraz nowa teoria spiskowa.


Teoria spiskowa na pewno już powstała. Fakt faktem ku sprostowaniu to nie hakerzy tylko crackerzy czyli osoby które łamią zabezpieczenia i wykorzystują słabe strony aplikacji itd,itp. a haker to taka jednostka która działa podobnie tylko z tą różnicą ,że przekazuje informacje że portal, aplikacja bądź też inne oprogramowanie jest źle zabezpieczone i pokazuje jak załatać taką lukę więc mam nadzieje ,że teraz już nikt sie nie pomyli ^^ Hacker-Cracker
Miły (925 punktów)
>"Niezidentyfikowani hakerzy zaczęli niszczyć zawartość strony Fronda.pl, kasując z niej nasze materiały. Do odwołania strona portalu poświęconego jest zawieszona. Trwają prace techniczne, które mają uniemożliwić lewakom niszczenie wolności dyskusji. Prosimy o wsparcie modlitewne. Nie damy się!" - napisał na Facebooku Tomasz Terlikowski.

Terlik to chyba zmysły potracił! Mam nadzieję,że się opamięta. Jak, to tak pan Terlik nie godzi się z wyrokami bożymi? Skoro strona nie działa, to widać taka była decyzja najwyższego. Jakie prace techniczne?! Pan tak chciał! Wyroki Boże, są nieodwołalne!

Czyżby Terlik kłócił się z wyrokami samego Boga! Ten człowiek nie rozumie, że Pan go doświadcza. Oby przyjął z pokorą ten krzyż

A tak zupełnie poważnie, to właśnie widać w takich sytuacjach jak z samego Terlika wypływa hipokryzja.

W katolicyzmie panuje zasada, że co Bóg "zsyła" na człowieka, człowiek ma z pochyloną główką przyjmować pokornie choćby to najgorsze katusze były. W końcu Pan ma swój plan wobec nas, który pokornie przyjąć trzeba, a jak nie to wieczne potępienie niechybnie nas czeka- a podobno szanuje wolną wolę, ot kolejny absurd katolickiej religii przy okazji znów ukazany

Za to po Terliku jakoś nie widać pogodzenia się z "bożym planem". Miast przyjąć pokornie ten wyrok boży, ten chce stronę swą w sieć przywracać! Oj, jego dusza na wieczne potępienie jest narażona!

Oj to nam niewierny Tomasz pobłądził
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>Może wezwą egzorcystów do ochrony przed hakerami ?
>Podsunę im taki pomysł .

Już na to wpadli .
A w każdym razie są blisko .


Jeśli nie masz nic lepszego do roboty: secure.avaaz.org/pl/justice_for_lal_bibi_c/?tta
kiryl (2975 punktów)
(zablokowany)
>A w każdym razie są blisko .

Skill level: master
11-07-2012 12:27
 Ocena 14 na 14
Meretseger (61860 punktów)

Cytat:
(...)" Niezidentyfikowani hakerzy (...) uniemożliwić lewakom niszczenie wolności dyskusji (...)"

Jeszcze niezidentyfikowani, a już wiadomo, że lewacy. Kochany Terlisio
11-07-2012 12:58 
 Ocena 4 na 4
Grzegorz (5685 punktów)
> Cytat:
(...)" Niezidentyfikowani hakerzy (...) uniemożliwić lewakom niszczenie wolności dyskusji (...)"

>Jeszcze niezidentyfikowani, a już wiadomo, że lewacy. Kochany Terlisio
Co chcesz, to wiara przez niego przemawia, a wiadomo że wiara to rzecz święta i nie można jej obrażać bo to podpada pod sławetne paragrafy (co innego obrażanie lewaków, które redaktor T. bezkarnie i chyba z przyjemnością uprawia). Ja bym jeszcze wytłuścił w tej wypowiedzi "wolność dyskusji" bo nawet przed padnięciem serwerów było z tym na Frondzie cokolwiek cienko.
11-07-2012 17:40 
 Ocena 2 na 2
Marek Matejewski (3695 punktów)
>Jeszcze niezidentyfikowani, a już wiadomo, że lewacy. Kochany Terlisio

Jeśli wie, że Hitchens smaży się w piekle, to brak wiedzy o sprawcach zamachu na poświęcony portal byłby wręcz niedorzeczny i kompromitujący.

Ciekawe czy zostaną wyciągnięte wnioski z ataku. Jak widać woda święcona to trochę za mało i postulowałbym dodatkowe zabezpieczenia przed potencjalną inwazją lewackich hakerów... Oprócz odnowienia święceń konieczne wydaje się powierzenie portalu pod obronę Maryi Dziewicy i oddanie w opiekę aniołowi stróżowi.
11-07-2012 23:26 
 Ocena 1 na 1
Legion (587 punktów)
Myślałbym, że to akcja Karachana, albo Krochana. Ale ten pierwszy chyba zmienił domenę, bo dzisiaj nie mogłem wejść, a drugi szlag jasny trafił kilka dni temu.
giewont (57 punktów)
Właśnie czytam tego nieszczęsnego Newsweeka, od którego wszystko się zaczęło. I chyba zaczęło się od tego, że Lis w swoim "słowie od naczelnego" nazwał Terlikowskiego prawicowym talibkiem
Marcin Adamczyk (5 punktów)
>Może wezwą egzorcystów do ochrony przed hakerami.?

Nie ma sensu. Dlatego, że egzorcyzmowi, może być poddany tylko ten, kto tego chce. Tak mówią księża egzorcyści.
23-07-2012 10:39 
 Ocena 5 na 5
Meretseger (61860 punktów)
Opętany nigdy nie chce egzorcyzmów. Demony mu nie pozwalają chcieć. Widziałeś kiedyś diabła, który chciałby, żeby go wypędzono? No.
23-07-2012 11:03 
 Ocena 4 na 4
Zabójca-Bogów (3947 punktów)
Mój kolega (przez mą skromną osobę zateizowany ) z własnej inicjatywy domaga się bym zaproponował Faktom i Mitom patronat medialny nad egzorcyzmami kręconymi ukrytymi kamerami z jego udziałem jako opętanego + święci egzorcyści (we własnych rolach bez wiedzy o nagrywaniu ). Chce zrobić coś w rodzaju programu "Usterka" z tym że o egzorcyzmach wszelkich wyznań w Polsce .
Sprawdzaliśmy na stronie o egzorcyzmach -- ma jak nic objawy opętania .
(zresztą jego narzeczona i ma nie-skromna osoba też).
17latek (578 punktów)
>Mój kolega (przez mą skromną osobę zateizowany ) z własnej inicjatywy domaga się bym zaproponował Faktom i Mitom patronat medialny nad egzorcyzmami kręconymi ukrytymi kamerami z jego udziałem jako opętanego + święci egzorcyści (we własnych rolach bez wiedzy o nagrywaniu ). Chce zrobić coś w rodzaju programu "Usterka" z tym że o egzorcyzmach wszelkich wyznań w Polsce .
>Sprawdzaliśmy na stronie o egzorcyzmach -- ma jak nic objawy opętania .
>(zresztą jego narzeczona i ma nie-skromna osoba też).
>
To do roboty a jak zrobicie to dajcie mi linka to też sobie pooglądam ^^ pozdrawiam

proponuje byście pozbierali materiały z Lekcji religii prowadzonych w Polsce w wielu miejscach to bywa ciekawe ^^
05-08-2012 17:53 
 Ocena 1 na 1
Zabójca-Bogów (3947 punktów)
Niestety FiM nie posiadają stosownego sprzętu do filmowania --ale kilka kamer internetowych i mój sprytny zegarek załatwią sprawę .
Ale wiesz jak to jest potrzebna jest dziewczyna na opętaną bo na jego się nie zgodzą (za duży) . Na razie mam jedną kandydatkę .
Pożyjemy zobaczymy --już opracowałem super plan takiego czegoś . I może poproszę o txt. dla opętanej --tylko wiesz taki wątek z tego względu że wysłannicy zła czasami czytają i mogą donieść do centrali że po takich txt. poznać będzie można iż to ustawione nagranie .

Kościół zdaje się nie zezwala na nagrywanie horroru takiego . A zakazane kusi ...
23-07-2012 11:25 
 Ocena 3 na 3
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>Opętany nigdy nie chce egzorcyzmów.

Normalne. Po tym się właśnie Opętanego poznaje .
Tylko nie-opętani do egzorcyzmów pchają się drzwiami i oknami .


Jest równym niedowiarstwem podawać w wątpliwość istnienie czarowników, jak przeczyć istnieniu Boga i szatana. Kto w swej wierze uznał jedno, musi uznać i drugie. (Jean Bodin)
ekologik (1240 punktów)
(zablokowany)
Dzięki za ten wątek bo fronda załuguje na wyplenienie środkiem chwastobójczym.
To jest siedlisko najgorszych zboczeńców!
Zresztą wszystkie religie (w swoich rzeczywistych celach ostatecznych)
to - tak naprawdę - realizacja chamskiego marzenia prymitywnych facetów
co chcą mieć prawo do bicia swoich dzieci pasem, rózgą i kijem
oraz do posiadania żony niewolnicy.

Pozdrawiam
p.s.
załącznik of terlik.

[Załącznik]
30-07-2012 09:32 
 Ocena 1 na 1
ekologik (1240 punktów)
(zablokowany)
Jak się powiedziało A (w złączniku o pedofilii w KK) w poprzednim poście
to trzeba (gwoli sprawiedliwości) powiedzieć B

Pozdrawiam

p.s.
Kolejne newsy z gazeta.pl pokazują, że ten portal to też bardzo nie lubi frondowego środowiska (lub zaplecza)


ekologik (1240 punktów)
(zablokowany)
Dzisiejszy newsletter Gazeta.pl informuje:

Hołownia dla "Wprost" po obelgach Lisa: Niektórzy z nas są rekordzistami w liczbie piersi, które ssali.

- Nie wybieram się na wojnę z Tomaszem Lisem - deklaruje w rozmowie z "Wprost" Szymon Hołownia, który odszedł z prowadzonego przez Lisa "Newsweeka" po głośnym temacie o dzieciach księży. W portalu Natemat.pl Lis obrzucił byłego pracownika obelgami. Hołownia odpowiada: "Nic do Tomka nie mam". Ale ostro naczelnego "Newsweeka" krytykuje.


Krzyż na drogę Panie Hołownia!

Lepiej ssać damskie piersi niż robić brzydkie rzeczy
jak wielu Pana kolegów
z Prawdziwie Polskiej czarnej mafii, frondy i PIS-u*!

Hańba! Hańba! Buuuuuuuuuuuuuuu

a ja dodam jeszcze ...

tfu

_________________________________
*
TWD (Towarzystwo wzajemnej depilacji)

[Załącznik]

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365