Racjonalista - Strona głównaDo treści
Obrzydliwa Gazeta Wyborcza ?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
12-07-2012 12:10kogut59 (3090 punktów)Obrzydliwa Gazeta Wyborcza ?
Magazyn "Titanic" wyjaśnia pochodzenie plamy na sutannie papieża
"Przecież na zdjęciu papież polał się lemoniadą, wiadomo, że lubi fantę - tłumaczy Leo Fischer, redaktor naczelny "Titanica"
a Gazeta Wyborcza twierdzi nie znając oryginalnego zdjęcia okładki "Poszło o okładkę, na której widać papieża w sutannie ubrudzonej moczem i kałem"
www.titanic-magazin.de/
Titanic jest magazynem satyrycznym
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

coreless (16088 punktów)

Taka 'gazeta', jaka i 'wyborcza'.
lukaszewicz (5674 punktów)
Wydaje się, że Wyborcza jednak okładkę widziała.

www.polska(*)ego-titanic-zakazana,id,t.html
Toma Cruz (390 punktów)
>Magazyn "Titanic" wyjaśnia pochodzenie plamy na sutannie papieża
>"Przecież na zdjęciu papież polał się lemoniadę
>"Poszło o okładkę, na której
>widać papieża w sutannie ubrudzonej moczem i kałem"


Na moje to się wino z kielicha wylało...."A ja mam rączki tutaj"- wydaje się, że BXVI ma za chwilę tak powiedzieć...

Satyra satyrą, niech się lepiej przyzna. Będzie większy ubaw.
Grzegorz (5685 punktów)
>Magazyn "Titanic" wyjaśnia pochodzenie plamy na sutannie papieża "Przecież na zdjęciu papież polał się lemoniadą, wiadomo, że lubi fantę - tłumaczy Leo Fischer, redaktor naczelny "Titanica"
Jaka fanta? Przecież wyraźnie widać że plama ułożyła się w figurę Maryi. Cud po prostu
slik (20011 punktów)
>Magazyn "Titanic" wyjaśnia pochodzenie plamy na sutannie papieża
"Kiedy Kościół się nauczy, że zakazy działają w odwrotnym kierunku. Paru Niemców może by tę okładkę zobaczyło, a tak zobaczą ją miliony na całym świecie." - Maximoff
Trudno nie przyznać komentatorowi racji - z Indeksem Ksiąg Zakazanych było podobnie - tylko że tu zorientowali się, że dla intelektualistów był to wykaz najbardziej wartościowych pozycji

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365