 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 28-08-2014 10:23 | MarioK (3 punktów) | Prośba o pomoc | Hej, jestem tu nowy i potrzebuję informacji na temat zagrożeń jakie niesie ze sobą parapsychologia i jej pochodne. Może ktoś z Was doświadczył tego i może ma ochotę podzielić się zemną swoim spostrzeżeniami. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | KORUND (4922 punktów) | >Hej, jestem tu nowy i potrzebuję informacji na temat zagrożeń jakie niesie ze sobą parapsychologia >i jej pochodne. Może ktoś z Was doświadczył tego i może ma ochotę podzielić się zemną swoim >spostrzeżeniami. -Zagrożenia? Jeżeli w to uwierzysz grozi ci ogłupienie, jeżeli słusznie uznasz to za głupotę, będziesz miał z tego ubaw.
|
|
| kaganiec (155 punktów) | Wpisz w google CTUD
|
|
makuś (5578 punktów) (zablokowany) | hej, To zdecydowanie pranie mózgu . Urabianie umysłu po to by przyjął iluzje , halucynacje za rzeczywistość . Fascynowałem się w młodości tym tematem ale od chwili kiedy zacząłem słyszeć głosy stanowczo się wycofałem . Coś takiego szybko przeradza się w natręctwa a jak takie natręctwo zapuści korzonki to trudno chwasta wyrwać ... Trzymaj się od tego z daleka i na dystans pozdrawiam makuś
szczególne pozdrowienia dla wegetarian
|
|
| Kiełczewski (439 punktów) | na temat zagrożeń
Zagrożenia są,dla osób podatnych na psychomanipulację.Poczytaj coś Koseckiego o technikach manipulacji,a jak byś zechciał to ,,Czarna magia jej tajemnice oraz zasady praktycznego zastosowania (wyd.Mitel Gdynia 1991)tam też znajdziesz wskazówki czego nie należy robić dla własnego psychicznego zdrowia.
|
|
| MarioK (3 punktów) | >Hej, jestem tu nowy i potrzebuję informacji na temat zagrożeń jakie niesie ze sobą parapsychologia >i jej pochodne. Może ktoś z Was doświadczył tego i może ma ochotę podzielić się zemną swoim >spostrzeżeniami.
W całej tej sprawie nie chodzi o mnie lecz o bardzo bliską mi osobę, która chyba za bardzo się w to zaangażowała, nie wiem czy mam się czego obawiać - wahadła, Theta Healing itp.?????
|
|
 | | Episode_2 (3284 punktów) | >>Hej, jestem tu nowy i potrzebuję informacji na temat zagrożeń jakie niesie ze sobą parapsychologia >>i jej pochodne. Może ktoś z Was doświadczył tego i może ma ochotę podzielić się zemną swoim >>spostrzeżeniami. >W całej tej sprawie nie chodzi o mnie lecz o bardzo bliską mi osobę, która chyba za bardzo się w to zaangażowała, nie wiem czy mam się czego obawiać - wahadła, Theta Healing itp.????? Znam sporo osób, które się tym zajmują. Żyją normalnie, pracują, maja firmy, rodziny. Trudno powiedzieć, czy masz się czego obawiać, bo to zależy od osoby. Nie każdy traci rozsądek. Obserwuj tą osobę, jaki wpływ te zainteresowania mają na jej życie. Najlepiej byłoby, gdybyście o tym rozmawiali na bieżąco. Ale to tylko jeśli potrafisz do tego podejść z dystansem.
Dobry jest ten wywiad, który polecił astrotaurus. Trzeba jednak zrozumieć, jeśli Twoja bliska osoba nie będzie chciała tego obejrzeć albo odrzuci to.
|
|
|  | | MarioK (3 punktów) | > >>Hej, jestem tu nowy i potrzebuję informacji na temat zagrożeń jakie niesie ze sobą parapsychologia> >>i jej pochodne. Może ktoś z Was doświadczył tego i może ma ochotę podzielić się zemną swoim> >>spostrzeżeniami.> >W całej tej sprawie nie chodzi o mnie lecz o bardzo bliską mi osobę, która chyba za bardzo się w to zaangażowała, nie wiem czy mam się czego obawiać - wahadła, Theta Healing itp.?????> Znam sporo osób, które się tym zajmują. Żyją normalnie, pracują, maja firmy, rodziny.> Trudno powiedzieć, czy masz się czego obawiać, bo to zależy od osoby. Nie każdy traci rozsądek. Obserwuj tą osobę, jaki wpływ te zainteresowania mają na jej życie.> Najlepiej byłoby, gdybyście o tym rozmawiali na bieżąco. Ale to tylko jeśli potrafisz do tego podejść z dystansem.> Dobry jest ten wywiad, który polecił astrotaurus. Trzeba jednak zrozumieć, jeśli Twoja bliska osoba nie będzie chciała tego obejrzeć albo odrzuci to.> Niestety chyba te kwestie zdominowały i są główną wyrocznią, tracę moją rodzinę i związek, do tego dochodzą jeszcze kwestie finansowe - to przecież kosztuje i to nie mało. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że my w ogóle ze sobą nie rozmawiamy, więc nie mogę nawet przekazać swoich obaw a każda próba rozmowy kończy się awanturą. Nie potrafię zrozumieć jak mądry i wykształcony człowiek może wierzyć w jakieś głupoty a do tego kierować tym w życiu, zawalać obowiązki domowe i zawodowe??? Potrzebuję więcej argumentów
|
|
| |  | | Episode_2 (3284 punktów) | > Niestety chyba te kwestie zdominowały i są główną wyrocznią, tracę moją rodzinę i związek, do tego dochodzą jeszcze kwestie finansowe - to przecież kosztuje i to nie mało. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że my w ogóle ze sobą nie rozmawiamy, więc nie mogę nawet przekazać swoich obaw a każda próba rozmowy kończy się awanturą. Nie potrafię zrozumieć jak mądry i wykształcony człowiek może wierzyć w jakieś głupoty a do tego kierować tym w życiu, zawalać obowiązki domowe i zawodowe??? Potrzebuję więcej argumentów  Zagrożenia tu nie będą mocnym argumentem. Trzeba jej powiedzieć, że rozwój duchowy nie może odbywać się kosztem rodziny i obowiązków. Wręcz przeciwnie, powinien harmonizować życie osobiste. W przeciwnym razie coś tu jest nie tak. Oczywiście, mała szansa, żeby posłuchała akurat Ciebie, skoro nawet nie rozmawiacie. Spróbuj porozmawiać z jej guru, instruktorem czy kimś kto ją tego uczy. Powiedz, jaka jest sytuacja, niech jej przemówi do rozumu. Jeśli to nie przyniesie efektu, to powiem Ci, jest źle. Ale nie poddawaj się. Poproś o pomoc kogoś, z kim ona rozmawia, jej siostrę/brata/przyjaciółkę. Być może uda Ci się znaleźć w internecie historie osób, które zrujnowały sobie życie w ten sposób i podesłać jej, najlepiej przez kogoś. Nie mogę wykluczyć, że już wcześniej Wam się nie układało i zajmowanie się parapsychologią jest dla niej ucieczką od tego problemu albo próbą rozwiązania. Wtedy będzie trudniej uratować sytuację, chociaż też będzie to możliwe. Dobrze byłoby, gdyby zastanowiła się, co chce osiągnąć i czy sprawy idą w pożądanym kierunku.
|
|
1 na 1 | astrotaurus (12445 punktów) | |
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|