Racjonalista - Strona głównaDo treści
Bezkarność

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
25-09-2025 14:15romaro (25211 punktów)Bezkarność
Ocena 2 na 2
W tym samym czasie gdy u nas prokuratura decyduje o umorzeniu śledztwa w sprawie "działki Morawieckiego" ze względu na przedawnienie, były prezydent Francji Nicolas Sarkozy zostaje skazany przez Sąd Karny w Paryżu na 5 lat więzienia za spisek przestępczy w procesie dot. finansowania przez Libię jego kampanii prezydenckiej w 2007. Można?

Można, ale nie u nas. Szczególnie w Parlamencie wszelkiej maści przestępcy przywdziewają aureolę świętej krowy.

Przedawnienie w prawie karnym pełni funkcję ochronną - ma zapobiegać sytuacjom, w których po wielu latach trudno ustalić fakty, zebrać dowody czy zapewnić uczciwy proces. Ale gdy chodzi o przestępstwa przeciwko interesowi publicznemu - zwłaszcza finansowemu - wielu obywateli odczuwa (i słusznie), że przedawnienie może działać jak parasol dla wpływowych osób.
Gdy chodzi o majątek publiczny, szkoda dotyczy wszystkich - nie powinna znikać z kalendarzem, tym bardziej, że osoby wpływowe mogą przeciągać postępowania, licząc na przedawnienie, a to premiuje cwaniactwo.

Nawet jeśli kara nie jest możliwa, ustalenie winy ma wartość moralną i edukacyjną.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
Gdyby istniała publicznie jawna księga kapitału pod kolektywną kontrolą opisująca nie tylko własność i jej przepływy ale także pieniądz i jego przepływy wówczas ludzie podejmowaliby decyzje zawierające w sobie więcej respektu dla innych.

Tajemnice dają jednak wolność - prawo do pogardy dla zasad i ludzi.

W rzeczywistości nikt nie chce ani prawdy ani sprawiedliwości, dlatego w kółko mówi się o karaniu innych a nie o warunkach, w których nie da się ukraść.

Wszyscy ludzie są tak samo zepsuci od góry do dołu.

Cieszę się, że nie podzielam waszych poglądów w kwestii tajemnicy kapitału. W tym względzie nie stanowimy jedności co jest ważne dla mojego poczucia tożsamości i odrębności.

Sam nie mam najmniejszej ochoty karać kogokolwiek.

Chciałbym jedynie stworzyć takie warunki społeczne, w których nie da się kraść.

youtu.be/5VCiU1osa3w
romaro (25211 punktów)
Św. Augustyn: Człowiek jest skażony grzechem pierworodnym. Zepsucie jest dziedziczne, nieuniknione, a jedyną drogą do odkupienia jest łaska Boża. Moralność bez Boga to iluzja.

Konopka w duchu Marksa:
>Wszyscy ludzie są tak samo zepsuci od góry do dołu.
A jedyną drogą do odkupienia jest "Jawna Księga Kapitału". Moralność bez tej Księgi, to iluzja.

A ja romaro wam powiadam:
Nie wierzcie prorokom, którzy mówią o dobru bez kosztów,
ani tym, którzy głoszą miłość bez marży.
Albowiem każdy uczynek musi mieć ROI,
a każdy święty musi znać swój wskaźnik EBITDA.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>A jedyną drogą do odkupienia jest "Jawna Księga Kapitału".

Nie wiedzę sensu w odkupieniu za to w poprawie warunków funkcjonowania społeczeństwa już tak.

>Moralność bez tej Księgi, to iluzja.

Moralności potrzeba pomagać.

Okazja czyni złodzieja.
Bez okazji złodzieja brak.

youtu.be/5VCiU1osa3w
25-09-2025 21:07 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)
>Okazja czyni złodzieja.
Są ludzie, którzy w obliczu okazji nie kradną - z przekonania, z lęku, z lojalności, z przyzwoitości. Inni mogą kraść nawet bez okazji, z premedytacją, z potrzeby, z ideologii.

To nie twierdzenie absolutne, lecz heurystyka: wskazuje, że warunki mogą prowokować do czynu, ale nie determinują go. Do której grupy siebie zaliczasz?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Okazja czyni złodzieja.
>Są ludzie, którzy w obliczu okazji nie kradną - z przekonania, z lęku, z lojalności, z przyzwoitości. Inni mogą kraść nawet bez okazji, z premedytacją, z potrzeby, z ideologii.

Znam legendy o Jezusie Chrystusie ale nie jestem tak naiwny, żeby opierać na nich własne życie.

>To nie twierdzenie absolutne, lecz heurystyka: wskazuje, że warunki mogą prowokować do czynu, ale nie determinują go.

Zaklinanie rzeczywistości, w której panuje prawo dżungli.

>Do której grupy siebie zaliczasz?

Jestem jak wszyscy z natury.
Jeśli tylko będę miał okazję to ukradnę.

Cokolwiek rozwinięci ludzie powinni zredukować wszystkie okazje do kradzieży a nie polować na innych, będąc takimi samymi jak ci, na których polują.

youtu.be/5VCiU1osa3w
26-09-2025 08:51 
 Ocena 3 na 3
szarley (54911 punktów)
>>Do której grupy siebie zaliczasz?
>Jestem jak wszyscy z natury.
>Jeśli tylko będę miał okazję to ukradnę.
>Cokolwiek rozwinięci ludzie

Skoro ukradniesz, to znaczy, że do rozwiniętych się nie zaliczasz, a wszystkich wokół nazywasz prymitywnymi

Ukradniesz, a wiedza o tym co kto ma, jest ci potrzebna tylko po to, żebyś wiedział komu warto ukraść, bo skoro własne konto cię nie interesuje....

>powinni zredukować wszystkie okazje do kradzieży
Chamie, nazywasz ludzi, którzy redukują okazje do kradzieży chciwymi dziadami. Każdy, kto stawia płot jest według ciebie chciwy a to właśnie jest redukowanie okazji do kradzieży
Nie rozumiesz własnych słów złodzieju

>a nie polować na innych, będąc takimi samymi jak ci, na których polują.
To, że ty jesteś złodziejem nie znaczy że inni też są.


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Thoter (6650 punktów)

>Jeśli tylko będę miał okazję to ukradnę.
>

Możesz kraść.
Złodziej w biały dzień, co widzieli świadkowie, ukradł mi rzecz.
Zgłosiłem to na policję. Policja umarza sprawę twierdząc, że ja nie jestem właścicielem
skradzionej rzeczy. Trochę trwało żeby udowodnić, że jestem właścicielem.
Prokuratura umarza dochodzenie, powołując się na wyrok sądu ze Szczecina, tłumacząc to tym, że złodziej nie działał z zamiarem bezpośrednim.
Hamerlik, jak potrafisz udowodnić, że nie działasz z zamiarem bezpośrednim, to możesz kraść. Okradziony ma możliwość założyć sprawę cywilną, dlatego tu trzeba się zabezpieczyć.
26-09-2025 15:13 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)

>Hamerlik, jak potrafisz udowodnić, że nie działasz z zamiarem bezpośrednim, to możesz kraść. Okradziony ma możliwość założyć sprawę cywilną, dlatego tu trzeba się zabezpieczyć.

Gdzieś te bzdury wyszukał?

Brak zamiaru bezpośredniego nie legalizuje czynu. W polskim prawie kradzież jest przestępstwem niezależnie od rodzaju zamiaru. Nawet jeśli ktoś działa z zamiarem ewentualnym, może ponieść odpowiedzialność karną.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nawet jeśli ktoś działa z zamiarem ewentualnym, może ponieść odpowiedzialność karną.

Karanie jest bez sensu w obliczu możliwości powstrzymania przestępstw, niestety nikt nie chce istnienia barier dla robienia innych w konia.

W panujące zasady jest już wpleciony brak respektu dla innych ludzi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>>Hamerlik, jak potrafisz udowodnić, że nie działasz z zamiarem bezpośrednim, to możesz kraść. Okradziony ma możliwość założyć sprawę cywilną, dlatego tu trzeba się zabezpieczyć.

>Gdzieś te bzdury wyszukał?
>Brak zamiaru bezpośredniego nie legalizuje czynu. W polskim prawie kradzież jest przestępstwem niezależnie od rodzaju zamiaru. Nawet jeśli ktoś działa z zamiarem ewentualnym, może ponieść odpowiedzialność karną.
>

Odpowiedź AI na pytanie czy prokuratura może umorzyć śledztwo podając za powód to, że sprawca nie działał z zamiarem bezpośrednim.

Prokuratura umorzyła dochodzenie w sprawie kradzieży, ponieważ uznała, że sprawca nie działał z bezpośrednim zamiarem popełnienia przestępstwa. Oznacza to, że dowody nie wykazały, iż osoba ta świadomie i celowo chciała ukraść przedmiot. Brak bezpośredniego zamiaru może wynikać z różnych okoliczności, np. pomyłki, nieporozumienia lub działania pod wpływem silnych emocji. Umorzenie postępowania oznacza, że prokuratura nie dopatrzyła się znamion czynu zabronionego w rozumieniu prawa karnego.

Można komuś coś zabrać: przez pomyłkę, w wyniku nieporozumienia lub pod wpływem silnych emocji i nie musisz tego zwracać, jeżeli poszkodowany nie będzie miał wyroku sądu. Nawet jak będzie miał wyrok, w sprawie cywilnej, to też nie musisz zwracać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Możesz kraść.

Złodziejstwo to niszczycielstwo - niszczenie innych.

Nie mam ochoty niszczyć lepiej coś bym stworzył z innymi.

Niestety to nie jest proste gdy umysłami rządzi strach i chciwość.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>Gdyby istniała publicznie jawna księga kapitału pod kolektywną kontrolą opisująca nie tylko własność i jej przepływy ale także pieniądz i jego przepływy wówczas ludzie podejmowaliby decyzje zawierające w sobie więcej respektu dla innych.

Nudzisz.
Pytanie o krowy czeka na przykład takiej decyzji

Kolejne sprowokowane przez ciebie pytanie: W ubiegłym miesiącu śmieciarz w mojej wsi zarobił 8000 złotych a sklepowa 4000. jakie to ma znaczenie dla twojego respektu dla nich?
Oczywiście nie odpowiesz bo BREDZISZ

>Cieszę się, że nie podzielam waszych poglądów w kwestii tajemnicy kapitału.
Za ile sprzedano twoją działkę?
Jakoś cię to nie interesuje, a chcesz innym zaglądać do kieszeni


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Za ile sprzedano twoją działkę?
>Jakoś cię to nie interesuje, a chcesz innym zaglądać do kieszeni

W sensie - "jakoś nie wierzysz w nasze zasady".

Tak, nie wierzę w wasze zasady, nie sądzę żeby te powstały, żeby zapewnić mi bezpieczeństwo i rozwój, wprost przeciwnie uznaję je za wrogie i stworzone przeciw mi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Znowu nie doczytałeś!!!!

>Gdyby istniała publicznie jawna księga kapitału pod kolektywną kontrolą opisująca nie tylko własność i jej przepływy ale także pieniądz i jego przepływy wówczas ludzie podejmowaliby decyzje zawierające w sobie więcej respektu dla innych.

Nudzisz.
Pytanie o krowy czeka na przykład takiej decyzji
Pytanie o krowy czeka na przykład takiej decyzji
Pytanie o krowy czeka na przykład takiej decyzji
Pytanie o krowy czeka na przykład takiej decyzji

Po raz kolejny udowodniłeś, że jawność nie ma dla ciebie znaczenia, więc przestań pieerrdolić o potrzebie jawności
Co innego głosi Hamerlik a co innego Konopka

Kolejne sprowokowane przez ciebie pytanie: W ubiegłym miesiącu śmieciarz w mojej wsi zarobił 8000 złotych a sklepowa 4000. jakie to ma znaczenie dla twojego respektu dla nich?
Oczywiście nie odpowiesz bo BREDZISZ

Oczywiście nie odpowiedziałeś, więc przyznałeś, że BREDZISZ

>>Za ile sprzedano twoją działkę?
>>Jakoś cię to nie interesuje, a chcesz innym zaglądać do kieszeni
>W sensie - "jakoś nie wierzysz w nasze zasady".

Nie dorabiaj swojego sensu do tego co napisałem

PRAWDA jest taka, że nie interesuje cię własna finansowa historia, a chcesz wiedzieć za ile kupiłem sadzonki do ogrodu

Ta wiedza jest ci potrzebna tylko po to, żeby wiedzieć komu można coś ukraść

>Tak, nie wierzę w wasze zasady,
Do mamusi pisz na priv
Ja nie wierzę w twoje zasady i nie uwierzę, dopóki jedynym ich uzasadnieniem są UCIECZKI

Podaj przykład spółdzielni, która przekształciła się w spółkę na oceanicznych wyspach, bo twierdzisz, że każda spółdzielnia po to jest

Twoje zasady biorą się z UROJEŃ i setki razy to udowodniłeś, w tym przypadku też podpisujesz się Hamerlik - Debil

>nie sądzę żeby te powstały, żeby zapewnić mi bezpieczeństwo i rozwój, wprost przeciwnie uznaję je za wrogie i stworzone przeciw mi.
Cała ludzkość przeciwko biednemu Hamerciulowi.... Oj biedny ty biedny.
Jedyne co cię boli, to to, że nie możesz bezkarnie wchodzić do cudzych mieszkań i kraść

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nudzisz.

Wizjonerów prymitywnego i brutalnego świata, którzy tylko udają znudzenie, żeby nie okazać niechęci do tego co dobre i sprawiedliwe.

Wiem o co ci chodzi.

Urodziłeś się w dżungli i w dżungli pragniesz umrzeć. Cywilizacja nie jest dla ciebie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Znowu nie doczytałeś!!!!

>Gdyby istniała publicznie jawna księga kapitału pod kolektywną kontrolą opisująca nie tylko własność i jej przepływy ale także pieniądz i jego przepływy wówczas ludzie podejmowaliby decyzje zawierające w sobie więcej respektu dla innych.

Nudzisz.
Pytanie o krowy czeka na przykład takiej decyzji
Pytanie o krowy czeka na przykład takiej decyzji
Pytanie o krowy czeka na przykład takiej decyzji
Pytanie o krowy czeka na przykład takiej decyzji

Po raz kolejny udowodniłeś, że jawność nie ma dla ciebie znaczenia, więc przestań pieerrdolić o potrzebie jawności
Co innego głosi Hamerlik a co innego Konopka

Kolejne sprowokowane przez ciebie pytanie: W ubiegłym miesiącu śmieciarz w mojej wsi zarobił 8000 złotych a sklepowa 4000. jakie to ma znaczenie dla twojego respektu dla nich?
Oczywiście nie odpowiesz bo BREDZISZ

Oczywiście nie odpowiedziałeś, więc przyznałeś, że BREDZISZ

>>Za ile sprzedano twoją działkę?
>>Jakoś cię to nie interesuje, a chcesz innym zaglądać do kieszeni
>W sensie - "jakoś nie wierzysz w nasze zasady".

Nie dorabiaj swojego sensu do tego co napisałem

PRAWDA jest taka, że nie interesuje cię własna finansowa historia, a chcesz wiedzieć za ile kupiłem sadzonki do ogrodu

Ta wiedza jest ci potrzebna tylko po to, żeby wiedzieć komu można coś ukraść

>Tak, nie wierzę w wasze zasady,
Do mamusi pisz na priv
Ja nie wierzę w twoje zasady i nie uwierzę, dopóki jedynym ich uzasadnieniem są UCIECZKI

Podaj przykład spółdzielni, która przekształciła się w spółkę na oceanicznych wyspach, bo twierdzisz, że każda spółdzielnia po to jest

Twoje zasady biorą się z UROJEŃ i setki razy to udowodniłeś, w tym przypadku też podpisujesz się Hamerlik - Debil

>nie sądzę żeby te powstały, żeby zapewnić mi bezpieczeństwo i rozwój, wprost przeciwnie uznaję je za wrogie i stworzone przeciw mi.
Cała ludzkość przeciwko biednemu Hamerciulowi.... Oj biedny ty biedny.
Jedyne co cię boli, to to, że nie możesz bezkarnie wchodzić do cudzych mieszkań i kraść

>>Nudzisz.
>Wizjonerów prymitywnego i brutalnego świata,

Napisał chamski i prymitywny chciwiec

>którzy tylko udają znudzenie, żeby nie okazać niechęci do tego co dobre i sprawiedliwe.
Hamerdobre i hamersprawiedliwe

>Wiem o co ci chodzi.
Nawet cię to nie interesuje

>Urodziłeś się w dżungli
A ty w chlewie

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie dorabiaj swojego sensu do tego co napisałem
>PRAWDA jest taka, że nie interesuje cię własna finansowa historia, a chcesz wiedzieć za ile kupiłem sadzonki do ogrodu

W sensie - nie interesuje mnie wasza wizja mojej sytuacji i wbrew twoim oczekiwaniom nie przyjmuję jej za swoją?

Zgadza się.

Twoje i tobie podobnych wyobrażenie mojej sytuacji nie interesuje mnie. Nawet te wasze wyobrażenia, którym przypisujecie miano instytucji.

Nie jesteście moimi przyjaciółmi lecz wrogami więc wyjebane.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>Nie dorabiaj swojego sensu do tego co napisałem
>>PRAWDA jest taka, że nie interesuje cię własna finansowa historia, a chcesz wiedzieć za ile kupiłem sadzonki do ogrodu
>W sensie - nie interesuje mnie
W sensie takim jaki napisałem
PRZESTAŃ ZMYŚLAĆ TO, CO NAPISAŁEM TYLKO TO CZYTAJ

PRAWDA jest taka, że nie interesuje cię własna finansowa historia, a chcesz wiedzieć za ile kupiłem sadzonki do ogrodu

>wasza wizja mojej sytuacji
Znam twoją sytuację, bo w przeciwieństwie do ciebie czytam co piszesz

Żyjesz w Berlinie najmując luksusowe mieszkanie w dobrej dzielnicy, zarabiasz więcej niż średnia w stolicy Niemiec, stać cię na podróże po czterech kontynentach

Coś się nie zgadza?

Bredzisz, że życiu twoich dzieci zagraża to, że nie wiesz czyje jest pole pod lasem
Bredzisz, że masz wspólną łazienkę i kuchnię na kilka rodzin
Bredzisz, że nie wolno ci jeździć ulicami Berlina

Żyjesz w świecie urojeń

I kiedy wreszcie doczekam się odpowiedzi na moje pytania, które sam sprowokowałeś

Pytanie o krowy czeka na przykład takiej decyzji

Kolejne sprowokowane przez ciebie pytanie: W ubiegłym miesiącu śmieciarz w mojej wsi zarobił 8000 złotych a sklepowa 4000. jakie to ma znaczenie dla twojego respektu dla nich?
Oczywiście nie odpowiesz bo BREDZISZ

Podaj przykład spółdzielni, o której pisałeś.
Jaka jest różnica społecznego statusu twojej matki i mojego ?

Twoje pogardliwe chamskie ucieczki nie są odpowiedzią


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>PRAWDA jest taka

Twoja prawda, ta która służy twoim biznesom.

Najgorsze, że źle pojętym biznesom ale głowy owładniętej wizją, że pozjadala wszystkie rozumy nie przekonasz.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>PRAWDA jest taka, że nie interesuje cię własna finansowa historia, a chcesz wiedzieć za ile kupiłem sadzonki do ogrodu

>Twoja prawda,
Zaprzecz

Uwierzę ci psie gówno, jeśli odpowiesz na pytanie z iloma rodzinami masz wspólną łazienkę

Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca


Za ile poszła twoja działka?
NIE WIESZ , bo cię to nie interesuje, ale chcesz znać wydatki z mojego konta

>ta która służy twoim biznesom.
Zmyślonym przez psiego chuja

>wasza wizja mojej sytuacji
Znam twoją sytuację, bo w przeciwieństwie do ciebie czytam co piszesz

Żyjesz w Berlinie najmując luksusowe mieszkanie w dobrej dzielnicy, zarabiasz więcej niż średnia w stolicy Niemiec, stać cię na podróże po czterech kontynentach

Coś się nie zgadza?

Bredzisz, że życiu twoich dzieci zagraża to, że nie wiesz czyje jest pole pod lasem
Bredzisz, że masz wspólną łazienkę i kuchnię na kilka rodzin
Bredzisz, że nie wolno ci jeździć ulicami Berlina

Żyjesz w świecie urojeń

I kiedy wreszcie doczekam się odpowiedzi na moje pytania, które sam sprowokowałeś

Pytanie o krowy czeka na przykład takiej decyzji

Kolejne sprowokowane przez ciebie pytanie: W ubiegłym miesiącu śmieciarz w mojej wsi zarobił 8000 złotych a sklepowa 4000. jakie to ma znaczenie dla twojego respektu dla nich?
Oczywiście nie odpowiesz bo BREDZISZ

Podaj przykład spółdzielni, o której pisałeś.
Jaka jest różnica społecznego statusu twojej matki i mojego ?

Twoje pogardliwe chamskie ucieczki nie są odpowiedzią


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ta wiedza jest ci potrzebna tylko po to, żeby wiedzieć komu można coś ukraść

I czego się dowiem?

Że w domu masz telewizor podpięty do telewizji państwowej czy o twoich ziemiach leżących ugorem czekających na 10x wzrost wartości?

Co chcesz przede mną ukryć?

To, że jesteś wrogiem choć udajesz przyjaciela?

To, że jesteś owładnięty gorączką złota a pitolisz o poparciu spółdzielni, za czym nic prócz słów nie stoi?

Co tak bardzo potrzebujesz ukryć przed innymi?

Wiem co.

Zło i niesprawiedliwość.
Żeby nie reagowali na działalność wroga, których ich potajemnie niszczy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>czy o twoich ziemiach leżących ugorem
p***a twojej suki leży ugorem
Rzucasz gównem , jesteś gównem

żalisz się, że nic o mnie nie wiesz, a kiedy pisałem, że moja ziemia jest uprawiana to psi chuj i tak zmyślił, że leży ugorem

taka jest hamerprawda
Tak samo jak twój robotniczy hotel

Jeśli twoja mamusia ma posiadłości żeby nabierały wartości to twój problem
Jesteś psim gównem, zdolnym jedynie do zmyśleń


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>czy o twoich ziemiach leżących ugorem
>p***a twojej suki leży ugorem
>Rzucasz gównem , jesteś gównem

Ooo nie to co człowiek kryjący się pod pseudonimem "szarley", który głosi, że żądam informacji o rozkładzie kapitału wśród ludzi, żeby mu ukraść telewizor, bo przecież nie ziemię czy pieniądze zapisane w księdze kapitału.

Ten człowiek gównem nie rzuca tylko czyni życie innych gównem.

Ty nie masz rozumu tylko wpojona z mlekiem matki agresję.

Tatuś i dżungla nauczyli cię, że gdy będziesz szczerzyl kły inny zaczną ci ustępować.

Ale nie wszyscy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Czekam na przykład spółdzielni

>>>czy o twoich ziemiach leżących ugorem
>>p***a twojej suki leży ugorem
>>Rzucasz gównem , jesteś gównem
>Ooo nie to co człowiek kryjący się pod pseudonimem "szarley",

Powtórzysz swoje słowa w oczy?
Nie.
Więc też piszesz pod nickiem.
Znasz moje nazwisko, miałeś je w stopce.
Powtórzysz w oczy przy świadkach?
Nie. bo jesteś hamergównotchorzem

>>>czy o twoich ziemiach leżących ugorem
UDOWODNIJ, ty psie gówno

Żalisz się, że nic o mnie nie wiesz, wiesz, ale wolisz zmyślać ugory. Jesteś psim gównem, nie jest ci potrzebna wiedza, wystarczy zmyślić

Z ILOMA RODZINAMI DZIELISZ ŁAZIENKĘ?
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>kiedy pisałem, że moja ziemia jest uprawiana to psi chuj i tak zmyślił, że leży ugorem
>taka jest hamerprawda

Aha i kiedy coś głosisz pod pseudonimem kryjąc swoją tożsamość to powinienem to uznać za prawdę objawioną i uzależnić od tego swoje życiowe decyzje?

Wolę jednak za podstawę istotnych decyzji wziąć publicznie jawną księgę kapitału pod kolektywną kontrolą a takie pitolenie w internetach mieć w poważaniu.

Nawet jeśli to prawda to żądam szczegółowych informacji i też podatku od własności a na wasze prawo do tajemnicy mienia i wasze prawo własności wolnej od podatku mam WYJEBANE!

Mnie te prawa nie obowiązują ani też żadnych moralnych ludzi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Z iloma rodzinami dzielisz łazienkę?
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca

>>kiedy pisałem, że moja ziemia jest uprawiana to psi chuj i tak zmyślił, że leży ugorem
>>taka jest hamerprawda
>Aha
Taka jest hamerchujprawda
Zmyślenia i kłamstwa

>Wolę jednak
rzucać gównem, bo jesteś gównem

>Nawet jeśli to prawda to żądam szczegółowych informacji
Po co? I tak zmyślisz

>Mnie te prawa nie obowiązują
Wiem, zgwałciłeś własną córkę

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Po co?

Żeby podjąć dobre decyzje na podstawie rzeczywistych warunków i powiązań zamiast złych na podstawie fałszywych założeń, które z kolesiami w biznesach próbujecie mi w warunkach braku informacji złowrogo podłożyć.

Rozumiem, że świadomy robol jest zagrożeniem dla waszych biznesów zbudowanych na robieniu innych w konia ale MAM TO W DUPIE!

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Z iloma rodzinami dzielisz łazienkę?

>>Po co?
>Żeby podjąć dobre decyzje

Ile razy pytać o przykład krów?

>Rozumiem, że świadomy robol jest zagrożeniem dla waszych biznesów
Gówno rozumiesz
Skoro nie poradzisz przeczytać prostego komunikatu, że "robole" wybierali mnie swoim szefem i mieli zawsze pełne informacje o działaniu firmy, bo świadomy PRACOWNIK jest dla biznesu skarbem

Przestań zmyślać "szarleya"

Nie poradzisz rozmawiać z rzeczywistym człowiekiem to jebaj dalej swoje dzieci

Czekam na przykład spółdzielni o której pisałeś

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ile razy pytać o przykład krów?

Masz przestać rozpowszechniać wrogą, bo fałszywą, propagandę o braku związku wiedzy z jakością decyzji.

Ty o nic nie pytasz tylko próbujesz w ten sposób wszystkich oszukać z przymrużeniem oka do swoich kolesi w biznesach.

Niestety zgniła kultura w jakiej przyszło nam żyć toleruje taką wrogą działalność względem innych ludzi. Niestety nawet największe potężne manipulacje i potężne chamstwo są tolerowane. Dlatego wciąż powtarzam, że ta kultura jest prymitywna, brutalna i każdy cywilizowany człowiek powinien pragnąć, żeby w końcu upadła.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Skoro nie poradzisz przeczytać prostego komunikatu, że "robole" wybierali mnie swoim szefem i mieli zawsze pełne informacje o działaniu firmy, bo świadomy PRACOWNIK jest dla biznesu skarbem
>Przestań zmyślać "szarleya"

To nic nie znaczy nawet gdyby było prawdą a sądzę, ze jest co najwyżej twoją prawdą.

Trojanie wprowadzili sami konia trojańskiego do miasta. Nie rozumieli za tym koniem czai się wroga dominacja a nawet śmierć.

Jak nie włożę ręki w otwór po włóczni to nigdy nie uwierzę.

Chciałbym, żeby istota kryjąca się pod pseudonimem "szarley" była człowiekiem ale na razie widzę tylko wrogą istotę, która mną potężnie gardzi, za wszelką cenę chce mnie poniżyć w oczach wszystkich i prawdopodobnie zniszczyć moje życie, żeby swoje rozwinąć.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>Ile razy pytać o przykład krów?
>Masz przestać rozpowszechniać wrogą, bo fałszywą, propagandę o braku związku wiedzy z jakością decyzji.

To nie jest propaganda, to jest DOWÓD na to, że jawność nie ma znaczenia
Podobnie jak argument, że nie interesuje cię za ile sprzedano twoją działkę, ale chcesz wiedzieć ile wart jest mój dom
Podobnie jak pytanie o wybór pracy i mieszkania

To są ARGUMENTA

>Ty o nic nie pytasz
Pytam, a ty nie odpowiadasz.

>tylko próbujesz w ten sposób wszystkich oszukać z przymrużeniem oka do swoich kolesi w biznesach.
Zmyślonych przez kłamcę. Ile razy pisać, że ci kolesie to twoje zmyślenie?
Ile razy pytać o różnicę społecznego statusu twojej matki i mojego?
Mamusia ma kolesi w biznesach?
Ucieczka

>Dlatego wciąż powtarzam,
Tak, powtarzasz mantry i uciekasz przed argumentami i pytaniami

>>Skoro nie poradzisz przeczytać prostego komunikatu, że "robole" wybierali mnie swoim szefem i mieli zawsze pełne informacje o działaniu firmy, bo świadomy PRACOWNIK jest dla biznesu skarbem
>>Przestań zmyślać "szarleya"
>To nic nie znaczy
Wiem, dla ciebie prawda nic nie znasz, wolisz zmyślać

>Chciałbym, żeby istota kryjąca się pod pseudonimem "szarley" była człowiekiem
Chciałbym żeby Hamerlik był choć w połowie człowiekiem
Gówno nie jest argumentem

Rzuciłeś gównem, że oszukałem robotników na budowie, nie masz cienia dowodu, ale gównem rzucasz. I dziwisz się, że zasługujesz na pogardę, skoro cuchniesz gównem?

Napisałeś, że moje ziemia leży ugorem czekając na wzrost wartości. Łżesz, ale gównem rzucasz. I dziwisz się, że zasługujesz na pogardę, skoro cuchniesz gównem?

Kluczem do szacunku jest szacunek okazywany innym, rzucasz gównem - zasługujesz na pogardę.

Nie poradzisz przeczytać prostego komunikatu, że "robole" wybierali mnie swoim szefem i mieli zawsze pełne informacje o działaniu firmy, bo świadomy PRACOWNIK jest dla biznesu skarbem

A ty, pieerdolisz, że każda spółdzielnia przekształca się w spółkę na oceanicznych wyspach
Podaj przykład choć jednej, setki razy pytałem, o uzasadnienie TWOICH SŁÓW. TWOICH!!!!!!
Pogarda. No to w zamian dostajesz to, czym rzucasz
Dziwi cię to?

>ale na razie widzę tylko wrogą istotę, która mną potężnie gardzi,
Pracujesz na pogardę

>za wszelką cenę chce mnie poniżyć
Nie da się poniżyć gówna. Poniżasz się sam kłamiąc, że mieszkasz w robotniczym hotelu i nie wolno ci jeździć ulicami Berlina.

>w oczach wszystkich i prawdopodobnie zniszczyć moje życie, żeby swoje rozwinąć.
Ależ pokaz narcyzmu
W jaki sposób mogę zniszczyć twoje życie?
Oczywiście , ucieczka
Jak twoja śmierć może mnie rozwinąć?
Oczywiście , ucieczka
I ty domagasz się szacunku?

Kolejne sprowokowane przez ciebie pytanie: W ubiegłym miesiącu śmieciarz w mojej wsi zarobił 8000 złotych a sklepowa 4000. jakie to ma znaczenie dla twojego respektu dla nich?
Oczywiście nie odpowiesz bo BREDZISZ

Trzeci raz o to pytam i trzeci raz odpowiadasz "żądam pogardy dla siebie"
No to masz pogardę

Skończ swoją pogardę, przestaniesz obrywać rykoszetem


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>Ile razy pytać o przykład krów?
>>Masz przestać rozpowszechniać wrogą, bo fałszywą, propagandę o braku związku wiedzy z jakością decyzji.
>To nie jest propaganda, to jest DOWÓD na to, że jawność nie ma znaczenia

To jest rzeczywiście dowód na twoją obronę tajemnic i prawa do karania ludzi prawdomównych.

To jest dowód na to, że twoje deklaracje, iż nie masz nic do ukrycia człowieku bez tożsamości występujący tu pod pseudonimem, są całkowicie bez pokrycia, pustosłowie za którym nic nie stoi.

To jest dowód na to, że jesteś manipulatorem cudzych psyche i wrogim innym ludziom kłamcą.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Podobnie jak argument, że nie interesuje cię za ile sprzedano twoją działkę, ale chcesz wiedzieć ile wart jest mój dom

Nie interesuje mnie działanie, które mogłoby mnie dodatkowo osłabić a was dodatkowo wzmocnić, przez co moglibyście nade mną zupełnie dominować. Interesują mnie działania, które mnie wzmocnią a was osłabią a przynajmniej dopóki jesteście mi wrodzy.

Mam ci dać pełne info o sobie, żebyś mógł dobrze przygotować się do ataku z ukrycia człowieku bez twarzy?

Może najpierw przedstaw się po 15 latach rozmowy.
Napisz kim jesteś.
Jeden raz w życiu podpisz się własnym nazwiskiem pod swoimi słowami i weź za nie odpowiedzialność.

Nie pozwolę wam wciągnąć mnie w kanał.
Już raz wam na to pozwoliłem i zapłaciłem bardzo wysoką cenę.
Dobrze, że choć częściowo udało mi sie uwolnić od waszej pułapki.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>>>Ile razy pytać o przykład krów?
>>>Masz przestać rozpowszechniać wrogą, bo fałszywą, propagandę o braku związku wiedzy z jakością decyzji.
>>To nie jest propaganda, to jest DOWÓD na to, że jawność nie ma znaczenia
>To jest rzeczywiście dowód na twoją obronę tajemnic
Ile razy pytać o przykład krów? Tak łatwo udowodnić potrzebę jawności
Tak, bronię prawa do tajemnic, choć sam nie mam tajemnic, bo ich nie potrzebuję
Ty nie jesteś w stanie podać argumentów na rzecz jawności wszystkiego

>i prawa do karania ludzi prawdomównych.
Zmyślasz moje poglądy

>To jest dowód na to, że twoje deklaracje, iż nie masz nic do ukrycia człowieku bez tożsamości
Kolejne zmyślenie hamerchuja

>>Podobnie jak argument, że nie interesuje cię za ile sprzedano twoją działkę, ale chcesz wiedzieć ile wart jest mój dom
>Nie interesuje mnie działanie

Nie interesuje cię stan twojego konta po licytacji działki
To jest FAKT i do tego sam się przyznałeś

>Mam ci dać pełne info o sobie,
Nie, masz przestać żądać ode mnie pełnej informacji klub uzasadnić potrzebę tych informacji
Ucieczka

Pytałem o przykład spółdzielni
Ucieczką, udowodniłeś, że BREDZISZ

>Może najpierw przedstaw się po 15 latach rozmowy.
Może najpierw powtórz swoje słowa TWARZĄ W TWARZ, człowieku bez twarzy

>Napisz kim jesteś.
I;e razy?

>Jeden raz w życiu podpisz się własnym nazwiskiem pod swoimi słowami i weź za nie odpowiedzialność.
Jeden raz w życiu powtórz swoje słowa w realu i weź za nie odpowiedzialność.

>Już raz wam na to pozwoliłem i zapłaciłem bardzo wysoką cenę.
Buahahahahahahahhahahahah

>Miejmy nadzieję, że kiedyś w końcu zbierzesz owoce swojej pracy.
Już zbieram. żyję sobie dostatnio otoczony rodziną, przyjaciółmi i życzliwymi sąsiadami
A póki pracowałem, podwładni wybierali mnie swoim szefem

Napisałeś, że moje ziemia leży ugorem czekając na wzrost wartości. Łżesz, ale gównem rzucasz. I dziwisz się, że zasługujesz na pogardę, skoro cuchniesz gównem?
Cuchniesz gównem

Kluczem do szacunku jest szacunek okazywany innym, rzucasz gównem - zasługujesz na pogardę.

>w oczach wszystkich i prawdopodobnie zniszczyć moje życie, żeby swoje rozwinąć.
Ależ pokaz narcyzmu
W jaki sposób mogę zniszczyć twoje życie?
Oczywiście , ucieczka
Jak twoja śmierć może mnie rozwinąć?
Oczywiście , ucieczka
I ty domagasz się szacunku?

Kolejne sprowokowane przez ciebie pytanie: W ubiegłym miesiącu śmieciarz w mojej wsi zarobił 8000 złotych a sklepowa 4000. jakie to ma znaczenie dla twojego respektu dla nich?
Oczywiście nie odpowiesz bo BREDZISZ

Trzeci raz o to pytam i trzeci raz odpowiadasz "żądam pogardy dla siebie"
No to masz pogardę

Skończ swoją pogardę, przestaniesz obrywać rykoszetem


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Pracujesz na pogardę

A ty na nienawiść i zapewne zapracujesz na nią.

Miejmy nadzieję, że kiedyś w końcu zbierzesz owoce swojej pracy.

Biedni są ludzie, którzy ci ufają i nie rozumieją kim jesteś naprawdę, już po zdjęciu wszystkich masek.

youtu.be/5VCiU1osa3w

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365