Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ja BÓG

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
27-02-2012 21:14Zetsu (89 punktów)Ja BÓG
Pytam Boga - czy, i dlaczego?
Do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi.
Pytam Boga dlaczego ?
Sam znajduję odpowiedź
Czy to bóg mi podpowiedział, czy sam nim Jestem ?

Pytanie może dziwne - czy znajdujesz w sobie pierwiastek Boskości? a jeżeli tak to jaki?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

myprecious (7170 punktów)
>Pytam Boga - czy, i dlaczego?
>Do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi.
>Pytam Boga dlaczego ?
>Sam znajduję odpowiedź
>Czy to bóg mi podpowiedział, czy sam nim Jestem ?
>Pytanie może dziwne - czy znajdujesz w sobie pierwiastek Boskości? a jeżeli tak to jaki?

Zdefiniuj słowa 'bóg' i 'pierwiastek boskości'

Jesus shaves!
27-02-2012 21:58 
 Ocena 4 na 4
Matix (5786 punktów)
"Bóg" = God.
"Pierwiastek boskości" = sqrt(God).
KORIUS (14106 punktów)
(zablokowany)
>Pytam Boga - czy, i dlaczego?
>Do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi.
>Pytam Boga dlaczego ?
>Sam znajduję odpowiedź

-To jak w takiej przerobionej ludowej przyśpiewce:
Stał się cud pewnego razu
Dziad przemówił do obrazu
On do niego ani słowa
Taka była ich rozmowa

>Czy to bóg mi podpowiedział, czy sam nim Jestem ?
-Jeśli nim jesteś to ja mam kilka spraw do załatwienia i całą kupę pytań

>Pytanie może dziwne - czy znajdujesz w sobie pierwiastek Boskości? a jeżeli tak to jaki?
-Lantanowce, aktynowce.....nie znalazłem


Jakości rozumu nie należy mierzyć ilością wiedzy, lecz stosunkiem do prawdy.
marcin1902 (3438 punktów)
>Pytanie może dziwne - czy znajdujesz w sobie pierwiastek Boskości? a jeżeli tak to jaki?

Taa, mam boskie łydki.

"Przepraszam za spóźnienie [...] ale nie mogłem znaleźć koszernego parkingu."
tivk (99 punktów)
Ja wychodzę z założenia, że każdy jest swoim własnym "bogiem". Wszyscy ludzie mają swoje zdanie, poglądy, opinie, kierują się różnymi ideami. Od ich rozumu i działań zależy to, czy znajdą odpowiedzi na nurtujące pytania, jak potoczy się ich przyszłość. Co prawda zdarzają się zagadki, które nie doczekały się swojego rozwiązania, ale wszystko jest do zrobienia. Nie jestem w stanie uwierzyć, że mój los jest z góry ustalony przez jakiegoś wszechwiedzącego i wszechmocnego bożka.
"Umiesz liczyć, licz na siebie."
diogenes (42753 punktów)
>czy znajdujesz w sobie pierwiastek Boskości?

Zerknij do tablicy Mendelejewa.
O czym bredzisz?

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
Artur@R (7115 punktów)
>Pytam Boga - czy, i dlaczego?
....
>Czy to bóg mi podpowiedział, czy sam nim Jestem ?<

Jeśli gadasz od czasu do czasu - do siebie albo obrazka, zdjęcia lub nieobecnej osoby - to jeszcze nic straszengo, wszystkim się do zdarza, w różnych okolicznościach i w różnych momentach życia.
Ale.... jeśli słyszysz podpowiedzi Boga - to czym prędzej trzeba się udać do lekarza, to objaw chorobowy.


"Jestem w kłopotliwym położeniu; zaplątałem się w życie bez własnej zgody."

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365