Racjonalista - Strona głównaDo treści
Rynce opadają.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
04-03-2012 09:54michu (73 punktów)Rynce opadają.
"Panie dobry jak chleb..." contra" Nie samym chlebem żyje człowiek..." contra "Bo tu już nie ma chleba, , To Bóg, to Jezus mój!" -> szczerze mówiąc to to totalnie bez sensu, do tego jak na jednej Mszy bezmózgowcy śpiewają wszystko co ma chleb w tekście.... to nie ma sensu HELP - trudno mi to zrozumieć...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

KarolG (2892 punktów)
Byłeś na rannej mszy, czy co?

Thank God, I'm an atheist
michu (73 punktów)
To nie jest przemyślenie z porannej Mszy. Dużo wcześniej mnie to zastanawiało. Swoją drogą teraz to jakieś pieśni pokutne się śpiewa raczej, w nich nie ma nic o jedzeniu
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>"Panie dobry jak chleb..." contra" Nie samym chlebem żyje człowiek..." contra "Bo tu już nie ma
>chleba, , To Bóg, to Jezus mój!" -> szczerze mówiąc to to totalnie bez sensu, do tego jak na jednej
>Mszy bezmózgowcy śpiewają wszystko co ma chleb w tekście.... to nie ma sensu HELP - trudno mi
>to zrozumieć...

I to jest Ważny Głos w dyskusji o potrzebie Komunii Świętej pod dwiema postaciami .


...a słodkich pierniczków dla wszystkich nie starczy i tak. (Bułat Okudżawa)
04-03-2012 13:02 
 Ocena 1 na 1
astrotaurus (12445 punktów)
>
>I to jest Ważny Głos w dyskusji o potrzebie Komunii Świętej pod dwiema postaciami .
Z naciskiem na popitkę!

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.
monter (81 punktów)
To znaczy, że uległeś propagandzie dietetyków i usunąłeś pieczywo ze swojego menu, a ziemniaczki ( a fuj ) jesz nie polane sosikiem (nawet nie dopuszczam myśli żywienia sałatą).
Błądzisz bracie, tylko kroma chleba ze smalczykiem zapita jasnym piwkiem przybliży Cię do nieba.
michu (73 punktów)
>To znaczy, że uległeś propagandzie dietetyków i usunąłeś pieczywo ze swojego menu, a ziemniaczki ( a fuj ) jesz nie polane sosikiem (nawet nie dopuszczam myśli żywienia sałatą).
>Błądzisz bracie, tylko kroma chleba ze smalczykiem zapita jasnym piwkiem przybliży Cię do nieba.
>
Ha, ja pisałem o pieśniach kościelnych w czasie postu... co nie przekłada sie na moje menu:P Poza tym jem wszystko oprocz zieminakow <bleeeee>
monter (81 punktów)
Oto egzegeza:
Chleb jest dobry i inne rzeczy mogą być co najwyżej tak dobre jak chleb. Gdy było by inaczej śpiewali by np. chlebie dobry jak bóg.
Smalec i piwo (w moim przypadku, inni mogą mieć inne upodabnia) dowodzą prawdziwości nie samym chlebem człowiek żyje.
Jak już pojesz i popijesz to znajdujesz taką błogość.

No i tym kończę wydurnianie.



Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365