Racjonalista - Strona głównaDo treści
Autorefleksja cd.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
27-01-2025 22:25farmer (22440 punktów)Autorefleksja cd.
Jakie znacie najmniej INTELIGENTNE odpowiedzi w wątkach.

Dość często gdy ktoś nie potrafi trwac dalej w dyskusji używa słowa BEŁKOT ale nie tylko.

A przecież już ten wpis można tak okreslic lub nie ale dzije się tak nie na początku tylko pod koniec najczesciej gdy dany rozmówca nie potrafi już więcej nic napisać. I czuję się bezsilny.

Na początku jest jeszcze zapał. Ale potem okazuje się jednak że strona cierpliwie odpisuje więc następuje frustracja.


Generalnie poziom rozmów jaki obserwuje przez 15 lat na tym forum ma zazwyczaj podobny przebieg.
Zazwyczaj dużo zależy czy jest się po stronie racjonalnej czy też nie. Choć na tym forum chyba tylko Elasp nie uważał się za Racjonaliste
Nie potrafię jednak znaleźć odpowiedniego słowa

Niektórzy mieli by łatwo określić kto jest kim .
Zanzcy ja też ale jak to napisać skoro trzeba wymówić?
Racjonalizm jest trudny. Raczej wątpię by to forum wróciło gdzieś w obszary z przed kilkunastu lat.


Albo żeby choć było widać że sami ludzie szukają czegoś co jest Racjonalistą.


Odpowiadając Bełkot. Nie potrzeba wchodzić na tą stronę.
A przecież trzeba sobie zdawać sprawę gdzie się jest.
I jakie wymagania stawia takie miejsce.

Zastanawialiście się kiedyś czemu INNI nie tworzą tematów?
Że właściwe dzień w dzień jest podobny obszar rozmów?
Że nawet taki temat jak podejmuje jest zupełna odskocznia?

Że właściwe każdy mógłby coś wpisać. Co nie jest odrazu skazane na kontrowersyjna odpowiedź BELKOT.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Duch Prawdy (14788 punktów)
>BELKOT.
Rzeczy należy nazywać po imieniu. Nie chcesz (nie potrafisz?) zrozumieć, że nic merytorycznego na temat mojej religii\duchowości nie wiesz, dlatego pienisz się na mnie. Powinieneś całkowicie odwrócić swoje myślenie, zejść z adwersarza i spróbować dowiedzieć się o czym on mówi. Do tego potrzebne jest myślenie, dobra wola i zadawanie pytań. Jak długo będziesz tkwił w świecie, że wiesz i o nic nie musisz pytać, tylko oceniasz adwersarza, tak długo będziesz w iluzji, że wiesz. Guzik wiesz, masz pejoratywny stosunek do religii, co mnie nie dziwi, bo religie w większości są do bani, nie ma w nich duchowości, tylko cuda i cwaniactwo i ty na tej podstawie wymyśliłeś sobie, że wszystkie. Masz z góry założoną tezę, a z kimś takim nie da się rozmawiać merytorycznie.

DUCH


www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349
28-01-2025 12:41 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>BELKOT.
>Rzeczy należy nazywać po imieniu.


Musisz najpierw sam zrozumieć co piszesz. Potem zrozumieć co inni piszą a potem dawać rady PSEUDO DOKTORZE.

Pycha przesłania ci racjonalne postrzeganie świata.

Bełkot ? Cóż to nie wymaga wysiłku by tak na pisać. Zdecydowanie łatwiej napisać bełkot.

Brak ci Autorefleksji.

Zacznij czytać ze zrozumieniem tak jak tego chcesz.
Zobaczysz świat dalej niż czubek swojego Ludzkiego Nosa.




Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
28-01-2025 13:14 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14788 punktów)
Nic nowego, żadnej autorefleksji, tylko ocenianie adwersarza..., poszukaj jeszcze co napisałem w minionych latach i powyrywaj z kontekstu...

DUCH


www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349
farmer (22440 punktów)
>Nic nowego, żadnej autorefleksji, tylko ocenianie adwersarza..., poszukaj jeszcze co napisałem w minionych latach i powyrywaj z kontekstu...
>DUCH

Z kontekstu ? To jest pierwsza odpowiedz pdeudodoktorku jakiej udziliłes w w temacie

Ty chcesz być zrozuminy? Ale robisz diagnozy pdeudodoktorku?
Przeczytaj wiec że zrozumieniem temat odpowiedz. I odpisz zrozumiale.

Zastosuj się więc do swojej rady.

Póki co AD PERSONAM.i to jest ad personam. Zero w temacie 100% na temat adwersarza.

I wciąż zero autorefleksji. Pycha .

To bardzo dobrze pokazuje jak chcesz być traktowany jak traktujesz.


Duch Prawdy (14788 punktów)
>>Nic nowego, żadnej autorefleksji, tylko ocenianie adwersarza..., poszukaj jeszcze co napisałem w minionych latach i powyrywaj z kontekstu...
>Z kontekstu ? To jest pierwsza odpowiedz pdeudodoktorku jakiej udziliłes w w temacie
Z tematu wyziera depresja, nie lekceważ tego, często chory nie wie, że ma depresję. Zadałem ci wówczas pytanie: "Byłeś u lekarza, czy sam się zdiagnozowałeś?" Ciągle do tego wracasz, może jest coś na rzeczy, co ci szkodzi zbadać się u lekarza, a nie diagnozować samemu. Ucieszę się jeśli lekarz stwierdzi, że wszystko jest ok i moja troska o ciebie to było dmuchanie na zimne.

DUCH

www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349
farmer (22440 punktów)
>>>Nic nowego, żadnej autorefleksji, tylko ocenianie adwersarza..., poszukaj jeszcze co napisałem w minionych latach i powyrywaj z kontekstu...
>>Z kontekstu ? To jest pierwsza odpowiedz pdeudodoktorku jakiej udziliłes w w temacie
>Z tematu wyziera depresja,



Wskaż pseudo doktorku co na to wskazuje.

Zobaczymy podstawy czytania ze zrozumieniem których ewidentnie nie posiadasz.

Póki co wykazałem twój atak ad personem.

0 merytoryki. 100% ad personem.

Cały ty. PychA.

Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
Duch Prawdy (14788 punktów)
>>>>Nic nowego, żadnej autorefleksji, tylko ocenianie adwersarza..., poszukaj jeszcze co napisałem w minionych latach i powyrywaj z kontekstu...
>>>Z kontekstu ? To jest pierwsza odpowiedz pdeudodoktorku jakiej udziliłes w w temacie
>>Z tematu wyziera depresja,
>Wskaż pseudo doktorku
ad personam
>co na to wskazuje.
Treść i zdjęcia, a także moje wcześniejsze rozmowy z tobą, w których są niepokojące sygnały.
>Zobaczymy podstawy czytania ze zrozumieniem których ewidentnie nie posiadasz.
>Póki co wykazałem twój atak ad personem.
Moją troskę błędnie odczytałeś jako ad personam.
>0 merytoryki. 100% ad personem.
jw.
>Cały ty. PychA.
jw.

DUCH


www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349
farmer (22440 punktów)
>>>>>Nic nowego, żadnej autorefleksji, tylko ocenianie adwersarza..., poszukaj jeszcze co napisałem w minionych latach i powyrywaj z kontekstu...
>>>>Z kontekstu ? To jest pierwsza odpowiedz pdeudodoktorku jakiej udziliłes w w temacie
>>>Z tematu wyziera depresja,
>>Wskaż pseudo doktorku
>ad personam
>>co na to wskazuje.
>Treść i zdjęcia, a także moje wcześniejsze rozmowy z tobą, w których są niepokojące sygnały

Ty kontaktujesz z rzeczywistością? Bo ja mam wątpliwości.
Rozmawiamy o twojej wypowiedzi gdzie adpersonem odniosłeś się do mnie nie wypadając się na temat. udzielając pseudo analizy bez podstaw PSEUDO DOJTORKU

Co w tych zdjęciach wskazuje na depresję? Ty masz jakieś urojenia czy co ?
Zdjęcie zrobione z miejsca do którego ty raczej nie dotrzesz ma wskazywać na depresję?
A co miałem zrobić zdjęcie z kibla jak SRAM? I zacząć się zastanowiac i wstawic to na forum?

Ty rozumiesz że ludzie wychodzą z domu idą na plażę i nie myślą tam o RELIGI PRAWDY?

No to cię uświadomiłem.

Wskaż ta treść pseudo doktorku. Która to tresc wskazuje że osoba jest w depresji.

Ty masz ewidentny problem z czytaniem ze zrozumieniem.....i analiza zwyczajnych ZDJĘĆ.

LEKCJA nr.1 dla DUCHA PRAWDY.

Zacznijmy od podstaw.

Jakie jest pytanie w temacie i o co w nim chodzi.

Podpowiedź. Co to jest IRUN.
W celu zrozumienia tekstu użyj słów jak zaduma refleksja.




Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
Duch Prawdy (14788 punktów)
Nie rozstrzygniemy tego, często pisałeś o samotności itd..., moją troskę całkowicie błędnie odczytałeś... Temat uważam za wyczerpany, mielisz w kółko to samo. Pa.

DUCH

www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349
farmer (22440 punktów)
>Nie rozstrzygniemy tego, często pisałeś o samotności itd..., moją troskę całkowicie błędnie odczytałeś... Temat uważam za wyczerpany, mielisz w kółko to samo. Pa.
>DUCH
>
www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349


Nie tak prosto psudodoktorzyno. Czytanie ze zrozumieniem oznacza że nie atakuje się osoby dając pseudo analizy bez podstaw merytorycznych.

Bo jest to właśnie ADPRESONAM. Twoja wypowiedź była pierwsza i nie dotyczyła tematu tylo zacząłes diagnozę.

Wymagasz od innych zrozumienia a sam bawisz się w doktorzyne.

Czytaj ze zrozumieniem pisz ze zrozumieniem nie atakuj nie dawaj głupich rad których nie byłbyś wstanie wypowiedzieć.


Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
Duch Prawdy (14788 punktów)
Jeśli chcesz ze mną rozmawiać musisz wyleczyć się z pogardy i chamstwa.

DUCH

www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349
farmer (22440 punktów)
>Jeśli chcesz ze mną rozmawiać musisz wyleczyć się z pogardy i chamstwa.

Nie tak prosto Pseudo doktorku. Najpierw odrób lekcje nr1 i naucz się czytać ze zrozumieniem.


Jak się tego nauczysz przestanuec atakować ad personem w rozmowie i stawiać diagnozy psudodoktorzyno.

Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
Duch Prawdy (14788 punktów)
farmer (22440 punktów)
>Do lekarza.

Pisz pełnym zdaniem zrozumiale nie atakuj adpersonam

To jest forum dyskusyjne a nie poradnia zdrowia pseudokotra DUCHAprawdyPYCHY z jego diagnozami.

OSZOŁOMIE nikt tu nie oczukeje twoich glupich diagnoz tylko jeśli wypowiadasz się w temacie to przeczytaj z zrozumieniem i odpisz tak jak najbardziej sensownie potrafisz.
Jak chcesz się pobawic w doktorka to zmień miejsce.

To portal racjonalista. Jeszcze wiele się musisz nauczyć.




NIKT tu się nie będzie przed tobą tłumaczył pseudodoktorzyno od siedmiubolesci. To nie twoj dom. Tam sobie pyskuj do domowników i wysyłaj ich do lekarza.

Na drugi raz cwaniaku zastanowisz się co piszesz. Choć takie oporne jednostki jak ty potrzebują czasu by stulić PYSK i nie atakować innych.







Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
Duch Prawdy (14788 punktów)
>Pisz pełnym zdaniem zrozumiale nie atakuj adpersonam
Do lekarza.

DUCH


www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349
farmer (22440 punktów)
>>Pisz pełnym zdaniem zrozumiale nie atakuj adpersonam
>Do lekarza.

To nie jest twój dom. Nie stoisz przed lustrem.

To forum dyskusje na którym nie atakuje się adpersonem tak jak zrobiłeś to ty.



W tematach w których się wypowiadasz pisz na temat. Twoje urojenia na temat drugiej osoby nie są tematwm rozmowy.

Jeśli nie kontaktujesz z rzeczywistością i potrzebujesz kogoś kto ci wytłumaczy proste zasady funkcjonowania w społeczeństwie i na forach poproś kogoś.

Pisz zrozumiale staraj się zrozumieć nie odpowiadaj jeśli nie rozumiesz punktu 4 regulaminu który złamałeś

Poproś kogoś z bliskiego otoczenia niech wytłumaczy ci podstawowe zasady społeczne które łamiesz.

Nie baw się w pseudoktorka w internecie. Poproś rodzinę i róbcie to w domu.
Obce osoby nie są zainteresowane twoimi pseudoporadami.




Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
Duch Prawdy (14788 punktów)
>>>Pisz pełnym zdaniem zrozumiale nie atakuj adpersonam
>>Do lekarza.
>To nie jest twój dom.
Mój.
>To forum dyskusje
Nie ma o czym rozmawiać, gdy nie ma z kim.

DUCH


www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349
farmer (22440 punktów)
>>>>Pisz pełnym zdaniem zrozumiale nie atakuj adpersonam
>>>Do lekarza.
>>To nie jest twój dom.
>Mój.
.

To nie jest twój dom. Nie stoisz przed lustrem.

To forum dyskusje na którym nie atakuje się adpersonem tak jak zrobiłeś to ty.

W tematach w których się wypowiadasz pisz na temat. Twoje urojenia na temat drugiej osoby nie są tematwm rozmowy.

Jeśli nie kontaktujesz z rzeczywistością i potrzebujesz kogoś kto ci wytłumaczy proste zasady funkcjonowania w społeczeństwie i na forach poproś kogoś.

Pisz zrozumiale staraj się zrozumieć nie odpowiadaj jeśli nie rozumiesz punktu 4 regulaminu który złamałeś

Poproś kogoś z bliskiego otoczenia niech wytłumaczy ci podstawowe zasady społeczne które łamiesz.

Nie baw się w pseudoktorka w internecie. Poproś rodzinę i róbcie to w domu.
Obce osoby nie są zainteresowane twoimi pseudoporadami.



Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
Duch Prawdy (14788 punktów)
>>>>>Pisz pełnym zdaniem zrozumiale nie atakuj adpersonam
>>>>Do lekarza.
>>>To nie jest twój dom.
>>Mój.
>To nie jest twój dom.
Naucz się czytać ze zrozumieniem - Mój.

DUCH


www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349
farmer (22440 punktów)
>>>>>>Pisz pełnym zdaniem zrozumiale nie atakuj adpersonam
>>>>>Do lekarza.
>>>>To nie jest twój dom.
>>>Mój.
>>To nie jest twój dom.
>Naucz się czytać ze zrozumieniem - Mój.

Jesteś gościem na tym serwerze jak ja.

Zaakceptowałes regulamin którego punkt 4 łamiesz.

To nie jest twój dom. Czytaj regulamin że zroumieniem oraz informacje gdzie jesteś. Są one dotępne.

Do twojego domu bym nie wszedł.



Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
Duch Prawdy (14788 punktów)
>Do twojego domu bym nie wszedł.
To dobrze, bo chamów gardzących ludźmi nie zapraszam.

DUCH


www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349
farmer (22440 punktów)
>>Do twojego domu bym nie wszedł.
>To dobrze, bo chamów gardzących ludźmi nie zapraszam.
>DUCH

Dlatego oszołomie to nie jest twój Dom jak piszesz.

A serwer na którym jesteś gościem. Gdzie nie respektujesz zasad i obrazasz stosujac ataki adpersonam.

Tak jak poniżej.



Na szczęście nikt cię o zaproszenie nie musi pytac by tu być.

Ty już miałeś swoja stronę. Ale wolisz na cudzym. Idź do sobie i Tam się panosz i mędrkuj.
Nie jesteś w swoim domu a nie stronie internetowej

Poproś kogoś z bliskiego otoczenia niech wytłumaczy ci podstawowe zasady społeczne które łamiesz.

Nie baw się w pseudoktorka w internecie. Poproś rodzinę i róbcie to w domu.
Obce osoby nie są zainteresowane twoimi pseudoporadami.


Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
Duch Prawdy (14788 punktów)
Masz z góry założoną tezę, a z kimś takim nie da się rozmawiać merytorycznie.

DUCH


www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349
29-01-2025 16:09 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>Masz z góry założoną tezę, a z kimś takim nie da się rozmawiać merytorycznie.

To nie teza a fakt. To jest twój atak ad personam

Jedyna wypowiedz w temacie jakiej udzieliłes jest skierowany przexiw osobie i nie odnośi się do tematu.



To nie jest forum z poradami od pseudo doktorzyny Ducha Prawdy. Tylko miejsce do rozmów.
.

Jeśli chcesz się bawić w doktora rób to w swoim domu albo przed lustrem.

Nikt nie potrzebuje twoich glupich uwag.
Już ci pislałem niech ci ktoś wytłumaczy gdize jesteś jak się należy zachować.
Nie jestem twoją opiekunka.

Masz przestrzegać regulaminu forum.
Ja w prosty sposób pokazlem

Że NIE POTRAFISZ CZYTĆ i odpowiadac że zrouminiem.



Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
Duch Prawdy (14788 punktów)
>>Masz z góry założoną tezę, a z kimś takim nie da się rozmawiać merytorycznie.
>To nie teza a fakt. To jest twój atak ad personam
To, że sobie coś odczytujesz za atak, a nie moją troskę o ciebie, to twój "fakt".

DUCH

www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349
farmer (22440 punktów)
>>>Masz z góry założoną tezę, a z kimś takim nie da się rozmawiać merytorycznie.
>>To nie teza a fakt. To jest twój atak ad personam
>To, że sobie coś odczytujesz za atak, a nie moją troskę o ciebie, to twój "fakt".

W doktorka pobaw się w domu albo przed lustrem. Skończyłem ta dyskusje.

I twoje głupie tłumacznie. Myślisz że ktoś jest głupi i będzie cię słuchał i twoich pseudo rad bo ty masz urojenia.

Weź idź do kogoś niech ci wytłumaczy. Co to forum co to zdjęcie co to tekst niech ci przeczyta i wytłumaczy.

Nie jestem twoją NIANKĄ.
Masz ewidentny problem z prostym zrozumieniem gdzie co jak.



Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
Duch Prawdy (14788 punktów)
>>>>Masz z góry założoną tezę, a z kimś takim nie da się rozmawiać merytorycznie.
>>>To nie teza a fakt. To jest twój atak ad personam
>>To, że sobie coś odczytujesz za atak, a nie moją troskę o ciebie, to twój "fakt".
>W doktorka pobaw się w domu albo przed lustrem.
OK

DUCH

www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365