 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Świat
| Napisano | Autor | Tytuł | | 31-12-2025 21:40 | okragly (21676 punktów) | wyścig
1 na 1 | tak jak usazyd pokonał nas (komunę) wyścigiem zbrojeń, i odebrał nam cały majątek, tak teraz Komuniści z Chin wyścigiem zbrojeń pokonają usazyda  oczywiście, MY wierne psy usazyda będziemy płakać po naszym panu, ale po 30 latach żałoba minie i znów staniemy się PRLem zaprzyjaźnionym z Rosją a Polscy żołnierze wykleci i Ukrainskie UPA pójdą do lamusa i wróci jezyk rosyjski do szkół (moja pierwsza dwója na świadectwie, to z j rosyjskiego, w 5 kl SP, może powinienem się domagac o zadość uczynienie mojego cierpienia za komunizm w PRL-u, bo nauka j rosyjskiego była dla mnie gorsza od więzienia) | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | Kautilja (6853 punktów) | > tak jak usazyd pokonał nas (komunę) wyścigiem zbrojeń, i odebrał nam cały majątek, tak teraz> Komuniści z Chin wyścigiem zbrojeń pokonają usazyda>  Jaki majątek? Amerykanie mają przewagę nad Chinami w zbrojeniach. Przypominam Ci, że dzierżą duopol z Rosją jeśli idzie o atom. www.globalfirepower.com/countries-listing.phpwww.global(*)ry_id=united-states-of-americawww.global(*)th-detail.php?country_id=china> oczywiście, MY wierne psy usazyda będziemy płakać po naszym panu, ale po 30 latach żałoba minie i> znów staniemy się PRLem zaprzyjaźnionym z Rosją a Polscy żołnierze wykleci i Ukrainskie UPA pójdą do> lamusaProkremlowski "komunista" z Ciebie. Mentalność lokaja. Czyli według tego sposobu myślenia można być albo psem x albo psem y. > i wróci jezyk rosyjski do szkół (moja pierwsza dwója na świadectwie, to z j rosyjskiego, w 5 kl SP,> może powinienem się domagac o zadość uczynienie mojego cierpienia za komunizm w PRL-u, bo nauka j> rosyjskiego była dla mnie gorsza od więzienia)Wróżbita ze mnie żaden, ale nie ma według mnie tych cech uniwersalizmu co zachód, zarówno Pekin jak Moskwa. Także uważam, że nawet gdyby doszło do zmiany hegemonicznej, czego oczywiście wykluczać nie można, to nie grozi nam według mnie, ani zalew rosyjskimi książkami, ani wyparcie języka angielskiego na rzecz języka mandaryńskiego.
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >tak jak usazyd pokonał nas (komunę) wyścigiem zbrojeń, i odebrał nam cały majątek, tak teraz> >Komuniści z Chin wyścigiem zbrojeń pokonają usazyda> >  > Jaki majątek?cały majątek. Budowałem dom, wszystko od cementu po cegły, dachówki na końcu farby były usazyda. Nie ma żadnej Polskiej firmy budowlanej (nie liczę januszy biznesu zajmujących się ręcznym kopaniem rowów, murowaniem) Byłem w sklepie, oczywiście nawet żabka jest usazyda i tylko ziemniaki polskie, ale już frytki czy czipsy, czy wódka z tych ziemniaków sa usazydowskie, my libki niedorozwojki nie potrafimy tak skomplikowanej potrawy wyprodukować bo naszym bogiem jest INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ czyli LIBERALIZM, gad nasz tak zainfekował, że do konca swiata będziemy jego niewolnikami > Amerykanie mają przewagę nad Chinami w zbrojeniach.tak, ale to zbrojenie ma 50 lat, Chiny wszystko maja nówka sztuka w 2wś Francja też miała wiecej czołgów, armat, karabinów, ... ale to było 10 letnie starocie > >oczywiście, MY wierne psy usazyda będziemy płakać po naszym panu, ale po 30 latach żałoba minie i znów staniemy się PRLem zaprzyjaźnionym z Rosją a Polscy żołnierze wykleci i Ukrainskie UPA pójdą do lamusa> Prokremlowski "komunista" z Ciebie.czas pokaże (nie oglądam telewizji, nie czytam tez tego co podałeś wyżej, na tym opieram swoją wyższość, jestem z raju  > Mentalność lokaja. Czyli według tego sposobu myślenia można być albo psem x albo psem y.patrz Węgry, Turcja > >i wróci jezyk rosyjski do szkół> Wróżbita ze mnie żaden, ale nie ma według mnie tych cech uniwersalizmu co zachód, zarówno Pekin jak Moskwa. Także uważam, że nawet gdyby doszło do zmiany hegemonicznej, czego oczywiście wykluczać nie można, to nie grozi nam według mnie, ani zalew rosyjskimi książkami, ani wyparcie języka angielskiego na rzecz języka mandaryńskiego.jestem z raju, tam wspólnota była wszystkim, INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, oznaczała śmierć dlatego my, którzy za boga mamy INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ, musimy wymrzeć, to widac już dziś jak przyjdzie do odbudowy Ukrainy, a z tego mają być podobno pieniądze, to my nie mamy im nic do zaoferowania oprócz ziemniaków, zboża, jabłek, pracy INDYWIDUALNYCH, WOLNYCH, WŁASNYCH, libków niedorozwojków liberalizm to ideologia dla niedorozwojków o małych mózgach, w raju musieliśmy być jedną pięścią a nie pojedynczymi palcami (którymi można się jedynie podrapac w dupę), dlatego wygrywaliśmy
|
|
|  | 1 na 1 | Kautilja (6853 punktów) | > >>tak jak usazyd pokonał nas (komunę) wyścigiem zbrojeń, i odebrał nam cały majątek, tak teraz> >>Komuniści z Chin wyścigiem zbrojeń pokonają usazyda> >>  > >Jaki majątek?> cały majątek. Budowałem dom, wszystko od cementu po cegły, dachówki na końcu farby były usazyda. Nie ma żadnej Polskiej firmy budowlanej (nie liczę januszy biznesu zajmujących się ręcznym kopaniem rowów, murowaniem)> Byłem w sklepie, oczywiście nawet żabka jest usazyda i tylko ziemniaki polskie, ale już frytki czy czipsy, czy wódka z tych ziemniaków sa usazydowskie, my libki niedorozwojki nie potrafimy tak skomplikowanej potrawy wyprodukować bo naszym bogiem jest INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ czyli LIBERALIZM, gad nasz tak zainfekował, że do konca swiata będziemy jego niewolnikamiRozumiem, że to krytyka globalizacji. Ale polskich produktów przecież nie brak. > >Amerykanie mają przewagę nad Chinami w zbrojeniach.> tak, ale to zbrojenie ma 50 lat, Chiny wszystko maja nówka sztuka> w 2wś Francja też miała wiecej czołgów, armat, karabinów, ... ale to było 10 letnie starocieTechnologicznie Amerykanie są czołówka. USS Gerald R. Ford (CVN-78). Lockheed Martin, RTX (Raytheon Technologies), Northrop Grumman, Boeing i General Dynamics, itd. > >>oczywiście, MY wierne psy usazyda będziemy płakać po naszym panu, ale po 30 latach żałoba minie i znów staniemy się PRLem zaprzyjaźnionym z Rosją a Polscy żołnierze wykleci i Ukrainskie UPA pójdą do lamusa> >Prokremlowski "komunista" z Ciebie.> czas pokaże (nie oglądam telewizji, nie czytam tez tego co podałeś wyżej, na tym opieram swoją wyższość, jestem z raju  A czytasz Myśl Polską? > >Mentalność lokaja. Czyli według tego sposobu myślenia można być albo psem x albo psem y.> patrz Węgry, TurcjaOne według Ciebie nie są psami? A jaki parasol czuwa nad nimi? > >>i wróci jezyk rosyjski do szkół> >Wróżbita ze mnie żaden, ale nie ma według mnie tych cech uniwersalizmu co zachód, zarówno Pekin jak Moskwa. Także uważam, że nawet gdyby doszło do zmiany hegemonicznej, czego oczywiście wykluczać nie można, to nie grozi nam według mnie, ani zalew rosyjskimi książkami, ani wyparcie języka angielskiego na rzecz języka mandaryńskiego.> jestem z raju, tam wspólnota była wszystkim, INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, oznaczała śmierć> dlatego my, którzy za boga mamy INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ, musimy wymrzeć, to widac już dziśSkoro liberalizm oznacza wymieranie to jak tłumaczysz sobie sytuację w Chinach? > jak przyjdzie do odbudowy Ukrainy, a z tego mają być podobno pieniądze, to my nie mamy im nic do zaoferowania oprócz ziemniaków, zboża, jabłek, pracy INDYWIDUALNYCH, WOLNYCH, WŁASNYCH, libków niedorozwojkówCzas pokaże. > liberalizm to ideologia dla niedorozwojków o małych mózgach, w raju musieliśmy być jedną pięścią a nie pojedynczymi palcami (którymi można się jedynie podrapac w dupę), dlatego wygrywaliśmyPisałem to już kilka razy do Ciebie, że Ty do Dugina masz blisko. Znasz? Kojarzysz? Jeśli nie, w co szczerze wątpię, to polecam zapoznać Ci się z poniższym materiałem: www.4pt.su(*)ny-sojusz-rewolucyjny-manifest
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|