>A wy jak myślicie? Ja myślę, że Polacy już szukają nowej lokalizacji na Jezusa, który będzie wyższy niż Pałać Kultury i Nauki. Ja się boję, żeby nie wpadli na pomysł stawiania wielkiego posągu w Chorzowie, bo już mam dość pielgrzymów, którzy idąc do Piekar, budzą mnie z rana głośnymi śpiewami.
|