Meret, spróbuj popatrzeć na to z innej strony: > Biblia jest dla dzieci, ... > Bajki są dla dzieci. No... ta jest może trochę bardziej okrutna od niektórych opowiadań Andersena.
>Biblię napisał Piotr z Tarsu. > Chłopu pewnie chodziło o to, że jakiś Piotr pisał ją na tarasie. > Testament to tylko jeden powinien być... > Dużo się mówiło o testamencie ojca świętego, to i się im coś pomyliło.. > Adam i Ewa mieli córkę. O synach pani nie wspomniała. > Ma rację kobieta. Słusznie zadała kłam biblijnym bajaniom, bo niby skąd te dzieci sie wzięły? Abel za Calineczkę robił? A też o De Vito i Szwrceneggerze wtedy nie słyszano.
|