> To nie miejsce na reklamę.Nie wątpię, że dział z ogłoszeniami byłby odpowiedniejszy, aczkolwiek wydarzenie to w ateistycznych kręgach może być interesujące ze względu na to, że zespoły black metalowe zwykle przedstawiają treści satanistyczne czy pogańskie (ewentualnie o tym jak ktoś zgubił się w ciemnym lesie  ), więc niechrześcijańskie. > Mam nadzieję, że to muzyka (ergo: melodia, harmonia i rytm).  Nie wiem po co ten dopisek i nie wiem po co ten nawias, nawet nie wiem po co to "ergo". Muzyka konkretna mimo, że nie bardzo posiada te składniki jest muzyką, bo muzyka to sztuka uporządkowania dźwięków w czasie. Jeśli chodzi o black metal, to posiada harmonię, melodię i rytm. Ja osobiście dzielę go na dwa nurty, gdzie jeden posiada kompozycję bardziej złożoną i tym samym bardziej melodyjną, a drugi kompozycję prostą, ale brutalną i agresywną, tracąc przy tym na melodyjności (nazywam to "tartakiem").
|