Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wyniki ankiety "Policzmy się!!!"

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
08-07-2009 11:11finerbijk (17282 punktów)Wyniki ankiety "Policzmy się!!!"
Ocena 24 na 24
Wzięły udział 62 osoby

Uwagi:
1. Pełny podgląd jak kto głosował w załączniku [Załącznik] format Excel.
2. Pytanie o liberalizm państwa nie było zbyt fortunnie sformułowane, ogólne i nieprecyzyjne (mea culpa), więc dałem sobie spokój z wykresem dla niego.
3. Jeśli czyjąś wypowiedź źle zinterpretowałem lub błędnie wpisałem proszę o info.
4. Przepraszam za słabą jakość ilustracji, ale u mnie wyglądały ok. dopiero się pogorszyły po przesłaniu.

WYNIKI

1. UE* - większa integracja? TAK 40/ NIE 18/ NIE WIEM 4

2. Aborcja TAK 47/ NIE 12/ NIE WIEM 3

3. Eutanazja TAK 55/ NIE 4/ NIE WIEM 3

4. Rejestracja zw. homo** TAK 58/ NIE 4/ NIE WIEM 0

5. Adopcja przez związki j.w. TAK 20/ NIE 33/ NIE WIEM 9

6. Legalizacja marihuany TAK 41 / NIE 13/ NIE WIEM 8

7. Religia w szkołach TAK 0/ NIE 61/ NIE WIEM 1

8. Podatek kościelny*** TAK 44/ NIE 16/ NIE WIEM 2

9. Bardziej liberalne państwo TAK 53/ NIE 5/ NIE WIEM 4

10.Kara śmierci TAK 16 / NIE 41/ NIE WIEM 5




Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Elka I Ponura (7473 punktów)
Plus za wykonanie pracy

Ciekawe te wyniki, szczególnie kara śmierci i podatek


[Am I in discussion with a human who has a functioning brain?]
What does a functioning brain have to do with the Bible?
08-07-2009 13:53 
 Ocena 3 na 3
finerbijk (17282 punktów)
>Plus za wykonanie pracy
Dziękuję i dziękuję wszystkim za udział

>Ciekawe te wyniki, szczególnie kara śmierci i podatek
Mnie szczerze mówiąc bardziej zaskoczyła marihuana
08-07-2009 22:22 
 Ocena 1 na 1
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
>Dziękuję i dziękuję wszystkim za udział
Biorący udział są wdzięczni za poważne potraktowanie i wysiłek włożony w opracowanie
Robert Zawecki (4718 punktów)
>5. Adopcja przez związki j.w. TAK 20/ NIE 33/ NIE WIEM 9
   Straszna jest konstatacja faktu, że >53% ankietowanych to... faszyści! Oj, poprawcie się!

W uzupełnieniu - zgoda na homoadopcję:
32% wg ankiety Racjonalistów
20% wg sondażu TVN
_7% wg Eurobarometru


Minuśnicy: -143 ironin, -69 poziomczyński, -36 cabbage, -34 belvedere, -21 (Alicja)Duda, -13 waldeck77 [2009-07-08]
08-07-2009 17:56 
 Ocena 10 na 10
lotrek (14275 punktów)

>
Minuśnicy: -143 ironin, -69 poziomczyński, -36 cabbage, -34 belvedere, -21 (Alicja)Duda, -13 waldeck77 [2009-07-08]


Ten ekshibicjonizm, to jakaś nowa odmiana masochizmu? Toleruję wszystkie odmiany seksu (dozwolone przez prawo), pytam z ciekawości, bo człowiek całe życie uczy się czegoś nowego....aha i nie wiem kiedy ma się orgazm


Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
08-07-2009 18:33 
 0 na 2
Robert Zawecki (4718 punktów)
>Ten ekshibicjonizm
   Ten ekshibicjonizm jest wynikiem tego: www.racjonalista.pl/forum.php/s,227321#w228527

   A jeśli w wieku 60 lat nie wiesz "kiedy ma się orgazm", to wypada współczuć.


Minuśnicy: -143 ironin, -79 poziomczyński, -38 cabbage, -34 belvedere, -23 (Alicja)Duda, -13 waldeck77 [2009-07-08]
08-07-2009 20:06 
 Ocena 4 na 4
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
>
Minuśnicy: -143 ironin, -79 poziomczyński, -38 cabbage, -34 belvedere, -23 (Alicja)Duda, -13 waldeck77 [2009-07-08]

Myślę, że szefem to Ty nie jesteś a jeżeli tak to nikt z podwładnych Cię nie lubi
08-07-2009 21:08 
 Ocena 11 na 11
lotrek (14275 punktów)

>   A jeśli w wieku 60 lat nie wiesz "kiedy ma się orgazm", to wypada współczuć.
Jeśli już, to 62 lat. Akurat takiej odmiany seksu nie znałem, pytałem bo jeśli Ciebie to rajcuję to wiesz lepiej. Bozia ma różnych lokatorów....
Cytat:
Przychodzi pacjent do seksuologa i się żali:
- panie doktorze, bije "konia".
- rozumiem, że pan się masturbuje, ale proszę się nie przejmować, większość to robi.
- ja jednak to robię młotkiem.
Lekarzowi "szczęka opadła" i pyta:
- jak pan to robi?
- normalnie, kładę członek na stół i walę młotkiem.
- to kiedy ma pan orgazm?
- jak nie trafię !!!

Dlatego też pytanie o orgazm uważałem za zasadne...seksuolog też nie wiedział.
I ja, w przeciwieństwie do Ciebie minusami nie poprawiam sobie samopoczucia

Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
08-07-2009 22:21 
 Ocena 2 na 2
marcus (876 punktów)
>Jeśli już, to 62 lat.
...
Cytat:
Przychodzi pacjent do seksuologa i się żali:
>- panie doktorze, bije "konia".
>- rozumiem, że pan się masturbuje, ale proszę się nie przejmować, większość to robi.
>- ja jednak to robię młotkiem.
>Lekarzowi "szczęka opadła" i pyta:
>- jak pan to robi?
>- normalnie, kładę członek na stół i walę młotkiem.
>- to kiedy ma pan orgazm?
>- jak nie trafię !!!


Jak widzę oczy już wiele wiosen widziały, ale duchem wciąż młody .
Mam nadzieję, że też będę tak potrafił zamiast "zdziadzieć" tak jak te wszystkie dzisiejsze "mohery".

Pozdrawiam, marcus.


czarnanowina.xn.pl
www.niflheim.fora.pl
08-07-2009 22:26 
 Ocena 7 na 7
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
>W uzupełnieniu - zgoda na homoadopcję:
>32% wg ankiety Racjonalistów
>20% wg sondażu TVN
>_7% wg Eurobarometru
Widać Ośrodek Badawczy "finerbijk" jest niezależny, pozostali manipulują
aenigma (455 punktów)
A ja tu widzę jakiś przekręt... o ile pamiętam głosowałam ZA podatkiem kościelnym

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365