Jest taka gra, która polega na tym, że Ziemia jest okrągła a bramki są dwie. Aby wygrać należy strzelać do bramki przeciwnika. Gole samobójcze zsyłają na niefortunnych strzelców gwizdy niedzielnych kibiców a nawet kamienie fanatycznych kibiców. Nierzadko dochodzi także do ostrych sporów z trenerem, działaczami, kolegami z boiska etc. Rozpoczynając ten wątek zdaję sobie sprawę z tego, że strzelam samobója, że mogę zostać zdjęty z boiska a wątek najprawdopodobniej zostanie przeniesiony hen daleko stąd (mimo iż umieszczony w dziale w którym dyskutuje się o wszystkim i niczym) to jednak uważam, że warto rozmawiać zanim drużyna racjonalistów wybierze skład na Euro 2012. |