Ja wcale nie jestem dobry i tolerancyjny. Owszem z punktu widzenia omawianych tu zagadnień ateistą można mnie nazwać, choć nie lubie głupawych etykietek przyczepianych do ludzi. Nie jestem dobry ani zły raczej neutralny lub jak kto woli z punktu widzenia ewolucji zrobię wszystko żeby przetrwać ( przeżyć ) a to chyba nic złego. |