>>(bo dlaczego to forum tak padło to Ja wiem, chodzi tylko o tą moderacje) >Jak wiesz to napisz.
Zaryzykuje: zbyt zamknięte środowisko, zbytnie ataki na nowych przy kontrowersyjnych tematach - jak ludzie to czytają to po prostu nie chce im się tu rejestrować. Reszta się pewnie znudziła.
Niemniej pytanie w mocy - Jak tu działa moderacja ?????
> Andej + Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
|