...czyli dzień św. Krzysztofa.
Zaczynam mieć problemy ze sobą i to naprawdę poważne, gdy patrze na dzisiejszą datę (25 lipca 2009r.), która wyświetla mi się na ekranie monitora po najechaniu kursorem myszki na zegar znajdujący się w prawym dolnym rogu ekranu, a jednocześnie czytam na jednym z portali informacyjnych, że właśnie dzisiaj z okazji dnia patrona kierowców św. Krzysztofa, policja organizuje "Dzień bez mandatu", no bo takie święto trzeba przecież jakoś godziwie uczcić to przecieram oczy, najeżdżam ponownie kursorem myszki na wspomniany wcześniej zegar i widzę 25 lipca 1609r. Czy Wy też macie takie problemy? Można to w jakiś sposób wyleczyć?
Tak już bardziej serio to zadziwia mnie skuteczność i pomysłowość naszej polskiej policji. W dzisiejsze wielkie, niewątpliwie bardzo ważne dla każdego Polaka święto, za złamanie przepisów ruchu drogowego grozi... (UWAGA!) nie mandat, nie punkty karne, ale... rozmowa z księdzem! Ufff dzisiaj jeżdżę zgodnie z przepisami.
|