>Wczoraj Wałęsa, dzisiaj Mazowiecki wpadli na Woodstock. Kości zostały rzucone. W przyszłym roku >Tusk&Co, potem pazerna reszta: vipstock. >
Owsiak coraz bardziej się kompromituje. Na Woodstock byli już ze swoją propagandą Balcerowicz i Życiński, teraz Wałęsa i Mazowiecki, kto za rok? Pieronek? Korwin-Mikke? Lech Kaczyński? Na Przystanku jest miejsce dla Jezusków, Hare Krisznów i innego tałatajstwa, ale nie dla ateistów i racjonalistów. Sie ma i do przodu!
|