Właściwie powinno to pójść do "znalezionych w sieci", ale... surf w sieci powoduje czasem nieprzewidywalne konsekwencje. Szukałem materiałów na temat Stanisława Staszica, którego osobiście niezmiernie ceniłem, jako geologa, przedstawiciela Oświecenia, człowieka o pozytywistycznych jak byśmy to mogli nazwać cechach charakteru. No i bęc, napisał też książeczkę "O szkodliwości Żydów" no i w trop za tym odkryłem tę oto jaskinię nieczystości firmowanych znakiem, dla którego wielu Polaków (nie tych, którzy sobie gębę Polską wycierają i używają jej jako trucizny) oddało życie i cierpiało. Również członków mojej rodziny. A tu okazuje się, że są huncwoty i to całkiem liczne, sądząc po liczbie wątków na forum, które chcą obrzydzić Polskę. Mam nadzieję, że z dziedzictwa AK i innych organizacji niepodległościowych zostanie coś więcej niż to intelektualne pobojowisko: www.polskawalczaca.com/index.php |