Racjonalista - Strona głównaDo treści
Kuć ten Ruch póki gorący

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
21-05-2012 13:55Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
Kuć ten Ruch póki gorący
0 na 4
To co teraz najbardziej potrzebuje RP to moim zdaniem:

1. pieniądze [DUŻO PIENIĘDZY]
2. ludzie [więcej ekspertów, fachowców, intelektualistów] + międzynarodowej wsp.
3. media [dalsze urabianie wpływowych dziennikarzy]
4. lewicowe skrzydło SLD [bez Millera, Jońskiego, Wenderlicha i takich tam .. ]
5. transfery [kolejni Posłowie-Europosłowie PO-SLD]
6. jeszcze więcej pieniędzy... PO-PiS wydają na kampanie po ~ 30 mln zł... [Demokraci w USA >mld $ ] + ciągłe koszty na bieżącą propagandę...

*** PKW może rozgrywać i opóźniać przyznanie subwencji budżetowych za zeszłoroczną kampanię do końca września *** czasu będzie ujż ciężko...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Selanos (12869 punktów)
>1. pieniądze [DUŻO PIENIĘDZY]

Gdyby je mieli może płaciliby firmom które robiły im kampanie.

>2. ludzie [więcej ekspertów, fachowców, intelektualistów] + międzynarodowej wsp.

Proletariusze wszystkich krajów łączcie się!

>4. lewicowe skrzydło SLD [bez Millera, Jońskiego, Wenderlicha i takich tam .. ]

Taak, zebrać socjalistów do kupy, jak będą w jednym miejscu to łatwiej będzie z nimi walczyć, ot co!

Kaczyńskiego też przyjmą? Kaczyński przecież mówił o renacjonalizacji, Palikot mówił o otwieraniu państwowych przedsiębiorstw, jak na mój gust jeden do drugiego pasuję.

>5. transfery [kolejni Posłowie-Europosłowie PO-SLD]

To akurat tradycja, od dwudziestu lat polska polityka to same transfery.
maciejo (3492 punktów)
>To co teraz najbardziej potrzebuje RP to moim zdaniem:
1. modlitwy
2. modlitwy
3. modlitwy
4. modlitwy
5. modlitwy
6. jeszcze więcej pieniędzy...

... i będziemy mieć kolejną kościółkowo - lewicową sektę jak SLD.
21-05-2012 18:09 
 Ocena 5 na 5
Selanos (12869 punktów)
>>To co teraz najbardziej potrzebuje RP to moim zdaniem:
>1. modlitwy
>2. modlitwy
>3. modlitwy
>4. modlitwy
>5. modlitwy
>6. jeszcze więcej pieniędzy...
>... i będziemy mieć kolejną kościółkowo - lewicową sektę jak SLD.

Mieliśmy Palikota wydawcę katolickich pism.

Mieliśmy Palikota liberała.

Mamy Palikota socjaldemokratę i antyklerykała.

Co będzie następne?
21-05-2012 20:31 
 Ocena 6 na 6
diogenes (42753 punktów)
>Co będzie następne?

Klub Inteligencji Katolickiej.


Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
22-05-2012 07:51 
 Ocena 2 na 2
Miły (925 punktów)
>Klub Inteligencji Katolickiej.

To też będzie, ale przed tym będzie Zgromadzenie Antyteistów polskich, a dopiero po tym Klub Inteligencji Katolickiej Ale nie możemy być pewni, że KIK będzie, ostatnim etapem tego cyrku, może jeszcze powstać Ruch obrońców krzyża Jak szaleć, to na całego
22-05-2012 10:46 
 Ocena 2 na 2
maciejo (3492 punktów)
>>Klub Inteligencji Katolickiej.
>To też będzie, ale przed tym będzie Zgromadzenie Antyteistów polskich, a dopiero po tym Klub Inteligencji Katolickiej Ale nie możemy być pewni, że KIK będzie, ostatnim etapem tego cyrku, może jeszcze powstać Ruch obrońców krzyża Jak szaleć, to na całego
>

Wówczas cała hierarchia każe od razu Palikota wynieść na ołtarze. Najlepiej jeszcze za życia. Kościół będzie wniebowzięty, że pierwszy antyklerykał RP zmienił zdanie i na pewno to wykorzysta i umocni swoją pozycję Dżizas zostanie królem Polski i będziemy mieć drugie po Północnej Korei państwo z martwym, wiecznie żywym władcą. Coś jak kot Schrodingera;]
spellbinder (8577 punktów)
Ale Cię ten Palikot zaślepił... omamił... W mordę jeża. Co Ty w nim widzisz, że za nim jak w dym byś poszedł?
diogenes (42753 punktów)
>To co teraz najbardziej potrzebuje RP to moim zdaniem:

Trochę oleju w głowie, rzepakowego:

dzikikraj.(*)ili-kota-palikotowi,nId,607795

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365